Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

milesurcin said:
ma nemas brige,bice mjesta,ako nista bar auta imam pa dvoje napred troje pozadi ,i eto vec 5 mjesta rezervisano :mrgreen: :LOL:

Ma ti si kralj! Jel ti razmišljaš da ideš sa nama u Makedoniju ili još nisi dobio dozvolu?  :mrgreen:
 
A gle, kao što već rekoh, neznam točno. Lani sam ostao 8 dana pa mislim da će mi i ove godine trebati bar toliko da obiđem sve šta namjeravam, a možda i koji dan više. To će mi vjerovatno biti i godišnji odmor jer, kako za sad stvari stoje, od 7. mjeseca sam u izgradnji pa sumnjam da ću moći duže izbivati. Znaš kakvi su majstori.  :mrgreen:
[/quote]

Ok, onda ću ja s tobom( čitaj s vama) tamo, a nazad ću ja već svojim putem.
 
mrgud_sk said:
Ma ti si kralj! Jel ti razmišljaš da ideš sa nama u Makedoniju ili još nisi dobio dozvolu?  :mrgreen:
DOZVOLE IZDAJEM JA ,TAKO DA TU NEMA PROBLEMA,ALI OVE GODINE MISLIM DA NECU ICI,POSTO SAM PLANIRO DO PETRINJE I SISKA U TO VRIJEME,[NA SUSRETE TAMO],A ZA DOGODINE BI SE MOGLO PRICAT.A IMAM U PLANU I KASTELE,AKO MI BUDE DOZVOLILO VRIJEME,KO CE SVUD STICI,UZECU GODISNJI OD01.05-30.09 :mrgreen: (y)
 
mrgud_sk said:
Pazi da se ne iznenadiš kad nas dođe nekoliko. :mrgreen:
I šta više reći?  :misli:
Zec, definitivno idemo preko Beograda i spavamo kod mog prijatelja Mile.  (y)

Vidim ja, lud ti je ovaj komšija Mile!  :mrgreen:
Spavat ćemo gdje stignemo (čitaj - tko ima bolju prepečenu rakiju doma!)
 
zec13 said:
Vidim ja, lud ti je ovaj komšija Mile!  :mrgreen:
Spavat ćemo gdje stignemo (čitaj - tko ima bolju prepečenu rakiju doma!)

Ne spominji rakiju. Kome je do rakije neka pričeka do Mariova pa se pokuša napiti sa Tomasom, on će sigurno imati one svoje rakijetine šta ti spali sve organe. Sjeti se šta se desilo Belom lani.  :mrgreen:
 
za rakije budite bez brige, ima i to od 65 stupnjeva,  :shock: cista domaca Mariovska   :LOL:
Jaka je, ali pitka kao sok... za daljne impresije, kao što rece Mrgud, tu vam je Beli  :mrgreen:

A što se Tomasa tice, tko se pokuša natpiti s njime nek pokuša, samo da napomenim da covek umesto jetre ima KN-filtera  :LOL:
 
Istina, rakija je baš pitka. Posljedice mogu biti katastrofalne za jetru.  :mrgreen:
Lani je i hitna imala posla.  :LOL:
 
dvormak said:
za rakije budite bez brige, ima i to od 65 stupnjeva,  :shock: cista domaca Mariovska   :LOL:
Jaka je, ali pitka kao sok... za daljne impresije, kao što rece Mrgud, tu vam je Beli  :mrgreen:

A što se Tomasa tice, tko se pokuša natpiti s njime nek pokuša, samo da napomenim da covek umesto jetre ima KN-filtera  :LOL:

A ja bas mislio ponesti svoju rakiju....čista šljiva i kruška....ma budem je svejedno ponio, radi usporedbe :mrgreen:
 
Chile said:
A ja bas mislio ponesti svoju rakiju....čista šljiva i kruška....ma budem je svejedno ponio, radi usporedbe :mrgreen:

Ako ništa, uvijek je možeš iskoristiti ako ostaneš bez goriva negdje ili da opereš lanac ili tako nešto...  :LOL:
 
Chile said:
A ja bas mislio ponesti svoju rakiju....čista šljiva i kruška....ma budem je svejedno ponio, radi usporedbe :mrgreen:
samo ti nju ponesi prijatelju,nije od viska,a ima i kod mene nesto malo[cca 100l],naravno ako svracas sa mrgudom i zecom
 
milesurcin said:
zec u rakiju ne sumnjaj,tvoje je samo da dodjes

I Zec? Da krenemo dan ranije pa se malo zarakijamo kod Mile?  :mrgreen:
 
milesurcin said:
samo ti nju ponesi prijatelju,nije od viska,a ima i kod mene nesto malo[cca 100l],naravno ako svracas sa mrgudom i zecom

A jbg kad ja u BG dolazim vec u srijedu...ali to ni razlog da si ne popijemo koju :wink: :mrgreen:
 
milesurcin said:
e bas o tome vam pricam sve vrijeme

ma nema frke...cujemo se prije polaska pa se dogovorimo  :wink:

Vec vidim da ce ti dani ostati u mutnom sjecanju.... :mrgreen:
 
buneta said:
Društvo nažalost vas moram obavjestit da vam se ove godine neću pridružit. evo tak sam ovih dana dobio poziv za brod pa me nema do polovice 7. Uzivjte. Dobru zabavu vam zelim!!!

Jučer mi se javio Buneta da danas leti za Singapur. Ove godine definitivno neće biti sa nama.  :(
Prošle godine je on preuzeo ulogu vodića od Mariova do Šibenika.

Stari, želim ti mirno more i javi se ponekad. A mi ćemo se tebe sjetiti kad sjednemo na pivo s dečkima iz Makedonije.  (y)
 
mrgud_sk said:
Jučer mi se javio Buneta da danas leti za Singapur. Ove godine definitivno neće biti sa nama.  :(
Prošle godine je on preuzeo ulogu vodića od Mariova do Šibenika.

Stari, želim ti mirno more i javi se ponekad. A mi ćemo se tebe sjetiti kad sjednemo na pivo s dečkima iz Makedonije.  (y)

Da, Buneta, glavni planer puta je na brodu, tako da ćeš mrgude morat preuzeti tu ulogu ove godine, barem do Prilepa. Od tamo do naških krajeva mogu i ja ako ti ova tvoja ne bude dala mira na straznjem sicu :wink: