Moto Shop Lavado - Kawasaki servis u Labinu

Bruno_rv said:
koje to veze ima?? ja se ne izrugujem nego sam napisao moje iskustvo i prvi susret s covjekom i to telefonski. Drugi susret je bio drukciji. Lijepo pise da ne tvrdim nego da je tako zvucao. Kakav je tu problem?  :palacdolje: :palacdolje: :shock:
u tečaju (y)
 
Danas iz Rijeke prosao kroz Labin i popricao s covjekom i još jednom gospođom. Sve u sve, ljudi se cine jako ugodni i spremni pokazati sve sto vas zanima. Vjerujem da ubrzo idem nazad po jaknu. Veliki pozdrav i nadam se da ce noga biti jaca nego prije  (y)
 
da, u drugom navratu si se našao na putu i imao pravu kornjaču za mene
kad već vozim sporo i kad je sporo to što vozim - nek bude bar prava mala kornjača, Zandona kornjača (y)
 
Lavado hodi ta biznis?
Da manje glumiš spreda butegi forši i bi? (y)
 
Bravo viš da si ti provi, zno son je da će nešto bit od tebe. I kad nic ne delaš se izvučeš da delaš.  :LOL:
 
Babi said:
Bravo viš da si ti provi, zno son je da će nešto bit od tebe. I kad nic ne delaš se izvučeš da delaš.  :LOL:
:pjevajuci: :drunk: :vozi: (y)
 
moraš se znati prilagoditi svakoj sitaciji  (y)
    kada treba reklama  8)
    kada spika  :mrgreen:
    kada ključ u ruke  :misli:
    bla,bla  (y)
 
lavado said:
moraš se znati prilagoditi svakoj sitaciji  (y)
     kada treba reklama  8)
     kada spika  :mrgreen:
     kada ključ u ruke  :misli:
     bla,bla   (y)
valjda  :blahblah: :blahblah: :blahblah: :no:
 
lavado said:
moraš se znati prilagoditi svakoj sitaciji  (y)
     kada treba reklama  8)
     kada spika  :mrgreen:
     kada ključ u ruke  :misli:
     bla,bla  (y)
di si glumac :jesus:
 
lavado said:
maloprije došao iz trgovine,a kamo si ti danas pobjegao?  :misli:
puštia san te delat san vidija da imeš đente pa san se poša djirivat na benz pa daljše :mrgreen:
 
ma sve 5,vajka son va neke gužve ali ti kada điraš samo svrati.
p.s. upravo mi je popravio aparat za kavu  :mrgreen:
 
lavado said:
ma sve 5,vajka son va neke gužve ali ti kada điraš samo svrati.
p.s. upravo mi je popravio aparat za kavu  :mrgreen:
aaaaaaaaaa,ako je makineta za kafe zjuštana more jer una je bila :povraca: ča je vrga barcaffe nescaffe dancaffe il cafe du brasil :misli:
ps daj već jenom gambijaj avatar (y)
 
k1d said:
aaaaaaaaaa,ako je makineta za kafe zjuštana more jer una je bila :povraca: ča je vrga barcaffe nescaffe dancaffe il cafe du brasil :misli:
ps daj već jenom gambijaj avatar (y)
ma vrga je caffe de albona  :mrgreen: i zakon je
p.s. nemam pojma kako se mijenja taj avatar a i ne smeta mi a svejedno sam moj z vidio u avataru od nekog drugog pa ne bi htio da mi se motor pojavljuje u više avatara (jedino ako ga nećeš ti stavit u svoj :LOL:(y)