Moto Shop Lavado - Kawasaki servis u Labinu

A ja sam čuo da će sutra na lotu bit izvučeni ovi brojevi - 14, 21, 4, 37, 12, 6, 31 i dopunski 2
 
A tak sam čul od susjede kojoj je rekla prijateljica, koja je čula od kumice na placu dok je sir i vrhnje kupovala  :mrgreen:
 
bip-bip said:
Hey
:palacdolje: Cuo sam da je taj Lavado napravio biznis prodavajuci jakne bez zastita,da je zastite skidao i naplacivao posebno!!!!!! :palacdolje:
[/
quote]hey bip-bip
  slabo trubiš(a bogami i čuješ)  :misli:
 
lavado said:
bip-bip said:
Hey
:palacdolje: Cuo sam da je taj Lavado napravio biznis prodavajuci jakne bez zastita,da je zastite skidao i naplacivao posebno!!!!!! :palacdolje:
hey bip-bip
  slabo trubiš(a bogami i čuješ)  :misli:
Između [/ i Quote izbriši razmaknicu ili novi red.
Pozdrav
 
U jeb... sta nece sve ljudi izvalit,pa ovo je jedna od vecih gluposti koje sam u zadnje vrijeme cuo.
Mora da je prodao barem 10000 jakni i njihove zastite posebno ako je s time napravio biznis!!!!!
Mozda si cuo da voli brusit u jakni,bez zastite pa si sve to skupa malo krivo povezao :D
 
Ja sam jednom ,cini mi se u 7 mjesecu , zvao da pitam da li imaju z750 i to onaj sa 72KW. Tip iz Lavada mi je rekao da svi imaju 72KW ili 110 konja. Onda sam ja rekao da svi inace imaju 81KW. On kaze-- pa da ,110 konja. Cinilo mi se da je tip dosta pijan (nije sala) pa sam dao frendu slusalicu da pita nesto i frend kaze--- ovaj je mrtav pijan jebote  :LOL: . Eto ,to je prvo i jedino iskustvo s njima i nikad nisam bio tamo pa ne mogu reci koliko su ljubazni ili neljubazni.

NAPOMENA: Ne tvrdim da je bio pijan ,nego je zvucao tako. Bas kao moja ekipa kad se napije :D
 
Toliko o poznavanju motora koje prodaje.......e bas je kompetentan.Ali kada ga svi volite ostavit cemo ga vec ce vrijeme pokazat svoje.
LAVADO VOLIMO TE  (y)
 
hahhahaa :LOL: :LOL: :LOL:Robi pijanduro stara i ofucana...(pa ja cu riknuti :LOL: :LOL:)..
Čuj nemoj mu zamjeriti,prije je tražio utjehu u ženama a sad čujem da je skočio nivo više.... :LOL: :LOL:
 
Lavado nije pijan on je jednostavno takav a mislim da ga ni zene ne mogu natjerat na pravi put jer speed mu je u krvi
 
bip-bip said:
Lavado nije pijan on je jednostavno takav a mislim da ga ni zene ne mogu natjerat na pravi put jer speed mu je u krvi
Ajd se ti prvo predstavi kak spada na za to predviđenom forumu.