Minijaturni modeli motocikala

mac.airbrush said:
ajde bikeri trebam POMOĆ ... već tri dana lutam po gradu ZG. i tražim za klinca motor...znaći radise o crosseraći  1/12 (Burago,Maisto,New Ray) prošel sam muller,one to play, nemreš bilivit da nema nigdje. :x :anger:

Čuj ja sam svom malom bil kupil u VŽ u Špici oriđiđi KTM SX 450 i SM 450  1:12 ,pa ak je nekom usput nek ti uzme . Sory morti malo kasnim al bu nekom dobro došla info.
 
zagi2 said:
Čuj ja sam svom malom bil kupil u VŽ u Špici oriđiđi KTM SX 450 i SM 450  1:12 ,pa ak je nekom usput nek ti uzme . Sory morti malo kasnim al bu nekom dobro došla info.
ma nikad nije kasno samo mi nekak nije usput VŽ (y)
 
strasilo said:
487872_10150957822233403_1283777796_n.jpg

BRAVO MAJSTORE...SJEDI 5
 
mac.airbrush said:
ma nikad nije kasno samo mi nekak nije usput VŽ (y)
A kaj ti je uz put? Pa ne vozis minijaturu - sto je jednom bajkeru skociti do VZ po minijaturu?
 
:shock: :shock:

Ono što me fascinira je koliko je tip detaljan i kako je i sam enduraš, napravio je oštećenja na motoru točno tamo i točno onako kako enduro motor bude oštećen pri korištenju, suhiples (ko nezna što je suhiples-ne mora ni znati....  :mrgreen:), rama kod fuzića - od čizama, auspusi, prečka na rami - od dolje, tank izgreban, o prljavštini u kutevima i masnoći na spoju poluge kvačila - na mašini, neću niti govoriti..... :shock:  :shock:.......bolesno.... (y)

http://cs.finescale.com/fsm/modeling_subjects/f/4/t/122126.aspx?sort=ASC&pi240=1

(y)
 
makazica said:
:shock: :shock:

Ono što me fascinira je koliko je tip detaljan i kako je i sam enduraš, napravio je oštećenja na motoru točno tamo i točno onako kako enduro motor bude oštećen pri korištenju, suhiples (ko nezna što je suhiples-ne mora ni znati....  :mrgreen:), rama kod fuzića - od čizama, auspusi, prečka na rami - od dolje, tank izgreban, o prljavštini u kutevima i masnoći na spoju poluge kvačila - na mašini, neću niti govoriti..... :shock:  :shock:.......bolesno.... (y)

http://cs.finescale.com/fsm/modeling_subjects/f/4/t/122126.aspx?sort=ASC&pi240=1

(y)
:shock: :shock: :shock:
Nestvarno jbt, 1:1.
 
Preletio sam nabrzinu veliki broj stranica,vidio svega pomalo,svidilo mi se i razmisljam o tome da krenem skupljat..
Nisam nigdje vidio da netko ima Kawasaki kle model????

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
mac.airbrush said:
samo ime ti govori sve (tko razme) ipak su to japanci :naklon: :naklon:

u plastici nema bolje od dvije zvjezdice 8) (y)
 
Prije par godina sam ja takvu jednu R1 plavo-bijelu kupil svom malom u merkatoru u Zadru ! To je bio kit za slaganje ,ali prva liga ispadne .,mislim da je mali još ima  :misli: .