Malo sam se ponovio

Hvala ekipi koja me je posjetila, nadam se da je sve bilo OK.

evo nas i sa konjicom  :mrgreen:

 
M900 said:
Hvala ekipi koja me je posjetila, nadam se da je sve bilo OK.

Hvala tebi na fešti, preporučam se i ubuduće! :mrgreen: A bio sam i fin
i izgurao kramp da vam ne naružuje grupnu fotku! :mrgreen: (y)
 
AnteK said:
Hvala tebi na fešti, preporučam se i ubuduće! :mrgreen: A bio sam i fin
i izgurao kramp da vam ne naružuje grupnu fotku! :mrgreen: (y)

Hvala i tebi, baš sam si razmišljao kako lijepo da nitko od padobranaca ne kvari.  :mrgreen:

 
čitajući ovu priču, pogotovo ovaj dio sa snom i kupnjom zamišljam sebe kak za 10 godina kupujem 1198 corse :D
 
MOONSHIELD said:
čitajući ovu priču, pogotovo ovaj dio sa snom i kupnjom zamišljam sebe kak za 10 godina kupujem 1198 corse :D

Sjetim se sebe kad sam išao kupiti Tomosa E90 sa nepunih 16 godina 78 godine , cjelu noć prije nisam mogao spavati . Jedan jedini je tad bio za kupiti u Nami na Remizi , frka da mi ga neko ne odnese , dođem tamo donesem lovu i sve dobro dok mi trgovac nije pitao osobnu i kaže nemožeš kupiti dovedi tatu ( tata u njemačkoj ) frka panika i konačno dopotežem starog od rođaka koji je potpisao . Kad sam ga doveo doma Tosca 10 LP gore od Bad Company i sl. i udaraj glanc po cjeli dan .
 
jbga, svi mi živimo svoje snove, a ducati je moj san (eventualno ga mogu ispuniti sp1/2 ili tlr, ali njih je već sada jako teško naći očuvane), a gotovo sigurno da ću morati otiči par godina odšljakati van pošto ću od ove plaće teško napraviti ono kaj planiram jer inače neću imati mira, a ovih dana sam počeo sve ozbiljnije razmišljati o tome pošto planiram i srediti dio kuće za sebe, a kredit neću uzimati u ovim našim šugavim bankama :)
 
  Puuuno hvala M900 na gostoprimstvu, malo zamjeram doživljaju kad se vide ti Dukci na okupu, na čelu sa 916, jer sam nemirno spavao.....

  Pozdrav ekipi za koju mi je neopisivo drago da sam ih napokon upoznao!

Još jednom hvala svima!!!
 
Nema se i nemože se, kriza razvaljuje sve naokolo.
Kompliment, sada će te mučit druge brige, motor si rješio.
(y) (y)
 
Elias said:
Nema se i nemože se, kriza razvaljuje sve naokolo.
Kompliment, sada će te mučit druge brige, motor si rješio.
(y) (y)

Ha gle "zlatnu rezervu" za "nedaj bože zla" sam ulupao u taj motor i još sam se malkoc zadužio, pa kad je kriza svima, neka je i meni ....... sa SPS-om u garaži priklanjam se hrvatskom prosjeku. 
 
M900 said:
Ha gle "zlatnu rezervu" za "nedaj bože zla" sam ulupao u taj motor i još sam se malkoc zadužio, pa kad je kriza svima, neka je i meni ....... sa SPS-om u garaži priklanjam se hrvatskom prosjeku. 

Tak i treba, boli te kifla..... (y)
 
I...???  :shock:


Kaj neče upalit ili...  :misli:

Bumo čuli kak se i vozi ili samo epp ??  :jesus:


p.s. puno mi je ljepši ovaj originalni gold neg onaj popenzlani Matin... pustimo Talijanima dizajn i odabir boja Mate...  (y) :mrgreen:
 
mate said:
Niht feršten...

NE SVIĐA MI SE OFARBANA RAMA NA TVOM, KO NI CRNI KOTAČI NA TVOM, DOK MI JE OVAK ORIĐIĐI KO NA M900vom MASTERPIS...  :naklon: :mrgreen:

.P.S. pišem polako...  :jesus: :mrgreen:
 
Zaboravio sam da sam stavio fotku pa si me zbunio. A za ostalo, nije bed, ti ionako nemaš baš ukusa. :mrgreen: :jesus: Kod Dukca treba evoluirati s vremenom ali to je već jedna druga tema... :jesus:
 
z-1000mk said:
I...???  :shock:


Kaj neče upalit ili...  :misli:

Bumo čuli kak se i vozi ili samo epp ??  :jesus:


p.s. puno mi je ljepši ovaj originalni gold neg onaj popenzlani Matin... pustimo Talijanima dizajn i odabir boja Mate...  (y) :mrgreen:

pali i vozi, ali stajao je u garaži 2 godine, pa ide prvo transfuzija i sistematski, a prava vožnja kad Monsteru istekne rega(nagodinu)
 
M900 said:
Hvala na lijepim željama, motor je odlično očuvan ima 22.000 km i nije vožen preko dvije godine jer je vlasnik trajno odselio u USA, a sada je na godišnjem i uspio sam doći na red za kupovinu.
...
Inače je čovjek ljubitelj marke Ducati i vrlo vrlo korektan i pedantan, tako da za njega i za motor 5+.
Motor je uredno i stručno servisiran i na njemu je jedino stavljen bubble pleksi, a ostalo je sve original.
...
 

čestitke, izgleda smo kupili motore od istog vlasnika  (y) (y) (y)
 
lili said:
čestitke, izgleda smo kupili motore od istog vlasnika  (y) (y) (y)

Naj me ždrti, si zela alexov M750, jooooooooooj ŽIVELAAAAAA  :peace:

Uživaj na pili i welcome to DESMO WORLD  (y)

Ak' imaš cajta svrati :

 
M900 said:
Naj me ždrti, si zela alexov M750, jooooooooooj ŽIVELAAAAAA  :peace:

Uživaj na pili i welcome to DESMO WORLD  (y)

Ak' imaš cajta svrati :
hvala, hvala, prezadovoljna sam motorom

ove godine nula bodova, nismo baš legalni za vožnju cestom  :(

ali nagodinu ću vam se rado pridružiti  :mrgreen: