MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

2bad said:
ak bute jako jako dobri onda dodjem ja i dovucem par lokalnih pijanaca iz jaske... :)

ah da i ak mi prijatelj mario složi motor a sve mi se nekak cini da..... grrrrrrrr

Jaskanski mešti!!!
Pa na vas računamo od početka, a samo smo zbog coleta narucili 3 bačve piva više !!! (y) :LOL:
 
biker5 said:
Nije valjda da nema zainteresiranih za doći na naš 1.susret. :misli: :LOL:
a mi pjesaci stovatelji bajkera  sta sa  nama  jesmol i pozvani    jab rado dosao 
 
scania007 said:
a mi pjesaci stovatelji bajkera   sta sa  nama   jesmol i pozvani    jab rado dosao 


Naravno da ste pozvani, kakvo je to pitanje uopče??

Svi štovatelji a i štovateljice bikera, dobre muzike, odličnog graha, pive, striptiza .... uopče zabave su pozvani i dobrodošli uz siboličnu cijenu ulaza od 20 hrvatskih kuna / 2.7 Eur / 5.5 KM.....!!  :D (y)
 
Kokxxx said:
Jaskanski mešti!!!
Pa na vas računamo od početka, a samo smo zbog coleta narucili 3 bačve piva više !!! (y) :LOL:

upravo saznao da niš od motora.....
al dolazim s autom tak da....

a kaj se coleta tiče neznam baš dal bu došal , dobil po pi..... od žene nakon našeg susreta mora u vrtu begonije sadit cijelu godinu da bi ga mala pustila na sljedeći susret....

e bum ja moral platit upad dolazim s autom, al imal bum boje?:)

ak nikak dolazimo ja i pera...
ja u ime MK JASTREB a pera u ime propalih bajkera i lokalnih masturbatora jaskanskog kraja  :mrgreen: :shock: :mrgreen: , a ak bu lepo vreme možda dojarimo i balkija u ime ovih drugih  :mrgreen: :mrgreen:

 
Već sam vam poslao mail da ja dolazim jer neke znam iz školskih dana.
Ali još se nismo upoznali na motosceni i jedva čekam da se uvaljam blizu bačve i čevapa sa vama.
Za ostatak moje ekipe ne mogu ništa napisati jer još mi se nisu izjasnili vezano za dolazak.
U svakom slučaju, moja bolja polovica i ja dolazimo, a njoj je taj dan i ročkas :cheer: (btw, častim ju za ročkas gašenjem njene znatiželje da zna zakaj joj muž tak voli motopartye, pa ako nakon 06.10 nestanem sa prometnica znati ćete kaj se događalo doma :pandur:)
 
2bad said:
a kaj se coleta tiče neznam baš dal bu došal , dobil po pi..... od žene nakon našeg susreta mora u vrtu begonije sadit cijelu godinu da bi ga mala pustila na sljedeći susret....

e bum ja moral platit upad dolazim s autom, al imal bum boje?:)

Pa nakraju se nezna ko je gore prošal poslje vašeg susreta - ja u langeti ili Cole u povrtnjaku!! :LOL:

Naravno da nebuš platil upad!! :rock:
 
Memphis said:
Već sam vam poslao mail da ja dolazim jer neke znam iz školskih dana.
Ali još se nismo upoznali na motosceni i jedva čekam da se uvaljam blizu bačve i čevapa sa vama.
Za ostatak moje ekipe ne mogu ništa napisati jer još mi se nisu izjasnili vezano za dolazak.
U svakom slučaju, moja bolja polovica i ja dolazimo, a njoj je taj dan i ročkas :cheer: (btw, častim ju za ročkas gašenjem njene znatiželje da zna zakaj joj muž tak voli motopartye, pa ako nakon 06.10 nestanem sa prometnica znati ćete kaj se događalo doma :pandur:)

Di čes ljepšeg poklona za... :D

Mislim da bu doma prije  :cice: :hug: :love10: :kiss2: :69: :sucky:  ovak nekak!! (y)
 
Memphis said:
Već sam vam poslao mail da ja dolazim jer neke znam iz školskih dana.
Ali još se nismo upoznali na motosceni i jedva čekam da se uvaljam blizu bačve i čevapa sa vama.
Za ostatak moje ekipe ne mogu ništa napisati jer još mi se nisu izjasnili vezano za dolazak.
U svakom slučaju, moja bolja polovica i ja dolazimo, a njoj je taj dan i ročkas :cheer: (btw, častim ju za ročkas gašenjem njene znatiželje da zna zakaj joj muž tak voli motopartye, pa ako nakon 06.10 nestanem sa prometnica znati ćete kaj se događalo doma :pandur:)
:jesus:


AK JE TAK MISLIM DA BI ZA TVOJU ŽENU MOGLI ORGANIZIRATI I MUŠKI STRIPTIZ

AKO BUDE KOKX RASPOLOZEN, PA JEL JOJ ROČKAS ILI NIJE
 
TURBO Bandit said:
:jesus:


AK JE TAK MISLIM DA BI ZA TVOJU ŽENU MOGLI ORGANIZIRATI I MUŠKI STRIPTIZ

AKO BUDE KOKX RASPOLOZEN, PA JEL JOJ ROČKAS ILI NIJE

Jednom u sezoni mi je čisto dovoljno....treba se nosit s hordama obožavateljica poslje takvih nastupa!!!!
:LOL: (y)
 
Kokxxx said:
Jednom u sezoni mi je čisto dovoljno....treba se nosit s hordama obožavateljica poslje takvih nastupa!!!!
:LOL: (y)
Kaj te frka kaj si na domačem terenu?  :oops: :nervious: :jesus:
 
biker5 said:
Kaj te frka kaj si na domačem terenu?  :oops: :nervious: :jesus:

OOOOvo je več provokacija!

MENE?  FRKA?? NIKADA!!!!

Mislim, frende pa bar ti znaš da za 5 piva ja to odradim bez beda!!
 
Kokxxx said:
OOOOvo je več provokacija!

MENE?  FRKA?? NIKADA!!!!

Mislim, frende pa bar ti znaš da za 5 piva ja to odradim bez beda!!
I bažul  :misli: (y) (y) (y)
 
biker5 said:
I bažul  :misli: (y) (y) (y)

A daj nemojte čovijeka mrcat, zna se da se striptizete ne skidaju javno u svom gradu, za sve dame koje bi lap dance on bu sigurno voljan izać u susret, ko i ja, mada ja baš nis za to imam 110kg prije bi im kosti popucale nego bi s napalile al ajd.....  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
a gle, kak bu nek bu,
poklon sam joj za ročkas obećal,
a ak bude sreće možda se sprijatelji sa nekom striptizetom.
e tom bi babinjaku sa veseljem prisustvovao.

ne laje pes radi sela neg radi sebe.
 
bude li vrime lipo mozda se vidimo a ako ne zelim vam puno srice i daq vam dode sto vise bikera pozdrav o dideibabe
 
didaibaba said:
bude li vrime lipo mozda se vidimo a ako ne zelim vam puno srice i daq vam dode sto vise bikera pozdrav o dideibabe
Hvala na lijepim željama (y), a šta se tiće vremena, ne boj te se imamo veliki natkriveni prostor. Nadam se da se vidimo, pozdrav.