mala rasprava o opremi...

jaknu i kacigu
 
a mogla bi si uzet kakvu nice jaknu  :mrgreen:
 
zuta said:
faber......od kuda si ti iz Dubrovnika?

ja samo imam kacigu...grex...enough  :mrgreen:
:shock: :misli:  slatkiš ANA?? ili onaj slatkiš sa kacigom punom boja ko da si na tripu????ili....ko si ti??? :mrgreen:
Dubrovnik....Gruž! :shock: crna SR...vazda kad imam vremena bilo ljeto ili zima sam sa ekipom na Kembriđu....
pa sad sam skonto da si ti ina naš forum došla! heheh! ajde de! (y)
uglavnom!
nema više nošnje jakne na motoru....a bome ode mi sljedeći tjedan motor pa neće bit ni potrebe...
ali samo da spomenem..na 50 kubika nema šansone da se ti ohladiš u jakni tako da ju niko živ ne nosi po vručinama.....
 
Faber said:
:shock: :misli:  slatkiš ANA?? ili onaj slatkiš sa kacigom punom boja ko da si na tripu????ili....ko si ti??? :mrgreen:
Dubrovnik....Gruž! :shock: crna SR...vazda kad imam vremena bilo ljeto ili zima sam sa ekipom na Kembriđu....
pa sad sam skonto da si ti ina naš forum došla! heheh! ajde de! (y)
uglavnom!
nema više nošnje jakne na motoru....a bome ode mi sljedeći tjedan motor pa neće bit ni potrebe...
ali samo da spomenem..na 50 kubika nema šansone da se ti ohladiš u jakni tako da ju niko živ ne nosi po vručinama.....
ja sam uzela motor od tipa koji zici kod kembriđa....
di ode motor  :shock:

ima kit....pa bas i nijen 50 kubika...a jos manje ce bit kada mu stavim sportski auspuh  :wink: :mrgreen:
 
nienna said:
ja sam uzela motor od tipa koji zici kod kembriđa....
di ode motor  :shock:

ima kit....pa bas i nijen 50 kubika...a jos manje ce bit kada mu stavim sportski auspuh  :wink: :mrgreen:
:misli: jedino sam Barbaru sa crvenim libertyem znao da je stavila kit i spulju..ali nisam živio pola godine u DU i sad je uopšće više ne vidim sa skutom tak da neeeeeemam pojma ko si šta si..i šta pričaš opće..niti..ma nema veze.....
di ode..pa prodaje se jer na kraju ljeta dolazi neki motor pa mi treba svaka kuna.za ne povjerovat SRa prodajem za 6000 kuna isuuuseeee!! a ti Libertya platila toliko :shock: :(