Minijaturni modeli motocikala

pozdrav, moze li mi tko reci gdje bih mogao kupiti model ducati monstera, crveni (u zagrebu)?

 
Ovo je radio moj stari,,,naravno sve je rucni rad,varenje,brušenje,rezanje,piganje i na kraju lakiranje.Mrcina je poprilično teška i mogu reći da mu je  baš dobro ispao

 
bobi said:
pozdrav, moze li mi tko reci gdje bih mogao kupiti model ducati monstera, crveni (u zagrebu)?
Ne znam da li si kupio Monstera, ali ako nisi imas ga u Mulleru u City centru East.  (y)
 
Danas sam ih prebrojao i nakupilo ih se poprilican broj 68  :shock:
Ne sjecam se koji sam zadnji slikao pa kada malo izvrtim temu u nazad stavit cu slike.
Uglavnom ponuda u Zg i nije nesto bajna, Maisto modele drzi Muller, a Burago One to Play i svi veci supermarketi pa k'o voli...  :021:
 
Zagreb,samo cijela kolekcija,ozbiljnom kupcu ,ne saljem postom i ne prodajem a da zainteresirani nije vidio stanje motora!Cijenu ponudi!
 
stvarno impresivna kolekcija  (y) - šteta ju je prodavati, vidi se da voliš svaki - no ako moraš želim ti sreću da nađeš nekog ko će ih isto voljeti
 
QuinnSaab said:
stvarno impresivna kolekcija  (y) - šteta ju je prodavati, vidi se da voliš svaki - no ako moraš želim ti sreću da nađeš nekog ko će ih isto voljeti

...ma prošli su me malo "leptirići",trenutno na to gledam ko na oročenu štednju!Dobivene novčeke lako bi pretvorili u novu ljubav!! :0648:
 
kova tt said:
Zagreb,samo cijela kolekcija,ozbiljnom kupcu ,ne saljem postom i ne prodajem a da zainteresirani nije vidio stanje motora!Cijenu ponudi!
Koliko ih je ukupno u kolekciji?