Michelin Pilot Power - proklizava?

bmw m 5 said:
...cuj...motor od 225 kila....v2 koncepcija....134 ks....jednostavno se potrosi....kako rubovi...tako i sredina(ona posebno)....Nikad mi na tom motoru nisu gume trajale vise od 5000 tkm....(govorim o michelin PP)....bridgestone bt 016 trajale su jedva 4000 tkm....Neznam sta da ti kazem...trose se nenormalno....koliko god ti oprezan bio.....i pazio ih... :?
skrati i objasni mu: muski motor  :LOL:
 
bmw m 5 said:
istina.....obicna PP je za divno cudo prihvatljivija od PP2CT Mislim da je jos uvijek najbolji izbor za svakodnevnu upotrebu....kao i za one koji su zahtijevniji vozaci....Treba vidjeti ovu novu"one" seriju....koja slovi za najlaksu gumu na trzistu...... 8)
thule stari:
Obični PP nisam probao, ali na VFR-u je drugi set PP2CT, i ne mogu reć da sam primjetio nikakvo proklizavanje, a ne mogu reć da se i vozim k'o baba. Po mokrom se baš i ne vozim a kad da, nije mi ni na kraj pameti da iskušavam granice. Istina je i da mi traju barem 15-tak % više km od BT-016 (4500-5000 km). Jednu i drugu sam izvozio do ruba, a više mi ne treba. Dakle, moje je iskustvo pozitivno.
 
Zapru said:
skrati i objasni mu: muski motor  :LOL:
pa nije da i ja baš vozim motor motor za pičkice..to kaj je malo slabiji i lakši od sp-a ne znači da nema šusa i da nezna iznenaditi (y)
 
nakon nekih 200-tinjak km oduševljen njima...al mi se sad ovo ne sviđa, nekima dobro drže nekima ne.  :?
 
Stavio PP prije puta u Tunis. Bilo je vožnje po pljusku, 180 po auto putu ali i po nevjerojatno hrapavom tuniškom asfaltu. Tak nekaj nisam još nigdje videl. Prešla je 5000 km, i tek se malo potrošila po sredini. Izgleda da bu još najmanje toliko zdržala. A nisam ju baš šparal. I drži super jedino mi je na povratku na A1 po kiši bježala po crtama.
 
sa PP san napravija 10000km od pocetka do kraja drzala je isto i neman nikakve zamjerke,sad iman pure i sa njom san zadovoljan
 
Incredible said:
cobra u kojem si ti filmu :shock: kakav grobnik i kakvi rubovi :shock:

ne znam kaj ti je tu cudno!? jedino ako ti vozis po cesti kao i po stazi pa razvalis totalno rubove, sto cisto sumnjam.
meni ostanu sami rubovi ne taknuti i kad je po sredini pri kraju odem na grobnik, razvalim ju do kraja i bacim. :neznam:
 
cobRRa said:
ne znam kaj ti je tu cudno!? jedino ako ti vozis po cesti kao i po stazi pa razvalis totalno rubove, sto cisto sumnjam.
meni ostanu sami rubovi ne taknuti i kad je po sredini pri kraju odem na grobnik, razvalim ju do kraja i bacim. :neznam:
di se ti to vozis, po Aveniji Dubrovnik gore - dolje  :misli:
 
cobRRa said:
ne znam kaj ti je tu cudno!? jedino ako ti vozis po cesti kao i po stazi pa razvalis totalno rubove, sto cisto sumnjam.
meni ostanu sami rubovi ne taknuti i kad je po sredini pri kraju odem na grobnik, razvalim ju do kraja i bacim. :neznam:
kao prvo tu uopće nije bilo riječi o ovome o čemu ti pričaš već o gubljenju svojstava gume ili ti gripa kako odmiću kilometri, al dobro nebitno, bitno da ti voziš s zdrobljenim pilot powerom po grobniku, e pa sretno ti bilo :mrgreen:
 
Zapru said:
pa kaj se cudis onda  :wink:

ne cudim se... mozda bi se cudio da sam ikada vidio gume spotrosene do ruba (po cestama). onda vjerovatno ne bi pisao pretposljedni post... a mozda se krecem po krivim mjestima. :wink:
 
Incredible said:
kao prvo tu uopće nije bilo riječi o ovome o čemu ti pričaš već o gubljenju svojstava gume ili ti gripa kako odmiću kilometri, al dobro nebitno, bitno da ti voziš s zdrobljenim pilot powerom po grobniku, e pa sretno ti bilo :mrgreen:

hvala na zeljama... do sad je bilo srece u svakom smislu. :D
 
cobRRa said:
ne cudim se... mozda bi se cudio da sam ikada vidio gume spotrosene do ruba (po cestama). onda vjerovatno ne bi pisao pretposljedni post... a mozda se krecem po krivim mjestima. :wink:
onda si trebal vidjeti moje ili od ljudi s kojima se vozim  :misli: naravno da se najvise dere po sredini ali je zderana i po bokovima :mrgreen:

zadnje PP su trajale cca 10.000km manje vise  :wink:
 
Zapru said:
onda si trebal vidjeti moje ili od ljudi s kojima se vozim  :misli: naravno da se najvise dere po sredini ali je zderana i po bokovima :mrgreen:

zadnje PP su trajale cca 10.000km manje vise  :wink:

kad savladam aleju bologne do kraja, onda prelazim na aveniju dubrovnik, to je tam kod tebe, pa cu navratit pogledat kak zgledaju vase... konobarice.  :D