Mana 850

joke said:
Ako nekog zanima imam jednu crvenu manu sa original prtljažnikom, malo vožena, u izuzetnom stanju. Mogučnost kreditiranja.
Upiti na pp.
neces vjerovat, al svi koji su me pitali kak da povoljno nabave Manu, velim im da se jave Joki  :LOL: :LOL: :LOL:
 
"Jedini" je problem što je ova Mana stvarno superpovoljna, ali zainteresirane brojim na prste jedne ruke i nitko nije ozbiljno reagirao, a več više od godinu je imam u ponudi.
Ponuđena mi je u zamjenu za TMax kad još nije imala ni razradni servis  :mrgreen:
 
joke said:
"Jedini" je problem što je ova Mana stvarno superpovoljna, ali zainteresirane brojim na prste jedne ruke i nitko nije ozbiljno reagirao, a več više od godinu je imam u ponudi.
Ponuđena mi je u zamjenu za TMax kad još nije imala ni razradni servis  :mrgreen:
necu komentirati papka kaj je mjenjal za Tmax-a, ali ostalo mi u sjecanju da si ju nudio vec prije pa sam fakat nekima rekao da ti se jave  8)
 
joke said:
"Jedini" je problem što je ova Mana stvarno superpovoljna, ali zainteresirane brojim na prste jedne ruke i nitko nije ozbiljno reagirao, a več više od godinu je imam u ponudi.
Ponuđena mi je u zamjenu za TMax kad još nije imala ni razradni servis  :mrgreen:

ma ja te u potpunosti kužim  :jesus: :jesus: :jesus:

 
joke said:
"Jedini" je problem što je ova Mana stvarno superpovoljna, ali zainteresirane brojim na prste jedne ruke i nitko nije ozbiljno reagirao, a več više od godinu je imam u ponudi.
Ponuđena mi je u zamjenu za TMax kad još nije imala ni razradni servis  :mrgreen:

Samo ti meni pusti ponudu
 
zaprudanec said:
necu komentirati papka kaj je mjenjal za Tmax-a, ali ostalo mi u sjecanju da si ju nudio vec prije pa sam fakat nekima rekao da ti se jave  8)

.....valjda se onda sakrio  (y)
 
joke said:
"Jedini" je problem što je ova Mana stvarno superpovoljna, ali zainteresirane brojim na prste jedne ruke i nitko nije ozbiljno reagirao, a več više od godinu je imam u ponudi.
Ponuđena mi je u zamjenu za TMax kad još nije imala ni razradni servis  :mrgreen:
a jeli TMax crni,a ti ča je minja ima pancira zlatna okolo vrata ,aaaaa ma nije nebi taki ni kupija manu ma daj i ti moraš priznat da je motor dobar,a automatski mjenjač radi super,a i sam znaš da naš svit teško prihvača novine pa tako i ovi automatski mjenjač, eto reci nam koliko je u ciloj državi prodano FJR sa automatskim mjenjačem.
 
jel ima koja dobra duša koja bi dala đir :misli: :D

full me zanima kako se ponaša to čudo u vožnji
 
mv_agusta said:
jel ima koja dobra duša koja bi dala đir :misli: :D

full me zanima kako se ponaša to čudo u vožnji

Bilo bi dobro da se jave neki Tuonaši pa da ispričaju kako im je zapruova Mana "puhala za vratom"  (y)
 
mv_agusta said:
jel ima koja dobra duša koja bi dala đir :misli: :D

full me zanima kako se ponaša to čudo u vožnji
ak dodes na Grobnik, ne vidim problem jer je moja sada kod mog buraza  :wink: (y)
 
zaprudanec said:
ak dodes na Grobnik, ne vidim problem jer je moja sada kod mog buraza  :wink: (y)

I moja malenkost od prek 100 kg bude bila tamo pa biraj... :misli:
 
zaprudanec said:
a prva Mana u Hrvata  (y)
:LOL:
Prva velis.
Onda ju dobro pazi i nedaj ju daleko od sebe.
Mos zamislit za dvadest godina ovdi na forumu tvoj post vozim prvu manau u HR.
Kako ce tada  pojedinci sliniti.
 
E ovo vec izgleda malo pristojnie.
Mana_850_Details_1.jpg


LV8104.jpg