MMS-moto požega ???- servis Aprilia

mms said:
ma nisi zahebana mušterija, (ako se ne varam, djevojka + kolega u Tvom društvu ) svaka kritika je dobrodošla za unaprijeđenje rada, šegrt odmah - 10% na plaći  :wink: i....
Mozda sam i ja to bio, prepoznah se u opisu  8) Anyways, ja ne budem prigovarao kao neki koji nisu dozivljeni, sve je bilo oki-doki  :wink: ..osim jedne stvari. Da pila (ne govorimo o motornoj pili, jel?) dodje za kojih 1 dan, bilo bi to diiiiivnoooo  :mrgreen: No toliko, vidimo se na preuzimanju! hohohoho....  (y)
 
Bekspejs said:
Brownnoser!  :jesus:

Replyerrrr !  :jesus:
samo sam napisao kako je bilo, stvarno su me usluzno docekali. Osim sto je vjezbenik na djelic sekunde (nije mi to promaklo!) zakolutao ocima kad sam htio sjesti na motor, no tko gleda na takve detalje kad konacno zasjedne na motor  8) Osim toga, nakon sto prodjes vecinu ducana gdje se prodavaci jedva dignu sa stolice da bi ti nesto pokazali i samo cekaju da te istjeraju iz ducana, sve bolje od toga je kulturalni sok za mene. Ili sam samo staromodan ?  :misli: ...ili blebecem bezveze... :misli:
 
matej said:
jao što je ovo lepo,ovi varovi,savršeno izgleda,a snaga??? :misli:

race_dyno01.jpg


Evo za RSV1000R (2004)

Uglavnom je jednak Akrapovicu.
 
opet imam zamjerku i kritiku na MMS ... ustvari ne na MMS, već na Borisa ... oni dečki naučnici na praksi su ovaj puta bili sasvim uslužni i prijazni, ali OVAJ ...  :LOL: :lolcry:
 
mms said:
E SAD SI NAJ..O  :nasilni:  :LOL: :LOL:
E da mi je znati koji ti je luđak poklonio toliko kraš expressa :LOL:

AJd , šta misliš po tvojoj procjeni kada dolaze akrapovići i sve potrebne stvari za otvaranje moje zmije???
Pošto si mi dao popust na akrapoviće kada dođem po njih kupit ću ti uvozni kakao iz zapadnih zemalja (y)
 
Danas sam bio u mms-u,ti ljudi stvarno nisu normalni,danas mi je Boris otkrio tajnu zašto je kakao kod njih prevruč:zato što zbog gužve nekad moraju raditi servise do kasno u noć pa po zimi da se ne smrznu imaju jako vruči kakao u koji kad je največa zima stavljaju 20%antifriza,to se zove volja,naprijed dečki!!!!
 
lazar said:
Šta nisi odmah skužio one fleke po borisu??? To ti je kakao+antifriz+prekovremeni sati...  (y)  Moramo ga natjerat na godišnji i to pod hitno!! :misli:

Nikakav godišnji dok meni ne stigne pila!  :D  Tri tjedna od kapare... još čekam...  :( Ajmo MMS! Stegni malo Švabe pa nek skucaju te Kawe malo brže!  (y)
 
Bekspejs said:
Nikakav godišnji dok meni ne stigne pila!  :D  Tri tjedna od kapare... još čekam...   :( Ajmo MMS! Stegni malo Švabe pa nek skucaju te Kawe malo brže!  (y)
kakav bajk čekaš???
 
Bekspejs said:
Nikakav godišnji dok meni ne stigne pila!  :D  Tri tjedna od kapare... još čekam...   :( Ajmo MMS! Stegni malo Švabe pa nek skucaju te Kawe malo brže!  (y)
Ako je tvoj plavi i još k tome ABS, što se nas tiče, možeš u petak doći po njega, jer je na putu...  :wink:
 
simba said:
Jeste baš tako nema godišnjeg dok i moja pila ne stigne!
Naručen je 16.03.2007., a kada će da stigne vidjeli budemo!

A valjda bude uskoro  :misli: , opet je kriza s njima, kao i prošle sezone  :(
 
mms said:
Ako je tvoj plavi i još k tome ABS, što se nas tiče, možeš u petak doći po njega, jer je na putu...  :wink:

To bi bio moj, plavi+ABS !!! :D :D :D Osim ako je vise ljudi narucilo plavi+ABS, ali sumnjam.
Jupi !!! Ali nema previse veselja, dok ne dobijem tel.poziv sa sretnim vijestima.
...a onda, potkapa na glavu i u prvu banku na podizanje gotovine  :mrgreen:
 
mms said:
Ako je tvoj plavi i još k tome ABS, što se nas tiče, možeš u petak doći po njega, jer je na putu...  :wink:
ili možda crni  :misli:, svejedno i oni dolaze, a i Z 750 stižu...
 
Kvragu, moj nije plavi...  :( Mislim si, možda sam i ja trebao naručit tu metroseksualnu boju, a ne frajersko-crnu ko noć...  :mrgreen:
Daklem, ja čekam crni ER6f s ABSom... još uvijek. Papiri za kredit su mi u autu već tjedan dana... još će mi i valjanost za BON2 isteć..  :shock:
 
Bekspejs said:
Kvragu, moj nije plavi...  :( Mislim si, možda sam i ja trebao naručit tu metroseksualnu boju, a ne frajersko-crnu ko noć...  :mrgreen:
Daklem, ja čekam crni ER6f s ABSom... još uvijek. Papiri za kredit su mi u autu već tjedan dana... još će mi i valjanost za BON2 isteć..  :shock:
dolaze i crni....  :wink:
 
Kad stiže Z 750 kod vas?
 
sticajem okolnosti bio danas u mms-u. Imaju dosta popusta i većih postotaka na pojedinu robu. Isplati se pogledat a i ponešto kupit. Ko ima love, ja sam trenutno švorc.  :mrgreen: