Montaža moto guma i Ducati servis Zagreb

Uopće me ne zanima tko mi mijenja gume bitno da to napravi dobro i pedantno kako na autu tako i na motoru tako da ovaj post nije na vodu ni Motoboksu niti braći iz Novog Zagreba a ni Slovencu niti Kupigume od kud su i došle...
Nego je jedna druga stvar a to je nadam se da svatko cijeni svoj rad a i znanje...
A glede cijena pa pogledaj koliko je neka srednja cijena izmjena gume na autu 15-16-17 cola a vremenski posla i brige zanemarivo...
pa kad pogledaš koliko ima posla sa motorom od pažnje da se nešto ne izgrebe pa očistiti, podmazati itd.
Nikako mi nije ista stvar jeli mi netko prčkao po čeljustima osovinama jel imalo pripazi na semeringe i jeli sve stegao kako treba na motoru kao i na autu i ne dira vitalne dijelove...

toliko od mene u vezi promjene guma, ventila, balansiranja, i inih popratnih poslova koje tak i tak obavim jednom godišnje za
ostalo imam znanja i radim sam...
 
picasso said:
Uopće me ne zanima tko mi mijenja gume bitno da to napravi dobro i pedantno kako na autu tako i na motoru tako da ovaj post nije na vodu ni Motoboksu niti braći iz Novog Zagreba a ni Slovencu niti Kupigume od kud su i došle...
Nego je jedna druga stvar a to je nadam se da svatko cijeni svoj rad a i znanje...
A glede cijena pa pogledaj koliko je neka srednja cijena izmjena gume na autu 15-16-17 cola a vremenski posla i brige zanemarivo...
pa kad pogledaš koliko ima posla sa motorom od pažnje da se nešto ne izgrebe pa očistiti, podmazati itd.
Nikako mi nije ista stvar jeli mi netko prčkao po čeljustima osovinama jel imalo pripazi na semeringe i jeli sve stegao kako treba na motoru kao i na autu i ne dira vitalne dijelove...

toliko od mene u vezi promjene guma, ventila, balansiranja, i inih popratnih poslova koje tak i tak obavim jednom godišnje za
ostalo imam znanja i radim sam...
a ti pogledaj da je u splitu gratis montaza ,za kupljeni set,a ovdje ce biti paprena,ne govorim o braci,nego o tome da je splico ušo u kombinaciju u kojoj ce mu kupac pušit,opet ponavljam,set od 1200kn,20 posto montaža,pa ti racunaj koliko bi bilo za auto,koji ima 17,18 cola,po toj racunici
 
prpa said:
daj ne jebi ,črni
kak jebem,pa uzimat ce za promjenu pun kurac love,a dole je gratis,ko kog tu jebe?boli me kita kaj ce slavko i marko ,ili joža i štef montirat,ako sam kupil,hocu isti tretman ko u maticnoj radioni!,nek oni zarađuju na dukcima,a ne na kupcima guma
 
črnomerec said:
kak jebem,pa uzimat ce za promjenu pun kurac love,a dole je gratis,ko kog tu jebe?boli me kita kaj ce slavko i marko ,ili joža i štef montirat,ako sam kupil,hocu isti tretman ko u maticnoj radioni!,nek oni zarađuju na dukcima,a ne na kupcima guma
Ti si malo žešči debil

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

 
črnomerec said:
kak jebem,pa uzimat ce za promjenu pun kurac love,a dole je gratis,ko kog tu jebe?boli me kita kaj ce slavko i marko ,ili joža i štef montirat,ako sam kupil,hocu isti tretman ko u maticnoj radioni!,nek oni zarađuju na dukcima,a ne na kupcima guma

kaj ti je 200 kuna puno?Kao znaš da je dole  :mrgreen: gratis?Ak je ,onda nek se jebu (y)
 
prpa said:
kaj ti je 200 kuna puno?Kao znaš da je dole  :mrgreen: gratis?Ak je ,onda nek se jebu (y)
pa pito sam i dobio odgovor,dole je gratis,a mi u zg smo sobarice
 
Zakaj je uopće bitno jel dole gratis ili ne? Ići ćeš tamo di ti je najpovoljnije uz zadovoljavajuću kvalitetu.
Ja sam na kraju uzeo u Vulkalu, bio mi je najjeftiniji, dofurao sam im oba kotača i platio sam zato 140kn. Da sam došao motorom platio bih nekih 300kn i morao bih dogovoriti termin. Ovako mi je ispalo najjeftinije i najelegantnije.
 
meni su u motoboxa u splitu prije 3 mjeseca montažu i balansiranje  guma koje sam kupio kod njih naplatili 250 kuna sa ventilima, po meni je to ok cijena
 
geronimo43 said:
meni su u motoboxa u splitu prije 3 mjeseca montažu guma koje sam kupio kod njih naplatili 250 kuna sa ventilima, po meni je to ok cijena

evo črni,iz prve ruke
 
Ne znam još za Zagreb jer nisu ni otvoreni i što sve budu pokrivali pa po tome postoji mogućnost privlačenja kupaca na tu foru, a uostalom zato postoji konkurencija (y)
 
geronimo43 said:
meni su u motoboxa u splitu prije 3 mjeseca montažu i balansiranje  guma koje sam kupio kod njih naplatili 250 kuna sa ventilima, po meni je to ok cijena
onda ok,gore je neko napiso da je gratis,zato sam popizdio,ali svejedno mi se cini puno,kazem opet,decko koji nam servisira motore,vec smo pisali o njemu,naplati 100kn
 
črnomerec said:
pa pito sam i dobio odgovor,dole je gratis,a mi u zg smo sobarice
Da si pita Matka reka bi ti, al ocito nisi pita...
Naplacuju montazu uredno u St, odrade kako triba - kome se ne svidja usluga ili cijena ne ides kod njih i to je to (y)
 
U Splitu se montaža naplacuje,a da san Matko tebi Črnomoronerec bi zabranija ulaz u garažu....

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

 
Mario T said:
U Splitu se montaža naplacuje,a da san Matko tebi Črnomoronerec bi zabranija ulaz u garažu....

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk
seljo ti možes branit u svom selu sta god hoces,zabra nija  :LOL::LOL:
 
črnomerec said:
onda ok,gore je neko napiso da je gratis,zato sam popizdio,ali svejedno mi se cini puno,kazem opet,decko koji nam servisira motore,vec smo pisali o njemu,naplati 100kn
neznam, već sam 3 puta mijenjao gume kod njih i svaki put bi mi naplatili što je i normalno.
evo original ponuda od matka:
S obzirom na napisano, sport-touring guma, nešto kvalitetno i provjereno , ali ne treba biti preskupo i vrhunsko.

Metzeler Roadtec Z6, prava stvar , trenutno za malo novaca. Set 120/180 1150,00 za karticu, odnosno 1093,00 za karticu.

Imamo ti ih na lageru, radimo od 09 do 17, subotom do 13.00 h. Ako dovedeš motor , komplet ugradnja uključujući nove ventile i balans, 220,00 kn, a ako doneseš felge 60,00 kn/kom. Ja sam uzeo one ventile što idu pod 90stupnjeva pa je ispalo 240