MK KOMPA - 21.03.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

šteta kaj je puhalo ko sam vrag.
Nagodinu bu bolje i pridružim se elitnoj ekipi.
 
Kingman said:
evo stigli doma živi i zdravi....svaka čast Kompicama i Kompama na poklonu, na gostoprimstvu i jednom rječju na svemu. Hvala dečkima koji su mi gurali motor jer mrcina nije htjela upalit...ne znam ko ste, al znam face i neću ostat dužan!!!!!
Vidimo se svakako iduće godine a i na bilo kojem winteru/susretu kopji napravite  (y)

odo se trijeznit u krpe...

ma lipo sam ti reko
prodaj  :D :D :D :D :D
 
Ljudi,bilo je opako...najprije sam mislila da me ubila muzika :D ...no shvatila sam da nije to  (y)  aaaah,ti bambusi...ekipa bila dobra,moj "domaći" i ja se izljubili(zlicasmb)....mi Zelinčani uglavnom došli u rane jutarnje sate...odlučila sam čvrsto da neću više pit,onda mi samo majica stalno ispada prek glave :cice:  eto tolko
 
ZLICASMB said:
ma lipo sam ti reko
prodaj  :D :D :D :D :D
ma nije problem u motoru, nego u meni konju koji nikak da kupi novi akumulator, nakon kaj sam ovaj shebo s barem 30-tak punjenja do sad  :x
I ne mislim ga nikad prodat  :mrgreen:
 
Imam ti ja jedan od boldora u šupi i punjen je 25 puta.
Mislim da bi se mogao koristiti još 7 dana ak nebu zime :mrgreen:
 
zerp said:
još dragih prijatelja
Vidim da je moj bivši sugrađanin Knez iz WM bio. Pozdravljam ga ovim putem  (y)
 
Memphis said:
Imam ti ja jedan od boldora u šupi i punjen je 25 puta.
Mislim da bi se mogao koristiti još 7 dana ak nebu zime :mrgreen:
  :LOL:
imam i ja još jedan takav.....u rezervi  :LOL:
oba sam uspio uništit sa starim reglerom dok nisam našao novi, a sad imam ispravan regler i 2 shebana akumulatora  (y)

cofi said:
Bili i super se zabavili  :bananapivo: a medica auuuuuu  (y) (y)

auuuuuuuuuuu....pogotovo u kombinaciji s karlovačkom, žujom i rakijicom za dobrodošlicu  :LOL:
 
Viš kak treba rezerve stvarati  (y)
Možda nekome zatreba.
 
pozz  :wink:
bilo je dobro...dekoracija prostora savršena...samo ne znam zašto sam navečer sanjala neke žute narančaste
točkice  :misli: he he he, valjda sam si preveč popila...hihihi...
ma bitno da je bilo doooobro...
svaka čast MK Kompa...dobro ste nas zabavili...  (y) (y)
 
jedna_teta said:
Ljudi,bilo je opako...najprije sam mislila da me ubila muzika :D ...no shvatila sam da nije to  (y)  aaaah,ti bambusi...ekipa bila dobra,moj "domaći" i ja se izljubili(zlicasmb)....mi Zelinčani uglavnom došli u rane jutarnje sate...odlučila sam čvrsto da neću više pit,onda mi samo majica stalno ispada prek glave :cice:  eto tolko

domaći domaći
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
pozdrav domaćima
 
cofi said:
Bili i super se zabavili  :bananapivo: a medica auuuuuu  (y) (y)


Heh... Fićo bome i sam si videl posljedice...cijeli dan sutra nisam mogla doć k sebi. sam vrag je u toj medici velim ja...

Pozz od mene i Žaca, bolo je fenomenalno, dobro se zabavili!