Moto Shop Lavado - Kawasaki servis u Labinu

noname pu

New member
ODMAH POHVALA

:cool:


Novi su , serviser je mlad ali ima volju naučiti i napraviti ( a ima i od koga jer je na obuci kod dečki iz KMS-a) , gazda je prva liga , biker do daske .
Samo tako nastavite( nemojte da vas pohvale pokvare ) i moj KLE će ići kod vas na sistematski i ubuduće , a toplo preporučam i ostalim vlasnicima Kawa .
 
ne samo da je biker,nego kao i osoba koja ima dovoljno iskustva da ti da određene savjete,a nadasve profesionalan pristup poslu i rješavanju problema...u svakom slučaju želim im puno uspjeha u radu. :cool: :cool:
 
da da da da Sve je to istina ,, ali uvjerite se sami i dođite u moto shop Lavado, nema šta nema . od opreme pa do novih desetki :D
šta se tiće gazde - prva je liga . Samo tako .........

Palac gore za Kawasaki do zore 8) :) pozdrav svima i samo gas.

Na Street Race-u u Rapcu koji se održava 13.11.05 . Uz bogat program Moto Shop Lavado imat će izloženu moto opremu , a i demonstraciju Air-Bag jakni.. Zato obavezno dođite i ludo se provedite .
 
Bil ja u 7 mj. na nultom servisu sa kle 500,vrlo zadovoljan.Gazda me vidi prvi put u životu,odma grli ljubi,motor gotov za 2 vure...
 
Dobro kad ga svi već hvalite,mogli biste dati kakvu adresu,telefon ili bar reći u kojem djelu grada se nalazi. Hvala
 
evo informacija o našem vrlo popularnom Moto-Shopu Lavado
nalazi se u Labinu, mjesto Vinež . a ako vam nešto zatreba za vašega ljubimca , nazovite na broj -0915027101. i vaš problem je rješen . :cool:
 
Pozdrav svim motoristima.
evo surfam po netu i naletim na dobrog starog Lavada i sta vidim....same pohvale ...pa tako i treba!!Evo vi ljudi koji ga ne poznajete ,to je taj covjek kojeg trebate ako trazite bilo koji savjet vezan uz kupnju motora ili bilo koje opreme vezane uz motore.Kako znam,evo imao sam priliku upoznati se sa likom,poslovat s njime uz uzajamno zadovoljstvo i uvjeriti se da je pouzdana osoba koja ce vam gledati pruzati najbolji moguci savjet.Svaka mu cast i evo ....Lavado imao si pravo!Zadovoljan sam njegovim savjetom i ovim mu se putem zahvaljujem!
Znate sta mrzim....kad dodem u neki moto shop i tamo me doceka zgodna 4-ka u minici (vi zene nemojte se buniti nemam nista protiv zena u opcem smislu) ,i uspijemo se razumjeti tek nakon pola sata uzajamnog  listanja po katalozima....e pa to mrzim,kad dodem u moto shop zelim da znaju sta trazim i zato svaka cast Lavadu,to je osoba koja ce vam u trenutku ustupit svoje iskustvo i na najbolji nacin gledat pomoci,u roku od par minuta covjek je znao sto zelim i prezentirao mi je informacije koje sam zelio znati.
Njegovi savjeti dobro su mi dosli i drago mi je da sam ga poslusao...i Lavado samo tako naprijed..neka ta bikerska dusa nosi naprijed i ostani svoj...i svi vi motoristi koji trebate savijet ili pomoc svratite do njega,nece vam biti zao.
Idem sad spavat ali jos jedan vic koji sam cuo malo prije....
Sjede Mujo i Haso u kaficu i pita Mujo:
Mujo:"Haso jel bi mi ga ti popusio za 1000 eura"?
Haso: "ma daj Mujo nemoj zajebavat pa nebi"!
Mujo: "a jel bi ga popusio za 10000 eura "?
Haso: "ma goni se Mujo pa nebi"!!!
Mujo: "a dobro,a jel bi za 100000 eura"?
Haso: "koliko si rekao 10000 eura"???
Mujo: "vidi pedera"!!!!
 
hvala teocutter,prosvijetli me u vezi savjeta da skužim tko si.      p.s.i platim piće (y)
 
To sam ja Daco sa mocnim Z sevenfifty !!
Svi te hvalimo ali cujem da si dobio jedan minus od DZMC (drustvo zena "manjih" cica) od kad si na Grobniku djelio majce samo solidnim 3-jkama i vise.Spremaju ti osvetu,valjda da ce drugi put one djelit gacice za one 12+ (centimetara) i ti da sigurno neces nista dobit !!! (y)
 
A da zaboravio sam za ovo pice,moze sutra B-bar !! (y)
 
čekao sam te na kavi,ali te nema,samo je bila prisutna presjednica DZMC pa mi nije bilo toliko dosadno  :D
 
ne izvlaci se sigurno je bila neka  :cice: u diru !!
Pogledaj malo slike sa naked utrke
http://www.foto-motosport.com/NAKED.
 
HA HA ja sam na vise slika nego ti...i ne piz.. cekam te u B-baru i dodi nesto platit !! :jesus:
 
Bok poštovana bikerska nacijo!

Svi hvalite Lavada i to je super ali ja mu moram dat jedan minus! :palacdolje:
Pred dobre pola godine sam bio naručio BMC Filter zraka kod njega i nikako da  stigne. Svake sedmice je bilo doć će, doć ali nikako da stigne. Nadam se da neće niš shvatit osobno ali kad ga svi hvalite moran ga i ja malo posrat!! (y) :LOL:
 
Hey
:palacdolje: Cuo sam da je taj Lavado napravio biznis prodavajuci jakne bez zastita,da je zastite skidao i naplacivao posebno!!!!!! :palacdolje: