Mala opaska na raspored puta za Dubrovnik....

Aj ne prdite. Moja mater ce da napravit tepsiju mesne pite i da vidis jela bogati :mrgreen:
 
linza said:
Aj ne prdite. Moja mater ce da napravit tepsiju mesne pite i da vidis jela bogati :mrgreen:

Mislim da je bolje da poneseš sarmu. Krumpir, još u Zg, stavljamo restati na hladnjak :mrgreen:
 
Za krumpir se zna ko je zadužen.Hondaš (prikoličar)sa sjevera, naravno!
 
:shock: da... na kraju se uvijek klopa spomene u "par" postova.... :LOL: :LOL: ...nek si svako doma napravi sendvič i stvar riješena :)
 
Zrile said:
:shock: da... na kraju se uvijek klopa spomene u "par" postova.... :LOL: :LOL: ...nek si svako doma napravi sendvič i stvar riješena :)

To je kao da u motor uspem 2-3 litra i krenem put Dubrovnika... :mrgreen:
 
nek' janje trci za motorom i onda ga se moze pripremit negdje na pola puta :mrgreen:
 
A da se mi ulogorimu u Samoborskoj kleti, i napravimo sa web cam direkt prijenos iz DU za Uskrs...mislim klope ima, a i ušparali bumo gume, motore... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Meni bu mama spremila dva batka i karabatka od piceka,malo kruha i dva kuhana jajca!I još bu dodala štapiće i jedne Jaffa kekse!

Pa nek vam cure sline!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shonyo said:
Meni bu mama spremila dva batka i karabatka od piceka,malo kruha i dva kuhana jajca!I još bu dodala štapiće i jedne Jaffa kekse!

Pa nek vam cure sline!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:D :D, a VISOKI "C" u tetrapaku sa slamćicom :mrgreen: :cool: Bok.
 
ej koko pa nemos vjerovat da sam to isto htio ja rec !!!
 
shonyo said:
Meni bu mama spremila dva batka i karabatka od piceka,malo kruha i dva kuhana jajca!I još bu dodala štapiće i jedne Jaffa kekse!

Pa nek vam cure sline!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A meni dva batka i karabatka al od pajceka, fino sušena... :mrgreen: :mrgreen:
 
-MV-AGUSTA- said:
ej koko pa nemos vjerovat da sam to isto htio ja rec !!!


...tak je bilo kad sam ja hodao na izlete(davno) :mrgreen: .Bok.
 
A da vidiš kad se ekipa od iza brda spusti na jednodnevni izlet na more. Pa počnu vadit pohano meso, punjene paprike, pome, juhu... Ajme majko. Lako da oni odu na neku plažu di se ide na izlete. Nego, dođu na Bačvice, pa ih ekipa gleda blido. A oni rasprostru deku i to na sred puta, pa ljudi moraju zaobilazit, ne mogu proć, a ovi taru mesinu i salatu. I NE OKUPAJU SE CILI DAN!!! Pa jel to za popizdit?!? :LOL:
 
Da,da! Kad dodju ona dva autobusa iz Tuzle rano jutro pa iz njih počnu izlazit žene sa milijun podsuknji i maramama na glavi,a vani 35 stupnjeva! I cijeli dan možda 2 ili 3 puta smoče samo noge! Ali štoš! Bačvice su internacionalna plaža! hehehe!
 
Ma biće sve u redu samo polako i nema problema.Nadam se da će biti sve prikazano slikovno za nas koji nejdemo.Jeste razmišljali dati ime tom putu.Kolko se prića o hrani iza Vas na toj cesti neće ni paradajz preživiti :mrgreen: