Moto Touring Party Skopje/Katlanovo, Makedonija 31.07.2012-4.08.2012

Added to Calendar: 31-07-12, 01-08-12, 02-08-12, 03-08-12, 04-08-12

Gato said:
Kad citam sto ce sve bit tamo i ko sve dolazi, dodje mi da do tad nikud ne idem, samo da skupim lovu da i ja mogu doc.  (y)
Sorry about my French, ali: mamicu im nabijem i njima i cijenama goriva...! :eek:pakoljut:
upravo to je moj plan :mrgreen:  al vrijedit ce, (y) (y)
 
suza do groba said:
bio je to i moj plan..al polako pada u vodu..susreti krecu a meni vrag ne da mira..  :sad:

Zvuci poznato... :mrgreen:
 
Većina ima iste muke, ali dao bih 20 susreta po lokalnim selima za jedno kvalitetno putovanje!
 
Đakovačka ekipa i dalje planira..pretače iz šupljeg u prazno :mrgreen:..al nedamo se....see you! (y)


@dvormak..jel pripremate kazanče da nebudem besposlen :mrgreen:..
 
Ekipa iz Siska stiže  :D  :D  Vidiiimoooo seeee  :)
Jedva čekamo kraj 7-mog mjeseca ....  :cool:
 
Kameni dj said:
Đakovačka ekipa i dalje planira..pretače iz šupljeg u prazno :mrgreen:..al nedamo se....see you! (y)


@dvormak..jel pripremate kazanče da nebudem besposlen :mrgreen:..

kazance je obezbedjeno, i to 2 komada, ali nebrini u jednom cu ja praviti grafce ;)
samo mi posalji na PP namirnice koje trebam obezbediti  :afro:


c2h5oh said:
na zalost ove godine necu vidjeti Makedoniju :( godisnji u krivo vrijeme, prazan novcanik i tako to... :/

zabavite se i sretno svima sto idu dole.

ne brini prijatelju, za one koji ne uspiju doci ovaj put, ponovicemo sve to iduce godine ;)
 
leko z said:
30.07. spavanje na Žabljaku, 31.07. dolazak u Skoplje

Daj me malo prosvijetli ne da mi se sada drkati po guglu, di je Žabljak?
Kad si planiral povratak i kak?
 
Direktor said:
Daj me malo prosvijetli ne da mi se sada drkati po guglu, di je Žabljak?
Kad si planiral povratak i kak?
30. sam mislio kernuti za Žabljak ( nacionalni park Durmitor Crna gora). 31. preko Skradra(Albania) do Skoplja. Ili postoji opcija preko Kosova ici za Makedoniju.
Povratak nakon što završi susret(moto tura) u Makedoniji, preko Srbije auto putem za Hrvatsku!
 
Opet ja...  :mrgreen:

samo da najavim da ce biti nekih korekcija u rutama predvidjenih tura. Ture ce biti malo krace, ali još uvijek sadržajne, tako da se sve može proci lagano i bez žurbe...
Uskoro u postaviti detaljni plan i rute, program i sadržaj predvidjenih aktivnosti u kampu ;)

Drago mi je da je ovaj event privukao ovoliku pažnju, i nadam se da cemo se pozitivno pokazati s organizaciske strane i da cemo vas opet privuci i iducih godina...

Ukoliko u medjuvremenu ima bilo kakvih pitanja ili komentara, slobodno me kontaktirajte ovde na forumu, PP-om, e-mailom ([email protected]) ili telefonom (+38977510189)...  :cool:

Neki su me vec kontaktirali, osobeno u vezi prijavljivanja, pa bi htio naglasiti da to nije potrebno, jednostavno dodjite... sudjelovanje je slobodno i svi dobronamjernici su dobro došli :)
 
Gato said:
Kad citam sto ce sve bit tamo i ko sve dolazi, dodje mi da do tad nikud ne idem, samo da skupim lovu da i ja mogu doc.  (y)
Sorry about my French, ali: mamicu im nabijem i njima i cijenama goriva...! :eek:pakoljut:
Ajd ako ne ove otići ćemo iduće,valjda budemo živi i zdravi a nađemo se u Sarajevu  :mrgreen:
                                                      (y)