Majstori...tko, gdje, kako?

dečki,ima neko kakvu informaciju za bočne kofere,zanima me izrada od aluminija,dal se bavi ko time kod nas?  :misli:
 
Fusbremzer said:
dečki,ima neko kakvu informaciju za bočne kofere,zanima me izrada od aluminija,dal se bavi ko time kod nas?  :misli:


Na FB imaš grupu: Razmjena moto dijelova, tamo ima tip koji pravi kofere, a ima i na prodaju gotovih!


Life is too short...use it right now!
 
Zna li netko gdje bi se u Zagrebu moglo nabaviti anodiziranih vijaka?
 
Fiki moto" kutina na izlazu grada prema popovaci s ljeve strane izbjegavati pod svaku cjenu.. dovedes motor na reklamaciju i nakon nekog vremena rastavi ga i odigra nogomet s rezervarom i ostalim djelovima-djelove i motor obaca iza garaze. Kao da je dobio sirovo zeljezo na poklon.
 
lopi89 said:
Tokari sa splitskon ili šibenskog podrucja, ima li vas na forumu?  :misli:

A šta ti triba?

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 
Istokarit komad plasticne sipke na fi22.5x39 s unutarnjin konuson 4stupnja, vanjskin navojen m20x2 i isfrezat utor za kljuc 18.
Moze i izvana malo konicnog oblika radi estetike.
 
lopi89 said:
Istokarit komad plasticne sipke na fi22.5x39 s unutarnjin konuson 4stupnja, vanjskin navojen m20x2 i isfrezat utor za kljuc 18.
Moze i izvana malo konicnog oblika radi estetike.

Imas tokara na Sucidru povise pekare u privatne kuce, a iman ti i ja jednog dobrog ali to na pp.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 
Tko zna ili može nešto fino i osjetljivo "ispjeskariti" sa staklom ili sodom? Riječ je o običnim glava-cilindar-itd djelovima. Htio bih da to izgleda kao svježe ljevan aluminij, onak' mutno sjajno.  obično pjeskarenje ne dolazi u obzir zbog ružne sive površine
 
NobrainNopain said:
Tko zna ili može nešto fino i osjetljivo "ispjeskariti" sa staklom ili sodom? Riječ je o običnim glava-cilindar-itd djelovima. Htio bih da to izgleda kao svježe ljevan aluminij, onak' mutno sjajno.  obično pjeskarenje ne dolazi u obzir zbog ružne sive površine

ako si iz ZG. onda može Blaž iz Ježdovca (y)
 
Već sam u životu bio kod njega bar dvadeset  puta za nešto pjeskariti.  Nisam ni pomislio da se kod njega može i to napraviti. Možda sam stekao kivi dojam ali stalno je kod njega nešto problem ili se nešto mora na brzaka jer je...itd. idem ga pitat. Imam od radnog mjesta do njegove radione jedno dva i pol km.  Hvala na savjetu.
 
NobrainNopain said:
Već sam u životu bio kod njega bar dvadeset  puta za nešto pjeskariti.  Nisam ni pomislio da se kod njega može i to napraviti. Možda sam stekao kivi dojam ali stalno je kod njega nešto problem ili se nešto mora na brzaka jer je...itd. idem ga pitat. Imam od radnog mjesta do njegove radione jedno dva i pol km.  Hvala na savjetu.

    ...javi nam kako si prošao. Zanima nas  :wink: (y)
 
NobrainNopain said:
Tko zna ili može nešto fino i osjetljivo "ispjeskariti" sa staklom ili sodom? Riječ je o običnim glava-cilindar-itd djelovima. Htio bih da to izgleda kao svježe ljevan aluminij, onak' mutno sjajno.  obično pjeskarenje ne dolazi u obzir zbog ružne sive površine

onako kako to ja radim ili ?!?  :LOL: :LOL: ... sigurno ih ima i u ZG ..  (y)

P4262171.jpg
 
OldBoy said:
    ...javi nam kako si prošao. Zanima nas  :wink: (y)
Moram prije sam napravit neku zaštitu za sve rupe gdje nesmije doći ništa abrazivno, kao poklopac od starog špera ili pleha za cilindar itd. Nije da nevjerujem majstorima.....Negdje oko sljedećeg tjedna to bude dogovoreno-napravljeno(bar se nadam).

Pa ovo Strašilovo izgleda višemanje O.K.(bar na slici) a kako je to rađeno, molim lijepo?!

 
na slici je bar za 2-3 ocjene lošije nego uživo ... ;)
 
takav sam po cijelom tijelu ...  8)

ali na slici zaista postoje neke sjene i fleke kojih uživo nije bilo ..  (y)

to je ta ista mašina .... ;)

P8274583.jpg
 
projekt TURBO HAYABUSA
MOTOFREAK SERVIS ,Trstenik 144,Dubrava Zagreb
www.motofreakservis.hr
-servis motocikala i chip tuning

u suradnji sa DAK MOTORSPORT ,Sveta Nedjelja
_servis automobila,izrada roll bara,ispusnih grana i turbo prerada

:021: :021: :021: :021: 300hp  (y)