Michelin Pilot Power - proklizava?

Kaj bi ja dal da mogu rubove dotaknut  :mrgreen:  ovak mi sam sredinu pojedu pa mi poslje zao bacit rubove  :shock:
 
Ja sam samo jedan put na cesti isao do ruba i tad su mi rubovi bili pobruseni.Ali s tom ekipom se vise ne vozim  :mrgreen:
 
bobo RR said:
Ja sam samo jedan put na cesti isao do ruba i tad su mi rubovi bili pobruseni.Ali s tom ekipom se vise ne vozim  :mrgreen:

zato kad ubiješ sredinu, đir na grobnik ili marof  (y)
 
cobRRa said:
kad savladam aleju bologne do kraja, onda prelazim na aveniju dubrovnik, to je tam kod tebe, pa cu navratit pogledat kak zgledaju vase... konobarice.  :D
dobraaaaaaaaaaa  (y)  :LOL: :LOL:
 
igopola said:
moguce je da da su gume koje su sada na na trzistu losije ali i nesto jeftinije
nebi se iznenadio..čisto iz razloga jer je to prije bio top model, a sada je low budget, slična stvar kao i kod d207..
 
MOONSHIELD said:
nebi se iznenadio..čisto iz razloga jer je to prije bio top model, a sada je low budget, slična stvar kao i kod d207..

i golf 3 je nekad bio top model, isto tako u cindy, ali vrijeme je neumoljivo :wink: :mrgreen:
 
Zapru said:
:shock:

daj to malo pojasni  :wink:
pa pp je sad dosta jeftiniji jer je izašao novi model power pure, al ovo da su sad lošije je stvarno smiješna konstatacija
 
Incredible said:
pa pp je sad dosta jeftiniji jer je izašao novi model power pure, al ovo da su sad lošije je stvarno smiješna konstatacija
daj covjeku da pojasni, morti kaj navucimo  :LOL:
 
Incredible said:
al ovo da su sad lošije je stvarno smiješna konstatacija
to ja nisam rekao
ali moguće da su smanjili kvalitetu starog modela dok su došli novi (power one i power pure..)..ne bi bili ni prvi ni zadnji, prije se nitko nije žalio na te gume...a znam i iz prve ruke jer vozim od frenda motor dosta često i gume drže jako dobro iako su vjerojatno proizvedene 2006. pošto je on motor kupio 2007...i sada broje prek 10 tkm..mislim da nije nikada provjeravao pritisak u njima u tih 3 godine (štoviše siguran sam u to)

Zapru said:
daj covjeku da pojasni, morti kaj navucimo  :LOL:
sumnjam, vi ste najpametniji..
 
..jedna pitanje ili mozda odgovor koliko ja znam pp i pp2ct su iste gume sam 2ct ima mekse rubove...smjesa ostala ista??!! :shock:
 
fazer7 said:
..jedna pitanje ili mozda odgovor koliko ja znam pp i pp2ct su iste gume sam 2ct ima mekse rubove...smjesa ostala ista??!! :shock:
ne razmem kaj očeš reći..?? :misli:
 
MOONSHIELD said:
ne razmem kaj očeš reći..?? :misli:

Hoce reci da je smjesa gaznog sloja identicna osim sto su rubni dijelovi (oni po kojima se vozis kad si u nagibu) meksi kod 2CT.
Bimba je pisao o tome, jedino sto nisam zapamtio da li je i ostatak gume identican (karkasa itd), ali zakljucak je bio da osim u vrlo velikim nagibima, razlike medju tim gumama nema
 
MOONSHIELD said:
to ja nisam rekao
ali moguće da su smanjili kvalitetu starog modela dok su došli novi (power one i power pure..)..ne bi bili ni prvi ni zadnji, prije se nitko nije žalio na te gume...a znam i iz prve ruke jer vozim od frenda motor dosta često i gume drže jako dobro iako su vjerojatno proizvedene 2006. pošto je on motor kupio 2007...i sada broje prek 10 tkm..mislim da nije nikada provjeravao pritisak u njima u tih 3 godine (štoviše siguran sam u to)
sumnjam, vi ste najpametniji..
ja sam btw. taj pp imao 2008. godine tak da govorim za taj "stari" model a ne za ovaj "novi" kojeg ste upravo izmislili :wink: