Mala opaska na raspored puta za Dubrovnik....

haj svima koliko vas ima!

Zanima me, ako mi tko iz zg područja može reći gdje je to: Mjesto polaska : Pit-Stop Stara Samoborska cesta, jer sam iz Požege pa nemam pojma, a ako budem išao na put bit će to iz Križevaca od moje drage punice, pa neka vam orjentir bude da ću u zg dojahati auto-putem iz smjera Varaždina!? :shock:
 
ides Ljujbljanskom sve do King-Crossa tamo skrenes desno. Onda ides ravno preko malog kruznog toka i vozis sve do semafora. Na semaforu skrenes lijevo. Usao si u Staru Samoborsku. Vozis 500-800 metara i sa lijeve strane ces vidjeti DUCATI ducan i pored njega PIT-STOP, ali bi prije trebao ugledati hrpu motora :mrgreen:
 
miro said:
haj svima koliko vas ima!

Zanima me, ako mi tko iz zg područja može reći gdje je to: Mjesto polaska : Pit-Stop Stara Samoborska cesta, jer sam iz Požege pa nemam pojma, a ako budem išao na put bit će to iz Križevaca od moje drage punice, pa neka vam orjentir bude da ću u zg dojahati auto-putem iz smjera Varaždina!? :shock:

Mozes meni poslati PP pa te mogu docekati na naplatnim kucicama
 
dečki hvala na naputku..... ako nas vrijeme posluži, usaglasim stavove sa ženicom, eto mene k vama.... a javit ću se gdje ću doći.... baj d vej, po sadašnjim najavama, koliko će ljudi čekati na naplatnim kućicama....ako itko hoće? :)
 
miro said:
dečki hvala na naputku..... ako nas vrijeme posluži, usaglasim stavove sa ženicom, eto mene k vama.... a javit ću se gdje ću doći.... baj d vej, po sadašnjim najavama, koliko će ljudi čekati na naplatnim kućicama....ako itko hoće? :)

Teško da će ti itko čekati na kućicama, ali još je rano reći...
 
di se spaja ekipa iz rijeke s purgerima i ostalima ? :oops:

(ja jos nisam nasao s kim cu krenut tu iz ri :cry: )
 
Eladio said:
di se spaja ekipa iz rijeke s purgerima i ostalima ? :oops:

(ja jos nisam nasao s kim cu krenut tu iz ri :cry: )

Ili negdje na autoputu ili u Makarskoj...

:neznam:

Pricekat cemo da se Emil ili neko od organizatora javi s prijedlogom.
 
:shock: pa nije valjda moguće da će cijela ekipa krenuti baš iz pit stopa...ili ipak je..... dolazi li itko sa Slavonske strane? inače, razmišljajući o svemu, stavljajući na stranu što to baš nije mali put, pogotovo za ovo doba godine, drago mi je da su si dečki dali istinskog truda da to sve naprave i pripreme vozače za sve što ih očekuje. jedino mi se čini, pogotovo jer će to biti velika grupa, ali i da nije tako, biti dosta teško održavati putne prosjeke, mislim na brzinu, kako je navedeno. Na sitnicama se vrlo brzo izgubi prosjek. Znam to jer dosta vozim, pa se na kraju čovjek često razočara da od sve jurnjave i nije tako brzo stigao na cilj. Ali vajda netko već ima iskustva s tim cestama pa zna koliko se brzo može prevaliti pojedina dionica.....ajd, pozdrav svima koliko vas ima.
 
Idem i ja,ako ne kupim motor do tada idem autom (Subaru karavan) mogu povest umorne suvozacice ili visak prtljage ;)

P.S.ako znate da neko prodaje dobru R1 '99-'01 neka javi na 091 2122-738 (Siniša)
 
Vi to u Molunat zapravo idete ili?? razgovarao sam sa jednim frendom iz dviej rote i baš mi je objašnjavao da dolazi neka ekipa iz ZGa! :cool:
 
Taman jučer saznao da prethodni planovi za Uskrs padaju u vodu, pa ako bude lipo vrime, di se prijavljujem??
Ako je dosta se prijavit samo ovako:
pišite i mene! :D
 
alien said:
Taman jučer saznao da prethodni planovi za Uskrs padaju u vodu, pa ako bude lipo vrime, di se prijavljujem??
Ako je dosta se prijavit samo ovako:
pišite i mene! :D

Na samoj stranici ( www.motori.hr ) imaš sve informacije, karte i mogućnost prijave...
 
alien said:
Taman jučer saznao da prethodni planovi za Uskrs padaju u vodu, pa ako bude lipo vrime, di se prijavljujem??
Ako je dosta se prijavit samo ovako:
pišite i mene! :D

tebi je daleko :mrgreen:
 
alien said:
Taman jučer saznao da prethodni planovi za Uskrs padaju u vodu, pa ako bude lipo vrime, di se prijavljujem??
Ako je dosta se prijavit samo ovako:
pišite i mene! :D
:cool: prijavi se ovde:
http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=722
 
Zamolija bih vas ako neko odustaje, da se odjavi s liste, da imamo točan pregled. Agusta, za početak. Ili ti ideš?
 
A ja bih vas zamolio da mi kazete dolazi li ko u Crnu Goru, posto vidim da je to u planu putovanja. Treba mi i bar priblizan broj koliko ce vas doci. Koliku kilometrazu bi htjeli da provozate kroz CG, da li imate neke specijalne zelje sto bi vidjeli, ili gdje bi ste voljeli poci. Posto je jagnjetina na listi prioriteta, moram vec poceti da koljem, pa ne bi bilo lose da znam koliko usta treba nahraniti... :mrgreen:

Rivi, Tome i Banditu, daj pomazite... :mrgreen: