Moto Shop Lavado - Kawasaki servis u Labinu

bila je žena i poslije još par komada koji ti se neće javiti iz razumljivih razloga  :mrgreen: ,sorry :wink:
 
cekao na naruđbu 25 dana, na kraju došle krive trakice...  :palacdolje:
 
Zildjian said:
cekao na naruđbu 25 dana, na kraju došle krive trakice...  :palacdolje:
Pozdrav, kao prvo ispričavam se zbog kašnjenja ali imao sam nezgodu sa motorom i završio sam u bolnici na operaciji te sam tek sada počeo raditi a radim na štakama i sa fiksatorima koje vire iz noge.kao drugo selio sam dućan a pošto trenutno nisam za neke fizičke poslove sav teret je pao na moju ženu. Provjerio sam u narudžbu,naručene su bijele evotech naljepnice koje su i poslane.Neznam gdje je došlo do greške,ali ako je došlo javi mi u čemu je problem i ispraviti ćemo.Hvala na razumijevanju (y)
 
sive tj. silver su poslane... vizualno su dosta drukcije, bar meni...
znaci svaki dio koji treba bit bijele, je sive boje.
 
to su ipak te bijele naljepnice(silver/white).Provjeri na evetechovoj stranici.Ako nisi zadovoljan slobodno ih vrati,pozdrav. (y)
 
:misli: ako su iste, zašto su pod razlicitom šifrom...


STRIP-01/SI


STRIP-01/WH
 
vrati mi ove,ja ti šaljem ove druge i vidjet ćeš da je ista stvar samo je razlika u njihovoj oznaci (y)
 
Bruno_rv said:
Ja sam jednom ,cini mi se u 7 mjesecu , zvao da pitam da li imaju z750 i to onaj sa 72KW. Tip iz Lavada mi je rekao da svi imaju 72KW ili 110 konja. Onda sam ja rekao da svi inace imaju 81KW. On kaze-- pa da ,110 konja. Cinilo mi se da je tip dosta pijan (nije sala) pa sam dao frendu slusalicu da pita nesto i frend kaze--- ovaj je mrtav pijan jebote  :LOL: . Eto ,to je prvo i jedino iskustvo s njima i nikad nisam bio tamo pa ne mogu reci koliko su ljubazni ili neljubazni.

NAPOMENA: Ne tvrdim da je bio pijan ,nego je zvucao tako. Bas kao moja ekipa kad se napije :D
...i onda oodeš kd njega i pazariš jakete :palacdolje: a tu mu se izruguješ :shock:
 
razvaljen said:
...i onda oodeš kd njega i pazariš jakete :palacdolje: a tu mu se izruguješ :shock:

koje to veze ima?? ja se ne izrugujem nego sam napisao moje iskustvo i prvi susret s covjekom i to telefonski. Drugi susret je bio drukciji. Lijepo pise da ne tvrdim nego da je tako zvucao. Kakav je tu problem?  :palacdolje: :palacdolje: :shock: