Malo sam se ponovio

Motor je ludilo i drago mi je da ti se želja ispunila! (y) Meni osobno je najdraži Ducati MH 900, ali nema ih puno na tržištu i cijena mu je ohoho poviše 10000 eura. :cry: :neznam:
 
MOONSHIELD said:
jebote bog :shock: ovo je san snova, svaka čast na izboru (y)


nevolim beštimat, al ostatak je definitivno na mistu  (y) (y)

pila ipo  (y) (y) (y)
 
EXD9M said:
Ovu fotku ne priznajem, nije iz tvog dvorista, daj jednu ispred vrata od garaze, sa cijelom ergelom... 8)

Evo ti pa slušaj  :wink:
 
...čestitam i sretno...  8)
 
M900 said:
Hvala na lijepim željama, motor je odlično očuvan ima 22.000 km i nije vožen preko dvije godine jer je vlasnik trajno odselio u USA, a sada je na godišnjem i uspio sam doći na red za kupovinu.

Naime bili su prije mene likovi iz Istre gledati motor i malo su se neozbiljno ponijeli (sa uvredljivom ponudom) vjerovatno ne poznavajući "materiju" pa ih je vlasnik zamolio da napuste teren.

Inače je čovjek ljubitelj marke Ducati i vrlo vrlo korektan i pedantan, tako da za njega i za motor 5+.
Motor je uredno i stručno servisiran i na njemu je jedino stavljen bubble pleksi, a ostalo je sve original.

Takav motor tražim preko dvije godine i nailazio sam na razne krame koje realno nisu vrijedile novca koji je za njih tražen.
Bio sam se ja spreman naraditi i uložiti, ali nisam jelen da za isharenu bazu dajem previše novca.
Ovo je bila prilika koju se nesmije propustiti pa sam se dodatno zadužio iako to u ovo vrijeme nije pametno, ali ostvario sam dugogodišnji san i SPS-u pronašao posljednjeg vlasnika.
Vjerovali ili ne stajati će u garaži dok na M900 ne istekne rega, a onda kreće u opticaj, pa svaku godinu zamjena jednu Monster drugu SPS.

:mrgreen: imam tri Ducatia ukupne starosti 81 godinu,za staru 125-icu neznam kilometražu, ali ova dva(M900 i SPS) imaju skupa 28 godina i 48.000 km
 
znači jednu sezonu ćeš vozit monstera,a sps će bit u garaži,pa drugu godinu obrnuto? sorry,ali to je debilno
 
mate said:
Sorry, ali debilan je samo tvoj komentar.
ok objasni zašto...
 
Vrlo jednostavno, zato što je sasvim individualna odluka svakog od nas da sa svojim stvarima radi što hoće. Mogu ići i dalje objašnjavati tko je i što je M900, zašto je i kako kupio taj motor.... ali nema smisla. SPS je motor koji nije za svaki dan i na ovaj način si samo daje dodatnu draž koju ti, a niti itko drugi, ne mora shvaćati. Možeš imati drugačije mišljenje ali ne i reći da je debilno.
 
Kolko je proizvedeno tih sps verzija?

Naravno..916 je prekrasan motor i želim ponosnom vlasniku puno gušta na njemu  (y)
 
916 je sam po sebi nesto posebno ... al SPS ... i jos k tome ovak uscuvan 8) puno sretnih km (y)
 
Prestrašno..... (y)

Jel se budiš noću i ideš vidit kak je? :mrgreen:

Jebo me pas, ništa do full size analognih čukica u spužvi...... (y)

A i cijena je vrlo, vrlo fer (ako je točna ona cifra ispod slike....).

A kaj bi nam malo posnimao zvuk kad će biti prilike?

Još jednom.... (y)
 
mate said:
Vrlo jednostavno, zato što je sasvim individualna odluka svakog od nas da sa svojim stvarima radi što hoće. Mogu ići i dalje objašnjavati tko je i što je M900, zašto je i kako kupio taj motor.... ali nema smisla. SPS je motor koji nije za svaki dan i na ovaj način si samo daje dodatnu draž koju ti, a niti itko drugi, ne mora shvaćati. Možeš imati drugačije mišljenje ali ne i reći da je debilno.
jasno da svatko ima pravo raditi šta ga je volja.jasno mi je da sps nije motor za svaki dan.nevidim kako će to šta neće cijelo vrijeme biti registriran dati mu dodatnu draž,ali ako mu je volja,samo naprijed.moje skromno mišljenje je da ako je čovjek već dao taj novac za taj motor onda bi bilo bolje kad bi ga mogao legalno provozati vikendom,makar i jednom mjesečno.eto samo sam to imao na umu.ovim putem M900 ti čestitam na predivnom motoru i želim ti puno lijepih trenutaka s njim,makar i samo u garaži  :mrgreen:
 
Po mišljenju mnogih s kojim se slažem Ducati ima 2 kult modela 1 je 900SS stari i 2 linija 916 a SPS pogotovo ili 996R . Čestitke čuvaj ga i ne prodaji nikad .
 
mate said:
Znam ja, s tim da je moj ipak najljepši.... bio a možda bude opet. :mrgreen:


Jedno kratko vrjeme je u ZD bio takav s istim felgama znaš li gdje je taj završio , imao ga je jedan koji je s njim napravio svega par krugova po gradu .