Minijaturni modeli motocikala

puskacbr said:
jeli tko sada nedugo zabilježio cbr 600rr 05./06. i cagivu mito di? i koja od tih svih trgovina ima najveći izbor?
Cagivu nisam nigdje vidio, a CBR-ku ja imam crveno-crnu, a iu Intersparu u Zg imas plavu.  (y)
 
Ajde javite gdje u Zg ima dobar izbor, Nama na Kvatricu nema vise nista, a u Mercatoneu nisam dugo bio!!!
Jel' ima sta u Metrou???
 
U prethodnom postu sam napisal krivu adresu.Ako nije veliki problem netko od moderatora bi mogel zbrisati taj post.Evo prave adrese: www.modelcarworld.de
 
Puno su mi bolji Maisto i Croit modeli ovi Solido mi izgledaju nestvarno, gledam stranicu od Maista pa pola tih maketa nema kod nas!!!!!!!!!!!!!
 
gorank said:
Gdje si ga kupio?
Evo da se i ja pohvalim svojom kolekcijom od nekih  70-tak komada i još 30-tak za složit.TAMIYA 1:12
 
vladof said:
Ima ih svakakvih u turbo limacu na zitnjaku.
Ma nema u Turbo limacima nista, dva modela Moto GP i to je to ostali su oni minijaturni manji od 1:18  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
:mrgreen: danas vidio (kupim kasnije):
Honda CBR 600 F  (žuto-crna)
MV Agusta F4
Honda CBR 600 RR (crna)
Triumph TT

i jos par modela koje nisam nigdje drugdje vidio... :jesus:
 
gorank said:
Ma nema u Turbo limacima nista, dva modela Moto GP i to je to ostali su oni minijaturni manji od 1:18  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Bil sam pred desetak dana na ZITNJAKU u magmi bil je izbor, znaci da su prodali.Primijetil sam da je i konzum popunil ponudu a sad ???
 
darko_b said:
:mrgreen: danas vidio (kupim kasnije):
Honda CBR 600 F  (žuto-crna)
MV Agusta F4
Honda CBR 600 RR (crna)
Triumph TT

i jos par modela koje nisam nigdje drugdje vidio... :jesus:
Meni je Agusta pobjegla za dlaku u Intersparu!!!!!!