MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

biker5 said:
Evo i flajera!!!!! :peace:

Alo kolege! Pa izvini prijatelju, nisam uopće ovo vidio do sad za vaš party! Bio u ZG a temo još nemam neta. A meni još čudno šta će vama striptizeta! Pito sam Ljudova odozgora za vrijeme i reko je da će bit ODLIČNO, tako da i Vilenjaki sigurno dolaze! A gle sad, znaš da nemogu obećat za cijeli klub, ali mislim da naš dolazak nije upitan! Ako nikako drugačije, dolazim vlakom a onda ti dolaziš po mene! :jesus: :misli:
Uglavnom, čujemo se još! Usput, flayer je baš sexy! :cice:
 
Tunja frende pa samo smo tebe čekali da se javiš!!!  (y) (y)

Sad znamo da nam je susret sigurno uspio!!!  8) (y) 8) :bananapivo:

Gle care poslat čemo  mi cijelu konjicu ako treba, po tebe i megafon!!
:) (y) :bananapivo: :rock:
 
Kokxxx said:
Tunja frende pa samo smo tebe čekali da se javiš!!!  (y) (y)

Sad znamo da nam je susret sigurno uspio!!!  8) (y) 8) :bananapivo:

Gle care poslat čemo  mi cijelu konjicu ako treba, po tebe i megafon!!
:) (y) :bananapivo: :rock:

Bez megafona ne dolazim! To naš i sam! I inače sam ja glasan ali nije to to! Ukrast ću ja nešto ovak i lagano polako :skuter:
Joooooj, valjalo bi si opet malo popit! :piva:
 
Valjalo bi bome bi....i to ne malo!!! :mrgreen: :piva: 

Ja se upravo vratio s kondicionog treninga!! :mrgreen:
 
Kokxxx said:
Ja se upravo vratio s kondicionog treninga!! :mrgreen:

O, pa ti si neki opasni... Kako onda popt a treniraš! Joj, joj... ti sportaši! Ili trebaš kondicije za motor? :rofl: :mornar:
 
kondicionog treninga u birtiji  :D                                                                             

treba održavat kapacitet!!!  :piva: :piva: (y)
 
Kokxxx said:
kondicionog treninga u birtiji  :D                                                                             

treba održavat kapacitet!!!  :piva: :piva: (y)

EEEEEEEEE to je već bolje malo!!! Taj mi se dio sviđa! Morat ćemo onda zajedno održat jedan kondicijski trening! No, prvo ja trebam doći kod vas! :misli: (y)
 
Tunja KT said:
EEEEEEEEE to je već bolje malo!!! Taj mi se dio sviđa! Morat ćemo onda zajedno održat jedan kondicijski trening! No, prvo ja trebam doći kod vas! :misli: (y)


Pa ja ti care neznam za drugi trening nego dizat krigle!!!
Vidimo se u Gorici na prijateljskoj "utakmici"!!!
 
Kokxxx said:
Pa ja ti care neznam za drugi trening nego dizat krigle!!!
Vidimo se u Gorici na prijateljskoj "utakmici"!!!


Dogovoreno legendo! Vidimo se! Idem spat!
 
Tunja KT said:
Alo kolege! Pa izvini prijatelju, nisam uopće ovo vidio do sad za vaš party! Bio u ZG a temo još nemam neta. A meni još čudno šta će vama striptizeta! Pito sam Ljudova odozgora za vrijeme i reko je da će bit ODLIČNO, tako da i Vilenjaki sigurno dolaze! A gle sad, znaš da nemogu obećat za cijeli klub, ali mislim da naš dolazak nije upitan! Ako nikako drugačije, dolazim vlakom a onda ti dolaziš po mene! :jesus: :misli:
Uglavnom, čujemo se još! Usput, flayer je baš sexy! :cice:
Sory care, nisam ti se stigao javit, tek sam jutros ukljućio komp, znaš puno je obaveza oko susreta, a malo vremena. Ali nadam se da bumo mi to uspjeli sve dobro organizirati, ako bu nekih nedostataka, bute nam oprostili ipak nam je to 1. moto susret. Drago mi je da dolaza Vilenjaci, nisam ni sumnjao  :banana:(y). Pozdrav ekipi i vidimo se.
P.S. Šta se tiće prevoza, mogu doći samo carom :vozi: jer mi je  :biker: dobio rupicu na 1. s lj. cilindru, shit  :eek:pakoljut:.
 
biker5 said:
Sory care, nisam ti se stigao javit, tek sam jutros ukljućio komp, znaš puno je obaveza oko susreta, a malo vremena. Ali nadam se da bumo mi to uspjeli sve dobro organizirati, ako bu nekih nedostataka, bute nam oprostili ipak nam je to 1. moto susret. Drago mi je da dolaza Vilenjaci, nisam ni sumnjao  :banana:(y). Pozdrav ekipi i vidimo se.



Ma nema frke! Znam da su sad pripreme u punom jeku. Samo polako. Ništa se vi ne sekirajte. Sve će ti to dobro završit. Vjeruj mi! Dok je ekipe i zajebancije, mora to bit super!
 
biker5 said:

P.S. Šta se tiće prevoza, mogu doći samo carom :vozi: jer mi je  :biker: dobio rupicu na 1. s lj. cilindru, shit  :eek:pakoljut:.

Smatraj to riješenim!  (y)
 
Možda dodjemo i mi MK.BILICE ,zavisi od vrimena :misli: :misli:
Želimo da vam dodje što više bikera  (y)
 
Kokxxx said:
Tunja frende pa samo smo tebe čekali da se javiš!!!  (y) (y)

Sad znamo da nam je susret sigurno uspio!!!  8) (y) 8) :bananapivo:

Gle care poslat čemo  mi cijelu konjicu ako treba, po tebe i megafon!!
:) (y) :bananapivo: :rock:

ma zgodno, samo se čapate oko tog tunje, sumnjivo je to meni  :mrgreen:
po mene niko nebi došel, neka, neka  :cry:

e tunjica mogao bi se koji put javit kad si u zg-u  :jesus: , a što se tiče tih tvojih ispitića nije ni meni lako, imala sam frku tri tjedna štrebala i na kraju jedan pala drugi prošla ali je sad napokon to sve prošlo i jedva čekam da se izludujem ko čovjek, nisam nikam išla od naših susreta  :mrgreen:

pozdrav svima

e btw duc jel se vidimo u petak, dakle sutra, curke planiraju doć  (y)
 
ana banana said:
ma zgodno, samo se čapate oko tog tunje, sumnjivo je to meni  :mrgreen:
po mene niko nebi došel, neka, neka  :cry:

Ane, Ane jel to ljubomoru čitam u redcima tvojim?  :LOL:

Dolazimo mi po sve, najbolje bi bilo da nam svi koji hoče doč daju adrese, a mi čemo organizirat neki bus! :LOL:

 
GROF BILICE said:
Možda dodjemo i mi MK.BILICE ,zavisi od vrimena :misli: :misli:
Želimo da vam dodje što više bikera  (y)

U slučaju lošeg vremena susret je natkriven i dobrodošli ste  :vozi:!! (y)
 
ana banana said:
ma zgodno, samo se čapate oko tog tunje, sumnjivo je to meni  :mrgreen:
po mene niko nebi došel, neka, neka  :cry:

e tunjica mogao bi se koji put javit kad si u zg-u  :jesus: , a što se tiče tih tvojih ispitića nije ni meni lako, imala sam frku tri tjedna štrebala i na kraju jedan pala drugi prošla ali je sad napokon to sve prošlo i jedva čekam da se izludujem ko čovjek, nisam nikam išla od naših susreta  :mrgreen:

pozdrav svima

e btw duc jel se vidimo u petak, dakle sutra, curke planiraju doć  (y)

Ooooooooooooooooo ljubek! Pa šta ja to čujem... Jel je to meni neko tužan? Pa jebemu miša maloga! Pa zar je dotle došlo! Ništa se ti ne brini! Ako nikakoi drugačije, dolazim vlakom, a onda ćemo se napit da ćete me morat nosit! Mislim, znaš kako to izgleda! :D
Što se tiče ispita: da, imo sam frku, ali sam i frknuo 2 komada ( ma nije uopće zbog susreta) tako da mi se nemoj ništa javljat!
Pijanka do ludila! Ja bi se baš sad napio! :D :D
 
Kokxxx said:
Ane, Ane jel to ljubomoru čitam u redcima tvojim?  :LOL:

Dolazimo mi po sve, najbolje bi bilo da nam svi koji hoče doč daju adrese, a mi čemo organizirat neki bus! :LOL:

Dobro si ti to primjetio! Ima tu nečega! :D
Ovo za bus ti i nije tako loša ideja! Onda nas dolazi puni bus sigurno! A hoćemo bit pijani... to nas ni nepitaj!Poz :misli: (y)