Moto susret u Austriji jezero Faak am See

zna li tko može li se autom ući u kamp???
 
Može,al onda ti nema mrdanja dok sve ne završi.
 
yetty said:
Može,al onda ti nema mrdanja dok sve ne završi.

ne kužim???ja bi došao u čet a otisao u ned.....kad ću moći otići u ned i da li ću moći ući autom u četvrtak?
 
Evo zovem frenda koji je jednom išao gore autom al evo ne javlja se,čim se javi napišem  (y)
 
vlais ng said:
zna li tko može li se autom ući u kamp???
Koliko sam ja primjetio puštaju samo one koji žive uz jezero. I nije nikakav kamp. Krug oko jezera je 22km i to je sve mjesto održavanja susreta.  (y)
 
skuco said:
To je malo veći problem jer neidemo istim putem tek od Ljubljane. Ako ćeš ić auto cestom onda je jednostavnije zg-lj-karavanke i imaš izlaz za Faak. Ako starom,od ljubljane preko ljubelja do ferlaha i dalje za faak. Jeba je izbjeć ljubljanu da ne kupuješ vinjetu. Svake god se zajebem.  :mrgreen: Najbolje da pogledaš neku kartu ili si kupi od slo jer je malo zaje..
skuco-man kad vi picite? ja i frend idemo u petak u 4 iz zg
 
Kameni dj said:
A mene niko nezove :wink: :mrgreen:
I kameni jesi se odlučio... ideš ili... Ja već jedno vrijeme planiram otići ali nikako da posložim kockice! :( No mislim da bi mogao ovaj put opićiti. Idemo? (y) :biker:
 
spori_lori said:
skuco-man kad vi picite? ja i frend idemo u petak u 4 iz zg
Ja mislio u petak ujutro al kolega nemože pa najvjerojatnije sub dopodne.  :misli:
 
skuco said:
Ja mislio u petak ujutro al kolega nemože pa najvjerojatnije sub dopodne.  :misli:

Pih u subotu cu vec debelo razmisljati o povratku u Hr  8)
 
vickodu said:
Pih u subotu cu vec debelo razmisljati o povratku u Hr  8)
A jebiga nemogu svake god doć u srijedu.. bitno da se provozam ionako sve već viđeno..
 
skuco said:
A jebiga nemogu svake god doć u srijedu.. bitno da se provozam ionako sve već viđeno..

Meni je odlazak gore otvaranje sezone voznje na motoru  :wink:
 
vickodu said:
Meni je odlazak gore otvaranje sezone voznje na motoru  :wink:
A tebi je. jučer ujutro kod mene bilo +4
 
yetty said:
Evo zovem frenda koji je jednom išao gore autom al evo ne javlja se,čim se javi napišem  (y)

jesi šta provjerio???
 
nismo ništa pričali o austrijskoj vinjeti.
treba li nam tih 3 dana ili ne?
 
vlais ng said:
nismo ništa pričali o austrijskoj vinjeti.
treba li nam tih 3 dana ili ne?
Ako ideš starom cestom preko ljubelja "šta je preporuka" jer je ljepše za vožnju,netreba. Ni SLO ni A.  (y)
 
vlais ng said:
jesi šta provjerio???
Evo taman se čuli..
Uglavnom trebaš imat rezervaciju u jednom od kampova i onda nema problema za prolaz.
Na jezero se dolazi iz par pravaca i svi ulazi su zatvoreni za auta al znači uz rezervaciju prolaziš i onda možeš čak i napravit krug oko jezera i niko te ne dira,al to izbjegavaj pošto poto pogotovo petak i subotu jer ti ne gine izgubit dva sata za krug.
Šta se tiče rezervacija policija to nemože provjerit na licu mjesta tako da možeš reć da ideš u kamp Anderwald(tu smo mi spavali)i prolaziš.
(y)
 
yetty said:
Evo taman se čuli..
Uglavnom trebaš imat rezervaciju u jednom od kampova i onda nema problema za prolaz.
Na jezero se dolazi iz par pravaca i svi ulazi su zatvoreni za auta al znači uz rezervaciju prolaziš i onda možeš čak i napravit krug oko jezera i niko te ne dira,al to izbjegavaj pošto poto pogotovo petak i subotu jer ti ne gine izgubit dva sata za krug.
Šta se tiče rezervacija policija to nemože provjerit na licu mjesta tako da možeš reć da ideš u kamp Anderwald(tu smo mi spavali)i prolaziš.
(y)
sorry sto te  gnjavim,ali kako da rezerviram i koliko to košta.....
 
vlais ng said:
sorry sto te  gnjavim,ali kako da rezerviram i koliko to košta.....
Cijena je bila 15 e po danu a za rezervaciju ti nebi zna reć ,probaj malo proguglat ili pošalji pp članu Švaba_VN on je za nas rezervira tako da ja stvarno neznam