Minijaturni modeli motocikala

foggy said:
ja imam nekoliko tih motorcica  (y)

SPEED ajde mi dofuraj molim te (vidim da imas) R1 98-01..... kod nas nisam nigdje nasao  :(


dofuram (y)
 
Imam smao 2:
Aprilia RSV Mille R Factory 1:12 i KTM supermoto 1:18
 
imam dosta sportiva ali stavit cu samo ovu preradu maluguti koji je izlgedao kao vespa a ja sam ga totalno preuredio,ako ima netko koji skuter nek javi pa da nabacimo neki change,kad sam bio klinac sam imao malaguti phantom ali mi ga je mladji bratac polomio...
 
Mane said:
Ma ima ih dosta al meni se ovaj najviše svidio.
Ima Hornet, stari GSXR, Ducati, R1...

Jel hornet 600?? koliko kostaju?  :)
 
ewo nedavno bili u budimpešti pa mi je dragi kupio :mrgreen:
sad sama krećem u potragu za još malih ljepotana.
a nadam se da će što prije doć i takav veliki ljepotan samo u crnoj boji


DSC02824.jpg


DSC02818.jpg
 
oce li netko bit tako dobar pa mi kupit jednog  :mrgreen:
 
Bio sam danas u Dupcu u Konzumu,ima nešto modela 18:1 BMW,Kawa,Honda,po 22 i 24 kn,ja se iskrcao za 100-tinjak nofaca  (y)
 
Koji ste vi sretnici,ja imam jedno 10-tak maketa R-ova,one malo vece makete,mislim da je omjer 1:18 ali nisam siguran.Vec godinu dana trazim Nakede,pogotovo Z-a i nemogu ih nigdje naci,morat cu doci u metropolu da se opskrbim!!!!!
 
Mane said:
Jel ima koja Yamaha???

Mislim da ima,trebalo bi malo prekopati po policama,a meni bilo malo neugodnjak,jer su me starije tete me u čudu gledale,kako mahnito vrtim po rukama dječje igračke... :LOL:
 
Evo i moga konja,pocet cu i ja skupljanje maketa ali primjecujem da je puno Ducattia,valjda ih ima najvise u ponudi...
By the way,imam jos jedan model naked (Ducatti) ali ga jos nisam uslikao ali budem.
[/img]