Minijaturni modeli motocikala

speed attack said:

Vidi, prikriveni Dukati fan :mrgreen: izdati cu te Miri :LOL:

Ne znam di je Freelancer on na poslu ima zavidnu kolekciju :misli:
 
..ja baš slažem jednog dukatija od revella,je zajebancija al fora izgleda :mrgreen:..slike kad bu gotov..
 
mene zanima dal neka firma proizvodi modele nakeda(hornet, z750,tuono..) našao sam nešto na ebayu al je kvaliteta nula :?
 
di kupiti maketu motora u osijeku? suzkija gsx-r me zanima može i neka druga
 
IgorZ said:
mene zanima dal neka firma proizvodi modele nakeda(hornet, z750,tuono..) našao sam nešto na ebayu al je kvaliteta nula :?

Hornet i Z750 u Metrou  a za Tuona neznam našal sam jedino Mille u Zadru e sad mislim da je bil merkator  :misli: al nisam ziher  :misli: Horneta i Z750 sam vidio u Metrou a kupio Z1000  8)
 
Cura mi kupila Suzuki Bandit 600 n(zn ja koji tip motora volim  (y)) a ja sam njoj CBR 600 rr uzeo..u Mercatoru..nešto fakat jeftino bilo  :misli: 20-30 kuna...a super izgleda...  :shock:
 
Imam samo ovu maketu Rossijeve YAMAHE, jedna ali vrijedna, dobio od cure za Božić  (y) Bio sretan ko malo dijete kad ga dobio  :cool: :skocko:

http://
rossi_maketa.jpg


http://
rossi_maketa2.jpg
 
dani83 said:
di kupiti maketu motora u osijeku? suzkija gsx-r me zanima može i neka druga
Ja sam u emmezeti kupila malog ducatija za slaganje. Vjerojatno tamo ima (y)

To mi je pod obavezno kad dođem u emmezetu: ne vraćam se bez barem jednog motorića :mrgreen:
 
Ajde malo edukacije  :misli:.

Obzirom da ja več godinama skupljam modele automobila i to uglavnom mjerilo 1:60 Imam preko 450 komada),  interesira me kako stoje stvari s modelima motora. Da li su neka mjerila standardna, odnosno u kojim je najbolja ponuda modela., ili koji nude najbolji odnos uloženo dobiveno.

Ja imam samo jedan H&D Fat Boy od Maista u 1:18 i jako dobro izgleda samo što je cijeli plastičan. Zbog toga mu je pretpostavljam i cijena puno pristupačnija od metalnih modela.

Dakle što preporučate  :misli:
 
mate said:
Pa sad imaš i HRC-a 1:1. :mrgreen:
Ma neka si kupi pravog dukca. Ionako će svako malo morati šarafiti po njemu  :jesus: :mrgreen: :mrgreen:
 
Imaš 1:24, 1:18, 1:12, 1:6. Nisam stručnjak pa možda ima još toga. Ono što je bitno je da je minichamps fantastičan dok su ostalo igračke.
 
mate said:
Imaš 1:24, 1:18, 1:12, 1:6. Nisam stručnjak pa možda ima još toga. Ono što je bitno je da je minichamps fantastičan dok su ostalo igračke.
Ja imam
M1 2004 Rossi Plava
M1 2005 Rossi (žuta)
Ducati Desmosedici no65 Troy Baliss
Ducati 999 SuperBike Regis Lanconi
Ducati 749 Supesport (crni Briel)
Ducati 749 (Miro Edition - kanarinac)
Ducati 996
NSR 500 Rosijeva 2000g
CBR XX
Bmw 1200
Svi su 1:18
 
Mali Dukci i jedna Agusta. A ova pločica u sredini, e to je nešto što dobijete osobno od Federica Minolija kad kupite jedan od limitiranih modela.... ali u prirodnoj veličini. :mrgreen:

 
Neka se nitko ne uvrijedi, ali buduci da se vise od 10 godina bavim modelarstvom, vi skupljete kolko sam vidio makete, ne modele... (y)