Moto Shop Lavado - Kawasaki servis u Labinu

lavado said:
ma vrga je caffe de albona  :mrgreen: i zakon je
p.s. nemam pojma kako se mijenja taj avatar a i ne smeta mi a svejedno sam moj z vidio u avataru od nekog drugog pa ne bi htio da mi se motor pojavljuje u više avatara (jedino ako ga nećeš ti stavit u svoj :LOL:(y)
ča se ne domisliš kako si vega vrga :jesus: :mrgreen: tamo u profil imaš avatar browse i izmini sliku (y) pasan te dane čera nis moga danas daž forši sutra :wink:
 
Bruno_rv said:
Malo mu izgreban novi Z pa ga sram stavit u avatar. Ale su,i moj je malo izgreban pa je naslikan :D :D
stari je još više izgreben :mrgreen: ma na sici se ni ne vidi 8)
 
...a tek da kladeš svojo  :lipotan: sliko.... :LOL: :LOL: :LOL:
 
lavado :cool: :closed: :piva: :piva: :piva: :piva: :rofl:
 
E cao. Samo tri pitanja,
1. zanima me da li imate u shopu nekakve dobre i mekane rucke za starog zeca 750,posto mi ove idu na jetru jer pustaju boju.
2. koliko me dodje servis na 30000 km na starom zecu 750 ako mi stavite neko dobro 10w40 ulje .
3. koliko me dodju neke dobre pakne koje ne skripe ,za zadnje kolo

Fala  (y)
 
Bruno_rv said:
E cao. Samo tri pitanja,
1. zanima me da li imate u shopu nekakve dobre i mekane rucke za starog zeca 750,posto mi ove idu na jetru jer pustaju boju.
2. koliko me dodje servis na 30000 km na starom zecu 750 ako mi stavite neko dobro 10w40 ulje .
3. koliko me dodju neke dobre pakne koje ne skripe ,za zadnje kolo

Fala  (y)
E,itebi cao.Samo tri odgovora(ako treba i više)

1.imam više vrsta ručki i boja od  40 do 100 kuna
2.ovisi o tome šta treba radit na motoru i u kakvo je stanju(ventili,pakne,itd)
3.174kuna
molim  (y)
 
lavado said:
E,itebi cao.Samo tri odgovora(ako treba i više)

1.imam više vrsta ručki i boja od  40 do 100 kuna - super ,uzet cu nesto...
2.ovisi o tome šta treba radit na motoru i u kakvo je stanju(ventili,pakne,itd) - radjen servis u KMS-u na 26000km ,sve napravljeno ,stelovanje ventila itd itd, znaci veliki servis, ali pakne bi trebalo mijenjat , zadnje pogotovo
3.174kuna -  (y) super cijena, onda uzmem i prednje  :mrgreen:  cujemo se jos  (y)
molim  (y)

 
Sve 5,ako si radio na 26 000 veliki servis,nije ti potrebno do 32000,a ti se slobodno javi kada god oćeš
pozdrav  (y)