Minijaturni modeli motocikala

makazica said:
:shock: :shock:

Ono što me fascinira je koliko je tip detaljan i kako je i sam enduraš, napravio je oštećenja na motoru točno tamo i točno onako kako enduro motor bude oštećen pri korištenju, suhiples (ko nezna što je suhiples-ne mora ni znati....  :mrgreen:), rama kod fuzića - od čizama, auspusi, prečka na rami - od dolje, tank izgreban, o prljavštini u kutevima i masnoći na spoju poluge kvačila - na mašini, neću niti govoriti..... :shock:  :shock:.......bolesno.... (y)

http://cs.finescale.com/fsm/modeling_subjects/f/4/t/122126.aspx?sort=ASC&pi240=1

(y)

Vezano na ovo tvoje.

Daj pogle ovo...  :shock: :shock: :shock:

http://bak1.beareyes.com.cn/2/lib/200402/06/20040206080_0.htm
 
Danas kopam nesto po tavanu i naletim na par malih maketa, to su inace motori sa kojima sam se prije nekih 18-19 godina igro pa neki i nisu bas u dobrom stanju, u garazi su i rabljeni su  :D osim ovog gsxr-a 1000 , taj je glanc novi neki dan sam ga kupio u konzumu za 35 kn  :D uglavnom na brzaka sam ih poslago noram to ovih dana nalo bolje pogledat jer nekima fale volani, kotaci itd..  :LOL: kao sta sam reko imaju vec nabijene kilometraze hahah :)

I da , ako neko ima i zeli prodat ove motore, nek se javi na PP , to su motori koje sam imo pa bi ih volio imat u maketama :)
takode ako neko oce moze i zamjena za  (y)

Traze se :
gsxr 600-750 model 2006-2007 god
Ninja 636 model 2003-2004 god
Z750 model 2004 god
Z1000 model 2005 god
Fz6 model 2005 god
Aprilia mx 50 2003 god

unahu4uv.jpg
qerumu2u.jpg
4ytadada.jpg
ymady4a4.jpg
dypahe5a.jpg
 
dolaze hladniji dani pa sam kupil nekaj da se ima za delat preko zime :mrgreen:
za sad još slažem dva Skyline-a pa kad to završim bacam se na dva kotača..
 
kod nas buš slabo toga našel
ja ih kupujem preko e-bay
 
...mada nisam završil Skyline-a,krenul sam sa NSR-kom
 
imam nekaj za pokazati  :021:



(Powered by frubar.net)

































vjerujem da ima za svakog ponešto  8)
 
Modeli su nabacani i auti prevladavajući ima ih oko 300 a motora oko 80 do 100.
Nema veze nisam ni prvi ni zadnji koji je metnul takve slike na forum.
Vidim da skupljaju prašinu pa bi ih trebalo odprašiti, kako bi zasjali u punom sjaju.
 
u međuvremenu dok se slaže NSR-ka,stigel je i KAWAC
 
poco loco said:
to bi trebao biti moto guzzi v7 850 california police  8) ...al nije baš u detalj  :mrgreen:
Evo...gle ovaj Kawasaki.
Ovaj JE u detalj  8)  (y)
...vidio sam nesto slicno na IMOTU u jednom shopu...ne pitaj me koliko kosta  :mrgreen: