malossi variomat na serisku gileru runner 50

ivan159

Member
iman standarnog runnera 50.mislin stavit malossi variomat pa  me zanima jeli to štetno za motor,oce li trosit vise goriva,koje utege triban stavljat,jel triban razlicite tezine ili one koje san dobia u kompletu i jel triba stavljat oni bijeli feder koji je u kompletu
 
rednyaW said:
pa daj pogle kaj mi je sad napisal? kak da ja budem ozbiljan XD
a vidim....svi su lakog okidaca ovi mladi danas.... :LOL:


ali ajd da mu kazem ja......: ako kupis komplet malossijev variator onda stavi tako kako dobijes...moze i bijela opruga...koja je meksa od serijske...i kao takva odgovara tvornickom motoru...ako imas neki rez auspuh...onda se stvari vec bitno mijenjaju....i sto se tice gramaze rolica i tvrdoce cent. federa....ugl..na serijalu moze ono to dobijes u pakovanju za taj model i godiste skutera... :wink:
 
bmw m 5 said:
a vidim....svi su lakog okidaca ovi mladi danas.... :LOL:


ali ajd da mu kazem ja......: ako kupis komplet malossijev variator onda stavi tako kako dobijes...moze i bijela opruga...koja je meksa od serijske...i kao takva odgovara tvornickom motoru...ako imas neki rez auspuh...onda se stvari vec bitno mijenjaju....i sto se tice gramaze rolica i tvrdoce cent. federa....ugl..na serijalu moze ono to dobijes u pakovanju za taj model i godiste skutera... :wink:

...i jos da se ja nadovezem... autor teme neka koristi trazilicu, jer je ovo bilo vec x puta... :wink: