Minijaturni modeli motocikala

Freelancer said:
Slike su jadne, ali trenutno nemam fotić kod sebe, tak da kome se gleda nek izvoli, ima svega 48  :mrgreen:komada

oho lijepa kolekcija nema kaj  (y) (y)
 
2 Freelancer
- u kojem su ti mjerilu ti motori. Ja imam Fat Boya od iste firme kao i tvoj V-rod u mjerilu 1:18, pa pretpostavljam da su ovi ostali 1:24, ili... :misli:
 
Prvo ipak BMW.
Izrada nekvalitetna, loša, jeftina.
Da znam da će mnogi zlobnici reć da je to normalno za BMW, ali ajde, veselite se.
Ipak znam da ste fulali barem u jednom, a to je ovo treće. Jeftina! :jesus:
 
Freelancer said:
Slike su jadne, ali trenutno nemam fotić kod sebe, tak da kome se gleda nek izvoli, ima svega 48  :mrgreen:komada

.. (y) fina  kolekcija, zakaj ih držiš na stalku kad mogu stajati na svojoj nogici :misli:..
 
A sad malo kultne Vespe.
Izrada odlična, do u detalje.

 
I za kraj, nije motor, ali me oduševilo malo đubre, i morao sam ga kupit!
Savršenstvo!
:mrgreen:
 
shonyo said:
I za kraj, nije motor, ali me oduševilo malo đubre, i morao sam ga kupit!
Savršenstvo!
:mrgreen:
  :shock: Brzo viči di si ga kupil!!!???  aaaaaaaaaaaa moram ga imati!!!!!!!  :D
 
joooojjjj  :mrgreen:

ja ih imam jedno pedestak komada, al su trenutno u kutiji u garaži - reoviram stan.

al sam si kupila nekidan još jdnog bmw-a RT i fiću sa oznakama AMSJ  :mrgreen:
 
PRObike Bojan said:
  :shock: Brzo viči di si ga kupil!!!???  aaaaaaaaaaaa moram ga imati!!!!!!!  :D

ja kupila u metrou - 13,00 kn
 
Freelancer said:
Slike su jadne, ali trenutno nemam fotić kod sebe, tak da kome se gleda nek izvoli, ima svega 48  :mrgreen:komada
ljepa kolekcija  (y)
 
PRObike Bojan said:
  :shock: Brzo viči di si ga kupil!!!???  aaaaaaaaaaaa moram ga imati!!!!!!!  :D
U King Crosu. Nemam pojma kolko je bil, ali neku siću.
Kineska izrada, po nalogu Slovenaca!
 
brum said:
2 Freelancer
- u kojem su ti mjerilu ti motori. Ja imam Fat Boya od iste firme kao i tvoj V-rod u mjerilu 1:18, pa pretpostavljam da su ovi ostali 1:24, ili... :misli:

jok 1:18 su
 
ja imam nekoliko tih motorcica  (y)

SPEED ajde mi dofuraj molim te (vidim da imas) R1 98-01..... kod nas nisam nigdje nasao  :(