Malo sam se ponovio

M900

Active member
Jučer dovezao 916 SPS , 1998.g.

 
M900 said:
Jučer dovezao 916 SPS , 1998.g.

Jel novi?  :mrgreen: Ajde, nek ti je sa srećom. (y)
 
Ovaj je poluproizvod  :mrgreen: zavrsio u pravim rukama  (y) (y) (y)
 
e to je pravi stroj (y) (y)
sad pravac magistrala i plominka :D
 
josko said:
kolika je cijena s obzirom na cijenu novog iz 98, veća ili manja?
Pa definitivno manja. Koliko god je to i meni predobar motor mislim da još nema onu realnu kolekcionarsku vrijednost da nadmašuje cijenu novog.
 
jebote bog :shock: ovo je san snova, svaka čast na izboru (y)
 
Ovu fotku ne priznajem, nije iz tvog dvorista, daj jednu ispred vrata od garaze, sa cijelom ergelom... 8)
 
Nisam ljubitelj talijanskog "šrotanja", ali stroj izgleda impresivno i želim ti puno sretnih kilometara s njim i neka te dobro služi  (y)
 
maRRio 8 said:
Pa definitivno manja. Koliko god je to i meni predobar motor mislim da još nema onu realnu kolekcionarsku vrijednost da nadmašuje cijenu novog.

Mislim da je cijena u imenu fotke, a ovakav novi je '98 godine kostaš od 43.500-47.500 DEM. :mrgreen:
 
mate said:
Mislim da je cijena u imenu fotke, a ovakav novi je '98 godine kostaš od 43.500-47.500 DEM. :mrgreen:

- da 8000 € i ako je 12 g. star nije loše  (y)


  gušti su gušti  8) , pa onda: ČESTITKE NA NOVOJ PILI GAZDI!
 
Hvala na lijepim željama, motor je odlično očuvan ima 22.000 km i nije vožen preko dvije godine jer je vlasnik trajno odselio u USA, a sada je na godišnjem i uspio sam doći na red za kupovinu.

Naime bili su prije mene likovi iz Istre gledati motor i malo su se neozbiljno ponijeli (sa uvredljivom ponudom) vjerovatno ne poznavajući "materiju" pa ih je vlasnik zamolio da napuste teren.

Inače je čovjek ljubitelj marke Ducati i vrlo vrlo korektan i pedantan, tako da za njega i za motor 5+.
Motor je uredno i stručno servisiran i na njemu je jedino stavljen bubble pleksi, a ostalo je sve original.

Takav motor tražim preko dvije godine i nailazio sam na razne krame koje realno nisu vrijedile novca koji je za njih tražen.
Bio sam se ja spreman naraditi i uložiti, ali nisam jelen da za isharenu bazu dajem previše novca.
Ovo je bila prilika koju se nesmije propustiti pa sam se dodatno zadužio iako to u ovo vrijeme nije pametno, ali ostvario sam dugogodišnji san i SPS-u pronašao posljednjeg vlasnika.
Vjerovali ili ne stajati će u garaži dok na M900 ne istekne rega, a onda kreće u opticaj, pa svaku godinu zamjena jednu Monster drugu SPS.

:mrgreen: imam tri Ducatia ukupne starosti 81 godinu,za staru 125-icu neznam kilometražu, ali ova dva(M900 i SPS) imaju skupa 28 godina i 48.000 km