Mana 850

jedimaster said:
To je pravno ali formalno je zapruova i uvijek bu takva ostala  :mrgreen:
čekaj,kako moja žena nije moja nego tvoja???????????isukrsta ti  :misli: :misli:
 
zaprudanec said:
ruki, jel ti to meni velis da sam bez mane  :misli:


:LOL:
  Mana ili mana ,a u svakom slučaju imaš nešto  :LOL: :LOL:
 
jedimaster said:
da malo oživim temu...ovaj je livada...paaaa skoro kao ja  :LOL: http://www.youtube.com/watch?v=JT_IdconW1I
ovaj je dobro i proša nije puno razbija motor,ali tu je negdi snimka lika u Americi koji preuzima iz salona Harli ,pali krene ,ali nije se uključija na cestu ni livo ni desno nego ravno preko i direkt u parkirano auto štete koliko voliš
 
zaprudanec said:
kaj je to neka kilaza  :misli:

:LOL: :LOL: samo pravi aprilias je sto kilas  :LOL:  (y)
znači još se moram malo tovit,al neka blizu sam,a i mlad sam ima vrimena  :misli: :misli:
a da za mjeru aprilijaša uzmemo brojeve odječe od DONA :jesus:
 
evo u Moto reviji izašao test Mane na 50 000km i kad se sve zbroji i oduzme motor se pokaza dosta dobar sa uobičajnim troškovima servisa, (y)
 
Ne bi se baš moglo reći da je dobar.Dosta je dijelova zamjenjeno u okviru garancije a malo prosječnih vozača odvozi 50 000 km dok mu traje garancija.

14 200 km - nova zaštitna tijela ubrizgavanja
37 741 km - zamjena diskova
41 918 km - zamjena klipnjače i radilice
...

 
MA-Zvone said:
Ne bi se baš moglo reći da je dobar.Dosta je dijelova zamjenjeno u okviru garancije a malo prosječnih vozača odvozi 50 000 km dok mu traje garancija.

14 200 km - nova zaštitna tijela ubrizgavanja
37 741 km - zamjena diskova
41 918 km - zamjena klipnjače i radilice
...

:LOL: to i nisu bas uobicajeni troskovi servisa
 
MA-Zvone said:
Ne bi se baš moglo reći da je dobar.Dosta je dijelova zamjenjeno u okviru garancije a malo prosječnih vozača odvozi 50 000 km dok mu traje garancija.

14 200 km - nova zaštitna tijela ubrizgavanja
37 741 km - zamjena diskova
41 918 km - zamjena klipnjače i radilice
...
:misli: ovo je tvoje osobno iskustvo ili sto  :shock: pitam jer bas nisam do sada primjetio da se netko zali, naprotiv ...  :misli:

ako je to usamljeni slucaj, ... jedna lasta ...  :wink:
 
a ovo šta je Zvone izdvojia je ipak stvar načina vožnje jer uništit diskove na 30000-ak ijad kilometri malo je :misli: :LOL:.a i inače način vožnje puno utiče na cijolokupno stanje motora tako da mislim kod ''normalne'' eksploatacije stvari su bitno drugačije