MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

GROF BILICE said:
Možda dodjemo i mi MK.BILICE ,zavisi od vrimena :misli: :misli:
Želimo da vam dodje što više bikera  (y)
Bilo bi mi jako drago da dođete,prostor je natkriven i ima se di prespavati za silu, pa put pod noge i vidimo se. (y) (y)
 
e btw duc jel se vidimo u petak, dakle sutra, curke planiraju doć  (y)
[/quote]
Nema problema  :naklon: :naklon: :naklon:, u koliko namjeravate doći?
:misli:U 20 sati imamo sastanak pa sam slobodan prije i poslije 21,00.
Javite mi na mob. jer ne znam jel budem poslije na kompu.
 
a hebiga sad, sad mi je stara rekla da ona nemre ovaj vikend jer mora na neki rođendan, a ja neznam jel bi došla sama :misli:čujem da se vi to skupljate u nekom bircu svaki petak? a možda navratim sama ali ako imate sastanak i frku oko susreta možda bolje da te sad ne gnjavim, bit će prilike.

pozdrav
 
Kokxxx said:
Ane, Ane jel to ljubomoru čitam u redcima tvojim?  :LOL:

Dolazimo mi po sve, najbolje bi bilo da nam svi koji hoče doč daju adrese, a mi čemo organizirat neki bus! :LOL:

ma šala mala, pa meni je to blizu lako ja dođem, samo me netko treba sačekat u gorici jer neznam di je to točno

pozdrav  :jesus:
 
ana banana said:
a hebiga sad, sad mi je stara rekla da ona nemre ovaj vikend jer mora na neki rođendan, a ja neznam jel bi došla sama :misli:čujem da se vi to skupljate u nekom bircu svaki petak? a možda navratim sama ali ako imate sastanak i frku oko susreta možda bolje da te sad ne gnjavim, bit će prilike.

pozdrav
Ok, kak hoćeš? vijek si dobro došla, naravno i mama. :kiss2: tebi i mami:
 
ana banana said:
ma šala mala, pa meni je to blizu lako ja dođem, samo me netko treba sačekat u gorici jer neznam di je to točno

pozdrav  :jesus:

  E pa ja se nisam šalio!!!  :mrgreen::LOL:



Zeka peka, sam se ti javi i doletim ja po tebe, to je najmanje kaj mogu napravit! Ak ocete danas doč nije bad ali tam negdje iza 21:00!
 
...ako budu ovakve kao što su na reklamnom plakatu, doletit ću... :mrgreen:
 
Diver said:
...ako budu ovakve kao što su na reklamnom plakatu, doletit ću... :mrgreen:

Takve !?!?  :palacdolje:  Pih!

Stari moj to je niš kaj se tam sprema  :mrgreen:!!
 
IMAMO PROMJENU VREMENA POČETKA :   A TO BI BILO OKO 15:00h (ipak je ljudima malo toplije vozit se prijepodne u 10mj!)


                                           Hvala na razumjevanju!!

                                                       
 
BeLa-Vg said:
e btw....kaj Duc vise nije u tursima???
:nono:, od prošle godine.
 
biker5 said:
:nono:, od prošle godine.

to zbog ovih novih pravila ili???

znam da je bio jer na kljucic brdu smo bili zajedno na motorijadi prije cca 3 god...i znam da je bio i prosle kad je bila u cicu motorijada...pa me sad cudi kak to da vise nije....ja ga znam prek stare (iso je sa njom u skolu)
 
BeLa-Vg said:
to zbog ovih novih pravila ili???

znam da je bio jer na kljucic brdu smo bili zajedno na motorijadi prije cca 3 god...i znam da je bio i prosle kad je bila u cicu motorijada...pa me sad cudi kak to da vise nije....ja ga znam prek stare (iso je sa njom u skolu)
Nećemo sad o tome, pustimo to nije za ovo mjesto ni vrijeme,nego lijepo dođi na susret i popiti ćemo nešto. (y)
 
biker5 said:
Nije valjda da nema zainteresiranih za doći na naš 1.susret. :misli: :LOL:

ak bute jako jako dobri onda dodjem ja i dovucem par lokalnih pijanaca iz jaske... :)

ah da i ak mi prijatelj mario složi motor a sve mi se nekak cini da..... grrrrrrrr