Metzeler Z8 fan club

Bimba koliko kosta Z6 u dimenziji 120/180 za Horneta 600?Volija bi znati cijenu za kes i rate

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
On je u ovoj temi pa ce skuzit post.

Ugl koliko kužim ima raznih modela pojačanih za teže motore tipa bmw ono što mene zanima je prednja M  120/70 ZR 17 M/C (58W) TL. Different Compound for improved wet grip. All brands, all models

i zadnja sa pojačanom katrarzom radi večeg tereta (putujem dosta) Rear O 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL. Dual Compound, 2 Plies carcass.  postoji i zadnja M koja je klasična Dual Compound.

sad je samo pitanje dali sam ja to dobro shvatio :D
 
cadjo said:
Bimba koliko kosta Z6 u dimenziji 120/180 za Horneta 600?Volija bi znati cijenu za kes i rate

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

kartice 1706,00 kn
gotovina  1620,00 kn

S obzirom da bi ti moglo biti zanimljivo, evo jedna informacija.
Početkom 6 mjeseca ( rezervacije su već moguće ) stiže nam određena količina Metzelera Z8 u dimenzijama 120/70-17 i 180/55-17. Cilj je , jer su uglavnom uvijek na akcijama gume starijih datuma ili stariji modeli, da se u sport touring segmentu ponudi kvalitetna guma po prihvatljivoj cijeni s obzirom na situaciju.
Detalji akcije su :
- cijene će vrijediti isključivo kod kupovine seta
- radi se o Metzeleru Roadtecu Z8 Interactu u dimenzijama 120/70-17 te 180/55-17
- cijena seta za plaćanje karticama biti će 1770,00 kn, odnosno 1682,00 kn za gotovinu
- gume nam stižu na lager oko 10.06
- akcija će trajati do isteka zaliha ali sigurno kroz 6 i 7 mjesec

 
vihor said:
On je u ovoj temi pa ce skuzit post.

Ugl koliko kužim ima raznih modela pojačanih za teže motore tipa bmw ono što mene zanima je prednja M  120/70 ZR 17 M/C (58W) TL. Different Compound for improved wet grip. All brands, all models

i zadnja sa pojačanom katrarzom radi večeg tereta (putujem dosta) Rear O 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL. Dual Compound, 2 Plies carcass.  postoji i zadnja M koja je klasična Dual Compound.

sad je samo pitanje dali sam ja to dobro shvatio :D

Metzeler Roadtec Z8 Interact
-Prvi klasični model koji koristi Interact tehnologiju
specifikacija E  Honda Integra NC700/S/X
specifikacija F  Honda CB650F
specifikacija C pojačana karkasa, za putne teškaše tipa FJR1300, BMW RT 1200R/RT, K1600 GT/GTL itd
specifikacija K BMW K1300 GT

Metzeler Roadtec Z8 Interact M/O
poboljšani model koji uz Interact tehnologiju koristi i dvokomponentnu tehnologiju
- prednja guma je uvijek M
- zadnja guma postoji u M i O , razlika je u tome što O ima jedno platno više. Dakle, npr u 180/55-17 će na FZ6 ići M specifikacija a na CB 1300 O specifikacija.

 
Hvala za info o Z6,zadnja mi je groblje,prva i nije losa ali je dot 09,u vezi Z8- bili guma u O oznaci bila dugotrajnija na fazeru sta si da u usporedbi naprema M smjesi

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
Ne, ne bi bila trajnija. To nema veze sa trajnošću, smjesa je ista , nego o ponašanju u vožnji i načinu kako se troši ( pravilno ili nepravilno ).

Konkretno , u slučaju Fazera i M i O bi trajale jednako, trošile se jednoliko ali sa O specifikacijom bi motor bio " tvrđi ".
 
bimba said:
kartice 1706,00 kn
gotovina  1620,00 kn

S obzirom da bi ti moglo biti zanimljivo, evo jedna informacija.
Početkom 6 mjeseca ( rezervacije su već moguće ) stiže nam određena količina Metzelera Z8 u dimenzijama 120/70-17 i 180/55-17. Cilj je , jer su uglavnom uvijek na akcijama gume starijih datuma ili stariji modeli, da se u sport touring segmentu ponudi kvalitetna guma po prihvatljivoj cijeni s obzirom na situaciju.
Detalji akcije su :
- cijene će vrijediti isključivo kod kupovine seta
- radi se o Metzeleru Roadtecu Z8 Interactu u dimenzijama 120/70-17 te 180/55-17
- cijena seta za plaćanje karticama biti će 1770,00 kn, odnosno 1682,00 kn za gotovinu
- gume nam stižu na lager oko 10.06
- akcija će trajati do isteka zaliha ali sigurno kroz 6 i 7 mjesec


A u kur.. sada :? A rekao sam da necu uzimat nove gume..... sad si mi dao msilit..... :misli:
 
Bimba ubijas me,morat cu ubosti set,jos se javin

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
bimba said:
Metzeler Roadtec Z8 Interact
-Prvi klasični model koji koristi Interact tehnologiju
specifikacija E  Honda Integra NC700/S/X
specifikacija F  Honda CB650F
specifikacija C pojačana karkasa, za putne teškaše tipa FJR1300, BMW RT 1200R/RT, K1600 GT/GTL itd
specifikacija K BMW K1300 GT

Metzeler Roadtec Z8 Interact M/O
poboljšani model koji uz Interact tehnologiju koristi i dvokomponentnu tehnologiju
- prednja guma je uvijek M
- zadnja guma postoji u M i O , razlika je u tome što O ima jedno platno više. Dakle, npr u 180/55-17 će na FZ6 ići M specifikacija a na CB 1300 O specifikacija.

(y) hvala, dakle dobro sam skužio, uzimam prednju M a zadnju O jer idem na dalji put pa ču biti pošteno natrpan.

bimba said:
S obzirom da bi ti moglo biti zanimljivo, evo jedna informacija.
Početkom 6 mjeseca ( rezervacije su već moguće ) stiže nam određena količina Metzelera Z8 u dimenzijama 120/70-17 i 180/55-17. Cilj je , jer su uglavnom uvijek na akcijama gume starijih datuma ili stariji modeli, da se u sport touring segmentu ponudi kvalitetna guma po prihvatljivoj cijeni s obzirom na situaciju.
Detalji akcije su :
- cijene će vrijediti isključivo kod kupovine seta
- radi se o Metzeleru Roadtecu Z8 Interactu u dimenzijama 120/70-17 te 180/55-17
- cijena seta za plaćanje karticama biti će 1770,00 kn, odnosno 1682,00 kn za gotovinu
- gume nam stižu na lager oko 10.06
- akcija će trajati do isteka zaliha ali sigurno kroz 6 i 7 mjesec

aaaaaaa, i mene ubijaš, gume su mi čelave ne mogu čekat do te akcije  :(
 
vihor said:
ljep uzorak špage ima  :mrgreen:  koliko km i na kojem motoru?

Neznam kolko je prošla jer je bila na motoru kad sam ga kupio... Ninja 636, 2006. godište...
 
Nekidan narucene u Bimbe i montirane,mogu reci da se guma ponasa jako dobro u voznji,lipo pada u nagib i drzi dobro cestu,sa gasom ne triba previse pritiravati u nagibima je oce pobici ali to i nije guma za tu voznju,napravija san jedno 700 km i zasad san zadovoljan,nadan se da ce potrajati priko 10000

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
Meni su za moj motor,od svih guma šta sam probao,Metzeler Z6 bile najbolje. Ove godine vozim na Dunlopu ali kad ih poderem vraćam se na Z seriju.
 
U nedilju isprovana Z8 po pljusku,guma se lipo ponasa,nije bilo nikakvih anomalija u zadanim putanjama,voznja 80-110 km/h,dosta vijugava cesta.Uz jednu normalnu voznju po kisi,bez naglih dodavanja gasa,kocenja i obloj voznji odlicna guma
 
Ja ih dobio s motorom skoro nove, mislio sam ih ostaviti za put i onda promjeniti jer dugo nisam vozio ništa s predznakom road ali ostao sam jako ugodbo iznenađen, sad da li igra težina gsx1400 ili je guma stvarno dobra...  :misli: Niti jednom mi nije nešto ozbiljnije pustila a baš joj nije bio lak zadatak taj dan.

2014_07_06_17_58_41.jpg
 
Ma stvarno je guma odlicna,jos je u Bimbe na akciji tako da je definitivno best buy,nego kako ti izgleda zadnja,moja je 180 ali izgleda dosta uze
 
Meni je 190/50 tak da vizualno izgleda ok. Bas me zanima kolko km ce izdrzati na gsxu, mislio sam m7 staviti al sad cu cak razmisliti da stavim iste ove opet.
Sent from my RM-825_eu_croatia_437 using Tapatalk