malossi ili polini kit?

sta ne pise u uputstvima da se mora preraditi original karburator (pogotovo kad dolazi serijski 12mm) ali se preporuca ugradnja drugog :misli:
 
jolly the roger said:
sta ne pise u uputstvima da se mora preraditi original karburator (pogotovo kad dolazi serijski 12mm) ali se preporuca ugradnja drugog :misli:

Ne piše, upravo suprotno, piše da se ne treba baš ništa dirati kod ugradnje kitova iz serije Giza ili MHR Replica.
I mene je čudilo pa sam poslao mail u tehnički dojel Malossia i dobio isti odgovor
 
joke said:
Ne piše, upravo suprotno, piše da se ne treba baš ništa dirati kod ugradnje kitova iz serije Giza ili MHR Replica.
I mene je čudilo pa sam poslao mail u tehnički dojel Malossia i dobio isti odgovor
citam online uputstva sa malossi site-a i pise da se mora stavit veca dizna ili dignut igla na maksimum :misli: ukoliko se zeli zadrzati original karburator
 
jolly the roger said:
citam online uputstva sa malossi site-a i pise da se mora stavit veca dizna ili dignut igla na maksimum :misli: ukoliko se zeli zadrzati original karburator

Eto vidiš da smo oboje bili u pravu, jebo malossia kad im mi moramo objašnjavat šta se radi









p.s. Normalno, nije ovako kako sam gore napisao. Online uputstva su za papke koji ne znaju da se ta dizna mora promijeniti, i igla dignuti več kod skidanja blokade, tako da je nepotrebno išta dirati poslije stavljanja kita.
 
@bad_dac- za znanje se ne brini, toga imam i u sebi i u obitelji... pitao sam jer zelim cut vasa misljenja o kvaliteti jednog i drugog proizvođaca. ako idem mjenjat radilicu, blok cu ionako otvarat pa ga nije neki problem modificirat (ako mislimo na istu modifikaciju, a predpostavljam da mislimo jer se na njemu nema puno toga raditi). odrzavanje i nece bit problem jer se imam cime voziti, a ovo ce bit samo za zabavu.

@sven54 - mislio sam na omjer ulozeno-dobiveno. predpostavljam da je polini dosta skuplji, pa me zanima je li ta cijena opravdana u odnosu na malossi. zelim nesto iznad prosjeka i mislim da se to uz malo znanja moze dobiti sa i Teamom i sa Evolutionom.

@joke, jolly the roger - kod mene se radi o Minarelli agregatu, a standardni karburator je 12mm. planiram staviti 17.5, a sa iglom i zrakom se uvjek mogu zabavljat. zupcanike bi isto dobro bilo mjenjat. to sam zaboravio na pocetku napisat. dobro ste me sjetili
 
Ako se radi o Minarelli agregatu (licenca Yamaha) onda možda čak i nije potrebno mijenjati zupčasti prenos jer je tvornički več dovoljno "dug".
Rasplinjač možeš promijeniti ukoliko namjeravaš stavljati kompresioni ispuh kasnije, inače ti nije obavezno potreban ukoliko imaš več ugrađenu diznu koja se stavlja pri skidanju blokade
 
Malossi Team kit se ne može ugraditi na originalnu radilicu
 
Nike said:
Malossi Team kit se ne može ugraditi na originalnu radilicu

aha, ma ok onda. ionako cu u sutu mjenjat i radilicu. bolje to nego opet sve skidat kad ode standardna radilica
 
mulac said:
aha, ma ok onda. ionako cu u sutu mjenjat i radilicu. bolje to nego opet sve skidat kad ode standardna radilica
Super, kad već mjenjaš. MHR Team radilica je 4500 kuna. Mislim da je u Hrvatskoj ima samo Perkušić
 
Nike said:
Super, kad već mjenjaš. MHR Team radilica je 4500 kuna. Mislim da je u Hrvatskoj ima samo Perkušić
Pa može se R.H.Q. koja je otprilike 150-200€,ja sam to imao na Piaggiu,ali što je još bitnije ima frend na Aeroxu  :wink:
 
Nike said:
Super, kad već mjenjaš. MHR Team radilica je 4500 kuna. Mislim da je u Hrvatskoj ima samo Perkušić

jebote, 4500 kuna samo za radilicu??? ma bit ce onda dobar i MHR replica kit  :mrgreen:
mozda se da za njega nabavit klip sa jednom karikom
 
PEDROSA said:
Pa može se R.H.Q. koja je otprilike 150-200€,ja sam to imao na Piaggiu,ali što je još bitnije ima frend na Aeroxu  :wink:

:neznam: :misli:
 
mulac said:
:neznam: :misli:
Garantiram vlastitim životom...R.H.Q. radilicu ima frend na Teamu II
 
KTM fan said:
Jel mislis na ICE-a?
:LOL: :LOL: :LOL: šta on ima veze sa teamom II,on ima Trophy...
MIslim na jednog Karla s Viškova...MHR full Aerox...i Interrotor ima
 
PEDROSA said:
:LOL: :LOL: :LOL: šta on ima veze sa teamom II,on ima Trophy...
MIslim na jednog Karla s Viškova...MHR full Aerox...i Interrotor ima
a valja sta ta radilica za koju si reko???
 
PEDROSA said:
:LOL: :LOL: :LOL: šta on ima veze sa teamom II,on ima Trophy...
MIslim na jednog Karla s Viškova...MHR full Aerox...i Interrotor ima

ma zabrijao sam nesto...znam da ima trophya...ne znam sta mi bi
ne znam tog karla...mislim da sam cuo nesto o tom motoru, ali nisam siguran
 
@mulac-opet me zbunjujes ili se nismo dobro razumjeli  :misli:


Spominjes da ces staviti 17.5 karburator a u istom postu spominjes team i evolution (termo grupe valjda)
 
sven54 said:
@mulac-opet me zbunjujes ili se nismo dobro razumjeli  :misli:


Spominjes da ces staviti 17.5 karburator a u istom postu spominjes team i evolution (termo grupe valjda)

govorio sam o Team i Evolution termo grupama, poslje sam napisao da cu stavit vjerovatno na to Delorto 17.5
 
mulac said:
govorio sam o Team i Evolution termo grupama, poslje sam napisao da cu stavit vjerovatno na to Delorto 17.5

Ti bi na race kit stavil 17.5 frgu  :misli: