MK Karabaja - Bihać (BiH), 02.-04.07.2010.

Added to Calendar: 02-07-10, 03-07-10, 04-07-10

  krdo se vrtilo doma u ispravnom ali iscrpljenom stanju,susret odrađen odlično,domaćini za svaku pohvalu


                                          jer ipak su to      k  a  r  a  b  a  j  e


                                                                (y)
 
ljudi HVALA svima sto ste dosli u tolikome broju a sada moram na spavanje pozdrav svima .
 
Nema se tu šta reći, gore je sve već napisano!
Odličan susret i naravno da se vidimo i dogodine!
Da ne zaboravim, pozdrav Nijazu koji nas je ugostio kod svoje kuće kao da smo rođeni!
Pozdrav iz Siska.
 
Sve već rečeno,tko nije dosad bio uspio je vidjeti i osjetiti kakvi su domaćini KARABAJE usput otkriti lipote majke prirode pa će i taj susret ući u tradiciju,nikom ništa nije trebalo reći dva puta,svima kao i domaćinima veliki pozdrav od M.K "DUHOVI" BIOGRAD a slike sutra,Šišiću još malo pa se vidimo  kod mene a MAX već lovi ribu  :wink:,za cestarinu na autoputu će se pobrinuti BIBE  :mrgreen: A NINA i SANJA za ostalo, vidimo se (y) (y) (y) (y)


......KARABAJA IDE DALJE............
 
Sve pohvale MK Karabaji  :D  izuzetni domaćini, odličan susret  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cure, momci svaka čast  (y)
 
Bilo je više nego odlično....posebno hvala za gostoprimstvu u nedjelju ujutro....... :D :)
slike ne fb.....koga zanima neka me nađe....
 
sve je bilo super,,  (y) (y) (y) (y),,Karabajama hvala na odličnioj zabavi i druženju  (y) (y)
posebno hvala na onom jančiču i pivama  :jesus: :LOL:  (y) (y)

ima slika na fb
 
HVALA svima lijepim komentarima sigurno je bilo neki propusta ali vi to recite slobodno pa cemo drugi put i to da popravimo pozzzzzzzzzzzz (y)
 
Jedno veliko HVALA Karabajama na gostoprimstvu, a pogotovo Nijazu  (y)  s kojim se na kraju silom prilika nisam stigao ni pozdraviti....
Nijaze, moja isprika i ovim putem!

Hrkljuš mi je bio najjača stvar  (y) ...jel tako Zemo?
Hvala i Zemi i njegovoj babi na gostoprimstvu!  (y)
 
papillon said:
Sve već rečeno,tko nije dosad bio uspio je vidjeti i osjetiti kakvi su domaćini KARABAJE usput otkriti lipote majke prirode pa će i taj susret ući u tradiciju,nikom ništa nije trebalo reći dva puta,svima kao i domaćinima veliki pozdrav od M.K "DUHOVI" BIOGRAD a slike sutra,Šišiću još malo pa se vidimo  kod mene a MAX već lovi ribu  :wink:,za cestarinu na autoputu će se pobrinuti BIBE  :mrgreen: A NINA i SANJA za ostalo, vidimo se (y) (y) (y) (y)


......KARABAJA IDE DALJE............

Papillon i Maks su mi opisali sva ta lipa događanja koja su se dogodila na Vašoj fešti, stoga mi je sada i veća muka šta nisan bijaa dio toga! U svakom slučaju, izuzetno mi je drago da je sve prošlo u redu i ocijenjeno najvećom ocjenom. Hvala na pozivu i naravno poklonu!
Pozdrav od MK 4.GARDIJSKA Split
 
:mrgreen: O da......do Karabaja....preko Siska.............




:mrgreen:  ..............pa gablec u Kostajnici s južne strane.............gdje nam se još pridružuju suigrači na cesti.......












:mrgreen: .....pa juriš prema Bihaću .........zašto juriš......jer kad smo pokraj policije prošli sa 160 nisam siguran jesu li nas uopće pokušali prebrojiti a kamoli podici kuhaču......."dobri bosanski mileki" hehe  :LOL:

:mrgreen: Prva stanica, gostoprimstvo kod Nijaza (velika HVALA) ......  (y)












:mrgreen: Nešto kasnije stigosmo i na livadu pokraj Une.........  (y)












:mrgreen: Bijaše tu i zanimljivih pokretnih kadrova....... viknem...."SMILE" a ona uvukla trbuh.....znači to znači to na bosanskom.......  :LOL:








(y) Još je sunce visoko bilo, ali nekima se smračilo.......  :jesus:








:mrgreen: Nije niti čudo kad je pivo teklo stolovima........












:mrgreen: Neke udarilo pivo, a neke sunce valjda.........ali bijaše i onih zabrinutih da snijeg ne padne.......pa kažu: "Ajd dobro da zapadne, ali tko bi ga čistio po toj vrućini......"  (y)


(y) Una hladna i umjesto frižidera dobro došla......








:mrgreen: Neki su samo poželjeli lice umit, ali skliski i strmi krajevi učiniše svoje......... :LOL:












:mrgreen: Hondu repsolku......vole svi.......  :LOL:






:mrgreen: Jedino komarce pokraj Une ne voli nitko......a poneki bijaše uistinu velikiiiii.........ah ta Preminger piva.....  :LOL:


:mrgreen: "Hrkljuš"  igra koja je razveselila sve i dobro nasmijala......igra koja vuče "u desno"........  (y)














(y) Kamp na livadi je bio super, a još kad se malo odmaknete u prvi red do Une pa 400 metara dalje imate svoj mir..........a i po noći kad se vraćate u šator na svašta se naleti putem...... ( usput pozdrav paru u crvenom.....koliko sam uspio vidjeti...oči mi ispale haha)  :LOL: :LOL:








:mrgreen: Još malo ljepota prirode........  (y)


















:mrgreen: Čak sam bio naivan kad smo se ekipno prijavili za potezanje užeta, jer nagrada bijaše "janko" a pomislio sam da imam šanse pošto nije bilo mnogo "velikih"..........tek kasnije kad sam vidio tko je tamanio nagradu shvatio sam u kakvoj sam bio zabludi..........eh da sam te prije vidio Mrva mogli smo samo nas dvojica dijeliti janje.....  :LOL:




:mrgreen: Prekrasno jutro uz šum Une......... slijedi povratak doma.....


:mrgreen: Ali pošto je Bihać preblizu Zgba put nas je vodio preko Dobrosela........Gospića.......Karlobaga...Senja i Karlovca........  (y)


















:mrgreen:  Eto to bijaše KArabaja vikend, odličan i dobar......... još samo jedna zanimljiva pogreška u nazivu, joj kad ovo vidi "lady" umjesto Ludih Wukova oni napisaše...........  :LOL: :LOL: :LOL:


(y) hvala svima ......  (y) (y)
 
pozdrav svaka cast kako si uspijo ovoliko toga ubaciti nemam rijeci sada vidim da vamje bilo dobro dok si imo  toliko zivaca sve ove slike i komentare ubaciti hvala puno pozzzzzzzzzzzzzzzz od svi clanova mk karabaja.
 
sisic said:
pozdrav svaka cast kako si uspijo ovoliko toga ubaciti nemam rijeci sada vidim da vamje bilo dobro dok si imo  toliko zivaca sve ove slike i komentare ubaciti hvala puno pozzzzzzzzzzzzzzzz od svi clanova mk karabaja.

(y) Naravno da nam je bilo dobro, predobro.......  (y) (y)
 
i od nas sve pohvale mk. karabja ---> bilo super , iduce god ima da bude jos bolje , a mi se trudimo do tada da dodjemo u jos vecem broju  (y) (y) (y)

FREE_BIKER & BALKANBIKERZ
""""""""AUSTRIA""""""""""

 

jel vidis ti to, ode sve u klinac cim mene nema  :LOL: :LOL:
 
ninja_zxxxr said:
i od nas sve pohvale mk. karabja ---> bilo super , iduce god ima da bude jos bolje , a mi se trudimo do tada da dodjemo u jos vecem broju  (y) (y) (y)

FREE_BIKER & BALKANBIKERZ
""""""""AUSTRIA""""""""""
I free rideri iz Trogira puni dojmova i utisaka! Ambient ludilo,domaćini super,sve u svemu Karabaje vidimo se i dogodine! (y)
 
dragi bajkeri veliko vam hvala na pahvalama

mi smo se stvarno dtudili i nadamo se da se to i vidjelo

bit ce slika ubrzo dok ih sve iskupim pa da izaberem par fini

p.s. veliko hvala DIDI pa savrsenom grahu koji je kuhao  GOSPODIN JE DOSAO KAO GOST I PONUDIO SE DA KUHA GRAH TO MOZE SAMO DIDA
 
WINNIE said:
Jedno veliko HVALA Karabajama na gostoprimstvu, a pogotovo Nijazu  (y)  s kojim se na kraju silom prilika nisam stigao ni pozdraviti....
Nijaze, moja isprika i ovim putem!

Hrkljuš mi je bio najjača stvar  (y) ...jel tako Zemo?
Hvala i Zemi i njegovoj babi na gostoprimstvu!  (y)

winnie i kroko nadam se da se i do godine nalazimo na istom mjestu,rezervirani su kreveti (y)

videć krokove slike pa nisam valjda bio najgori od sve dece tamo :mrgreen: :mrgreen: