MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

biker5 said:
Tunja, care da mi te samo bilo čopiti, završio bi ko Koki ali do kraja, sve sam bio dogovorio sa streepericom, imao bi njezinu malu na koljenu, nosu itd... Bilo bi ti ovako :oops: :slinavac:

Nebi ti bilo lose!!!! Vjeruj mi znam o cemu pricam!!! :mrgreen: :cice:
 
biker5 said:
Tunja, care da mi te samo bilo čopiti, završio bi ko Koki ali do kraja, sve sam bio dogovorio sa streepericom, imao bi njezinu malu na koljenu, nosu itd... Bilo bi ti ovako :oops: :slinavac:

A hebem li ti malog miša! Pa zar je dotle došlo! :misli:
Znači bilo bi mi gadno! A čuj, više sreće drugi put! (y) Ajme sta bi tu bilo :oops:
 
Kokxxx said:
Nebi ti bilo lose!!!! Vjeruj mi znam o cemu pricam!!! :mrgreen: :cice:

Ti to definitivno znaš! Morat ću kod tebe na instrukcije ako toga bude još...
A jeste zajebani! Nisam to očekivo od vas! Dobro ste to smislili! (y) Neznam jednimo kako bi to završilo, ali nek i dalje ostane tajna! :spank: :hug: :yikes:
 
Tunja KT said:
A hebem li ti malog miša! Pa zar je dotle došlo! :misli:
Znači bilo bi mi gadno! A čuj, više sreće drugi put! (y) Ajme sta bi tu bilo :oops:
Čuj ne bi ti bilo gadno nego super, ali kad nije bilo tebe bio je dobra zamjena i Koki koji se isto nije nadao mojoj spački. Ha,ha,haaa...
 
biker5 said:
Gle, prijatelju, ne ljutim se samo malo se zezam. Drago mi je što si došao, svaka kritika je dobrodošla i niko nije savršeno odradio susret. Trudit ćemo se da dogodine bude i sok jeftiniji i druga piva, ali za sada nam je ova bila povoljna. Znaš kad radiš susret bez sponzora da ti je svaka kuna bitna da se pokriješ, a meni osobno Prima nije ni tako loša, naravno da bi bila bavarija bolja ali ove godine je bilo tako. Morate nam te sitnice oprostiti viza vi svega ostalog, kaj ne ?  (y)
....ma care, niko niš ne zamjera.....pa napisal sam da se vidimo iduće godine (y)
Sve ok, idemo dalje u revijskom tonu!!! (y) (y)
Pozz i vidimo se i na drugim susretima  :wink:
 
Pozdrav svima od banda (Dorothy) koji je svirao u subotu na Udarniku.
Pohvala organizatorima. I nama je bilo super.

Koki, jesi li razmisljao da promijenis posao?  :LOL:
 
Iggy_vg said:
Pozdrav svima od banda (Dorothy) koji je svirao u subotu na Udarniku.
Pohvala organizatorima. I nama je bilo super.

Koki, jesi li razmisljao da promijenis posao?  :LOL:

jel tam svira onaj stricek ciju sam sliku stavila ... :misli:
 
Oblacak said:
jel tam svira onaj stricek ciju sam sliku stavila ... :misli:


Da, to sam ja. Hvala na komplimentu. Mislio sam da mislis na gitaru, ali onda sam procitao naziv slike  :wink:.

Pozz.
 
2bad said:
BMW nemoj se rugat nisu svi .........................
...pa samo sam ti pohvalil košulju, :mrgreen: nis ti se rugal :jesus:,no malo su me prugice podsjetile na ,kak si ti i sam rekal "stoljnjak"
 
Iggy_vg said:
Pozdrav svima od banda (Dorothy) koji je svirao u subotu na Udarniku.
Pohvala organizatorima. I nama je bilo super.

Koki, jesi li razmisljao da promijenis posao?  :LOL:

Svaka cast decki odradili ste j...n posao!!! Ali znao sam da Iggy da vi to mozete!! (y) 8) :rock:

Nisam jos o tom razmislalj al poslje ove sezone mogo bi se razmislit!! :misli: 

 
Kokxxx said:
Nisam jos o tom razmislalj al poslje ove sezone mogo bi se razmislit!! :misli: 

...podvezica obvezatan rekvizit (al na zdravu nogu)...  8)
 
perepero said:
...podvezica obvezatan rekvizit (al na zdravu nogu)...  8)
Ma perepero, to ti je Koki samo odglumio da bi mu mala (fizijaterapeut) Danijela iz MK Vilenjaka malo masirala nogu.
 
biker5 said:
Ma perepero, to ti je Koki samo odglumio da bi mu mala (fizijaterapeut) Danijela iz MK Vilenjaka malo masirala nogu.

A to je igra malog tigra! Čuo sam da je nekome masirala nogu ili "nogu" ali nisam znao kome! Znači Koki je u pitanju! A jesi baraba! :LOL:
 
Tunja KT said:
A to je igra malog tigra! Čuo sam da je nekome masirala nogu ili "nogu" ali nisam znao kome! Znači Koki je u pitanju! A jesi baraba! :LOL:
A čuj kad se ide petljat s kim ne treba (mama Snježana), čim sam se odmaknul od nje odma je napravil pizdariju.  :ples: :slinavac: :yikes: i na kraju završil ovak :polomljen:
 
biker5 said:
A čuj kad se ide petljat s kim ne treba (mama Snježana), čim sam se odmaknul od nje odma je napravil pizdariju.  :ples: :slinavac: :yikes: i na kraju završil ovak :polomljen:
A to tak uvijek završi! Nisam ni ja puno bolje prošo! Od skakanja sa Danijelom krivo sam doskočio i iskrivio zglob! Još me danas boli. Od vašeg susreta ću se oporavljat tjedan dana! :misli: :bonk: Pa kad je cijelu noć bilo  :recine: :banana2: :konjic: :budo:
 
Tunja KT said:
A to tak uvijek završi! Nisam ni ja puno bolje prošo! Od skakanja sa Danijelom krivo sam doskočio i iskrivio zglob! Još me danas boli. Od vašeg susreta ću se oporavljat tjedan dana! :misli: :bonk: Pa kad je cijelu noć bilo  :recine: :banana2: :konjic: :budo:
Ma Tunja care, zakon si i cjela ekipa. (y) :naklon: :naklon: :naklon:
 
biker5 said:
A čuj kad se ide petljat s kim ne treba (mama Snježana), čim sam se odmaknul od nje odma je napravil pizdariju.  :ples: :slinavac: :yikes: i na kraju završil ovak :polomljen:

Ma, to je Koki  :recine: :cigle: . Poslije mu bude žao, ako se sjeća kaj je napravio  :wink:.

 
Evo i nešto obavijesti!
Tko je bio u doticaju sa mojim budalaštinama (mislim na ženski dio populacije) na susretu u subotu 06.10.2007., postoji velika mogučnost da sam maznuo nekoj naušnicu. Znači, ako postoji vlasnica ove naušnice, a prati ovaj forum, neka se javi! :misli: :misli: