Moto susret u Austriji jezero Faak am See

Kakve su to opet fantazije o kampovima i rezervacijama! Nitko te neće zaustavit i pitat za ništa. Odi unutra do bille skreni i odi na onu livadu sa slike a krugove oko jezera možeš radit cijelu noć jer se tako vozi pun ku.. njih i to svih 5 dana od 0-24. Neznam di ste vi bili i tko vas je zaustavio i nešto pitao.  :misli:
 
Pa čovik pita za doć autom  :misli: a s koje god strane da dolaziš auta parkiraju na parkinge prije jezera
 
yetty said:
Pa čovik pita za doć autom  :misli: a s koje god strane da dolaziš auta parkiraju na parkinge prije jezera
Onda može i u autu spavat,šta će mu kamp.  :mrgreen:
 
vlais ng said:
ali ja bi baš u kampu....

A da sjednes na motor i odes s njim  :misli: .....................hebalo te auto i ideja ulaska u krug jezera s njim
 
skuco said:
Onda ćeš malo pješaćit.. oko 4km ako uspiješ nać mjesta..
dosta sam iskisao ove godine a i zadnjih 4.godine (55 000) km

pješaćit neću jer vučem prikolicu  i na njoj kvada tgb 525 blade tako da ću se s njim vozati 4 dana
mislim malo odraditi i šopinga u louisu tako da ne mogu sve vući s sobom.
prošli vikend bio u puli napravio 1000 km tako da se malo odmorim....
 
mali_bandit said:
Prognoza nam i nije nešto za subotu....  :?
u subotu će biti oblačno možda malo kiše, a za nedjelju vele sunce
bez obzira na vrijeme mi krećemo u subotu u jutro :skuter:
 
Ja sam i ove god ubo g...no, da velim , danas saznao da moram službeno u ZD na nekakvo predavanje i da sam vođa puta 3članoj ekipi iz firme . Tak da od slobodnog vikenda niš, opet bum slinil na vaše slike ;ekipa uživajte!! :cry:
 
marac wr said:
u subotu će biti oblačno možda malo kiše, a za nedjelju vele sunce

Danas mi vele iz Salzburga da nose zimske kapute kak je zimba  :shock: zasigurno treba uzeti topliju odjeću jer kad padbe mrak i temperatura se gore opako spušta,
nedjelju bu sunce za povratak aman taman ali dal se ima još kaj za vidjeti nedjeljom ili je to fajrunt već od jutra?
 
http://www.accuweather.com/en-us/at/karnten/villach/forecast.aspx
 
Ekipa iz prve ruke doznao da je gore za popizdit hladno, naime tip kaj vozi robu kod mene u firmi jučer se vrnul iz Austrije i veli da je po noći 3°C .Tako da sve raspoložive podstave u odjela i polako na put i debele vrece u šatore i onaj ko može neka se proba snaci za kakovu "grijalicu" tamo, ukoliko ne poveze svoju!! :D
 
hvala na inormacijama za hladnoću, baš se idem pakirat pa kaj znam kaj još ubacit

mi krećemo sutra oko 11 iz vž, pa prek maribora mislim, i dravograda, ne planiramo autoput
ni u slo ni u A.
 
Street Illegal said:
Ima kakvih slika od susreta?
evo nasih par al sam stavio na temu od nase ekipe
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,153838.2500.html
 
Street Illegal said:
Ima kakvih slika od susreta?

Imam ja. Budem stavio.

Jedno iznimno iskustvo. Toliko motora na jednom mjestu stvarno nisam nikad vidio. Jednako kao i raznoraznih likova  :shock: . Od maski do toplesa. Svega.