Majstori...tko, gdje, kako?

Stolara (popravak građevinske stolarije) ima netko na Krku, što bliže Baški po mogućnosti? Tnx.
 
Pozdrav, triba mi neko tko će mi dobro naslikati nešto na tank motora. (rezervar)

Ako imate slike brojeve kontakta i slično, hvala :)
 
Ima oni lik s Pujanki šta radi u air-brushu temu na forumu.
Jbg, ne mogu se sitit imena.
Nešto na ICE, ili tako nešto...

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
pozdrav. jel znate nekoga ko bi se prihvatio napravit ovo čudo? tokar,glodar,cnc majstor...
 
ja imam tokara u Ri,koji mi već riješavao i trokute,i konjiće za volane..

samo je tokar totalni old skul,nema mejla,slika ni ničega..dođeš kod njega u selo, i objasniš mu sve  (y)
 
koja lokacija ti odgovara... ;)

mijenjam i ja, ali je moj stari bolji u tom poslu, a i nešto jeftiniji ...  :mrgreen:
 
@ strašilo

a da li još uvijek sa delikatnih aluminijskih površina skidaš boju sodom ? :mrgreen:
 
tibor_zg said:
@ strašilo

a da li još uvijek sa delikatnih aluminijskih površina skidaš boju sodom ? :mrgreen:

nisam sa sodom nikad ni radio .. . :jesus:
 
strasilo said:
nisam sa sodom nikad ni radio .. . :jesus:

    ...svejedno, tu si pokazao jednu glavu od kawasakija jako dobro očišćenu. Nebitno kako. Daj probaj s nečim boljim poslikati da ocjenim koliko je to dobro.
 
kako da uslikam nešto što već koju godinu nije kod mene ...  :jesus:  :LOL:
 
strasilo said:
koja lokacija ti odgovara... ;)

mijenjam i ja, ali je moj stari bolji u tom poslu, a i nešto jeftiniji ...  :mrgreen:

Pa primorsko-goranska mi odgovara, ako nema nesto blize daj cijenu tu ili na PM pa se dogovorimo.  (y)
 
imaš u Rijeci majstora koji se friško doselio .. ;)

evo ti i broj i adresa.. ;)

12794468_464550453749284_527529069215944488_n.jpg
 
bio je jedan mladji decko..koji je sad na brodu
i to je radio jebeno dobar posao..naucio na ktm-u

i bio je jedan stari covjek na matuljima..ultra jeftin i mislim najbolji da je bio
ali nazalost,izgleda da je umro..telefon se ne koristi vise,garaza prazna

to je ono sto ja znam..ima jos jedna osoba,al losa iskustva cuo,pa ga ni ne spominjem..

tako da..strasilo senior (y)  :mrgreen: :mrgreen:


edit:
tog friskog jos ne znam.. :jesus:
 
taj friški je preselio i sebe i servis iz PŽ u RI i počeo raditi prije 20ak dana .. :)

zna ga ekipa koja golazi na Grobnik.. visio je tamo dosta..  (y)
 
NobrainNopain said:
Tko zna ili može nešto fino i osjetljivo "ispjeskariti" sa staklom ili sodom? Riječ je o običnim glava-cilindar-itd djelovima. Htio bih da to izgleda kao svježe ljevan aluminij, onak' mutno sjajno.  obično pjeskarenje ne dolazi u obzir zbog ružne sive površine
je star post, ali ima ljudi kojima ovo treba svaki dan.
ako se hoće povratiti tvornički izgled aluminiju onda se koristi aluminijska sačma za pjeskarenje (hrapavost površine cca Rz 20-50 mikrona) ili trowalizacija, tj. komad se stavi u bubanj sa keramičkim medijem.
Dio izadje nov.
Mana ove druge metode je što kamen ne dohvaća npr. unutar manjih utora, tako da je poželjno raditi kombinaciju.
Prvo pjeskarenje AL sačmom, pa onda trowalizacija

Ovo drugo moju ja odraditi u firmi za manje komade.
AL sačmu još nemamo, nego koristimo inox.
 
Kam u zagrebu otic za promjenu volana? Treba busit rupe na njemu.