Minijaturni modeli motocikala

morat ću se zaletit do kvatrića...ja skupljam samo za sada R1 i to da nije nekakav čudni (npr. zeleni u turbo limaču... :misli: )...
 
Evo da i ja pokazem nekoliko motora,ali moram napomenuti da kolekcija pripada mom sinu i tu je on gazda.Tu se radi o zanimljivom modelu,na prvi pogled.Interesantno je bilo jer se model mora sloziti.Nazalost dijelovi nisu bas precizno izradjeni tak da smo imali dosta problema pri slaganju.
 
Nekoliko originala i imitacija.Imitacije slazu vjerovatno kinezi (na pakungu nije nis tocno pisalo),cijena je bila smijesna pa sam zbog toga dosao do tog zakljucka.
 
I na kraju kompletna ergela i moja 2 najdraza modela.MV Augusta i GSX-R.Modele sam kupio kod LIDL-a,ALDI-a i cijene nisu bile bas previsoke,izmedju 5,95 i 15,95€.
 
Evo i mojih , M1 i R7 ( R7 nažalost ostala bez nogare , nečak ju dograbio )

 
evo mog najnovijeg, kupljen u LIDL-u, dugo selo.

 
...
 
gorank said:
Gdje si kupio Yamahu M1 od Rossija???

negdje u francuskoj na benzinskoj..  :?  u 2. mjesecu ove godine

jebiga  :mrgreen:
 
@ Marcello ,bas mi cudno da Buragovi modeli nisu precizno izradjeni  :misli: /imao sam modele auta,svi su bili full precizni/

i New Ray ima modele koje moras sastavljat..sve ove koje ja imam su od njih...u nedjelju dolazi novi model u moju kolekciju...
 
Mozda sam imao peh sa tim modelom.Ne zelim reci da svi Buragovi modeli nisu u redu,ali konkretno kod ovog modela nisam mogao dobro montirati zadnju vilicu,jer je smetao mali nosic,tak da je vilica stajala koso i sarafic nije pasal u rupe,dok nisam taj nosic malo odturpijal da bi vilica pasala na predvidjeno mjesto.Mozda sam cjepidlaka,ali u svakom slucaju nije smak svijeta,osim toga vele neki-kolko para tolko muzike.
 
jeli tko sada nedugo zabilježio cbr 600rr 05./06. i cagivu mito di? i koja od tih svih trgovina ima najveći izbor?