Minijaturni modeli motocikala

ja sam kupovao po celoj srbiji, imam 33 u razmeri 1:18 i dva u razmeri 1:12, slike mogu okaciti sutra kada ih poslikam sve ;)
i imam jedan veliki SBK kawasaki, sam sam ga sklapao, ne znam u kojoj je razmeri. I naravno moj Z u razmeri 1:1  :mrgreen:
 
jel postoji možda model nove R1 `07-`08 bijelo crvene???  :misli:
 
gorank said:
Ajde ako netko nadje dobar izvor modela neka javi jer ja sam sve svoje presusio
Agip benzinska pred Milanom....
ogroman izbor :mrgreen:
 
Evo ja jučer, napokon, dobila novu bebu.    :dribble:

 
gorank said:
Gdje je kupljen, ako nije tajna?
Ktc. Od Buraga, ali nije nesto posebno,puno mana, ali morala sam ju imati jer je krasna u bijeloj boji. Mogla sam birati imedu honde kakvu imam u garazi i mv ali boja je odlucila  :mrgreen:
 
lili said:
Ktc. Od Buraga, ali nije nesto posebno,puno mana, ali morala sam ju imati jer je krasna u bijeloj boji. Mogla sam birati imedu honde kakvu imam u garazi i mv ali boja je odlucila  :mrgreen:
Ovako na slici dobro izgleda, ja sam te Burago vidjao u King Crossu u Zagrebu, ali mi nisu nesto, Blijeda kopija pa ih nisam uzimao, kupujem samo Croit i Maisto!!!
 
gorank said:
Ovako na slici dobro izgleda, ja sam te Burago vidjao u King Crossu u Zagrebu, ali mi nisu nesto, Blijeda kopija pa ih nisam uzimao, kupujem samo Croit i Maisto!!!
a znam da su lose,al kad kod nas nemas gdje kupit, ni izbor.A kad idem u Zg nikak se ne sjetim
 
gorank said:
Kvatric, iskreno nikad cuo za tu Yamahu R7! Evo stize slika  (y)

kak nisi??? :misli: ja sam je vozio ´99-te na suberbikeu...moja prva moto igrica... :mrgreen: