Moto vulkanizer

toni-hfc

Member
Pozdrav ekipa, pitanje. Gdje bih mogao namontirati gume na motor, Zaprešić, Zagreb, Samobor i sl, osim Daria jer njega sam zvao i kaze da se seli u Precko pa radi toga ne moze nista sljedecih mjesec dana? Hvala
 
toni-hfc said:
Pozdrav ekipa, pitanje. Gdje bih mogao namontirati gume na motor, Zaprešić, Zagreb, Samobor i sl, osim Daria jer njega sam zvao i kaze da se seli u Precko pa radi toga ne moze nista sljedecih mjesec dana? Hvala

Unikomerc Velika Gorica, dečki su super i pedantni
 
Ne znam jesam ja naletio na krivog al imam loše iskustvo s njima.... na kraju su opet burazi morali demontirat i ponovo montirat.
 
Ja sam to odradio kod Jakopeca u Samoboru (demontaza starih guma, montaza novih i balansiranje).
 
Prije uvijek Dario ali pošto je sada van pogona neki dan sam bio u selskoj 66, gazda je radio i nemam primjedbi. Felga je bila friško lakirana i nije niti crticu napravio na njoj.  Naravno donio sam skinutu felgu, ne dam nikome da mi radi po motoru... Osim Daria..
 
Na zapadnom dijelu grada imas Cohu u Kustosiji. Meni do sad mijenjao nekoliko setova guma na Banditu te dva na KTM-u, niti jednom nije ogrebao felgu ili stvorio neki problem s tubeless setupom na KTM-u (koji je malo specifican). Posto mi je vrtio servise na Suzukiju mogu mu vjerovati da ce skinuti pa vratiti kotac bez da napravi glupost. :mrgreen: Samo preporuke za njega.

Coha - 098/9653-676
 
noky200 said:
Ne znam jesam ja naletio na krivog al imam loše iskustvo s njima.... na kraju su opet burazi morali demontirat i ponovo montirat.

Idem s autima tamo 10g. i zadnje 2g. bio s motorom, nikad nikakvih problema.....
 
Nakon Šurine morao ići k Dariu na "popravak" na ponovno balansiranje(kod šurine tvrdili da je sve napravljeno kako treba a meni volan tresao ko da epilepsiju ima). Ubrzo nakon tog mi na autu zaboravili pritegnuti šarafe na kotaču. Tako da,nikada više tamo....
 
MarkoFHM said:
Nakon Šurine morao ići k Dariu na "popravak" na ponovno balansiranje(kod šurine tvrdili da je sve napravljeno kako treba a meni volan tresao ko da epilepsiju ima). Ubrzo nakon tog mi na autu zaboravili pritegnuti šarafe na kotaču. Tako da,nikada više tamo....

Hehehe bolje i tako nego da je obratno, da se na autu volan tresao a na motoru da nisu pritegli...hehehe

Bas radi toga sam i otvorio ovu temu jer do sada sam jedino kod Daria isao sa motorom jer sam za njega saznao preko prijatelja, uvijek odlicno i pedantno sve odradjeno tako da me u jednu ruku i strah oprobavati negdje drugo odvesti motor...
 
Sekol, Moto Sekol zna posel ziher (Vrapče), a i Markez, Moto Markez (Sveta Nedelja):wink: :mrgreen:

Imaš i Unikomerc na Rudešu, nekoliko fredova je tamo uvijek bilo jako zadovoljno.

Inače osobno idem kod Sekola.
 
Hoće, ali kad dođu novi ljudi. Kako sad servis radi neznam.
 
Ovim putem se ispričavam što nisam stavio na vrijeme obavijest, ali što bolovanja , što otkazi , ali u zadnjih pola godine ostao sam bez 4 djelatnika, i jednostavno nemam sekunde slobodnog vremena.

Dakle, što se tiče naše poslovnice u Zagrebu ( Motobox ) , u ovom trenutku servis je zatvoren iz razloga što su Mario i Dario otišli i više ne rade kod nas.Trgovina je otvorena i radi.
Znam da će biti pitanja u svezi toga zašto i kako, pa ću biti jasan unaprijed. Sa njihovom radom , odnosno kvalitetom istog sam bio prezadovoljan, i taj dio uopće nije sporan, i njihov način rada je i bio glavni razloga zašto su oni radili kod nas i zašto je uopće poslovnica u Zagrebu otvorena. Međutim tu su postojale neke druge stvari koje iskreno nisam očekivao i računao da to može biti tako i nisam imao izbora nego da im dam otkaze, i to je sve što mogu, odnosno želim komentirati po tom pitanju.

Naravno, sada bi najlakše bilo odustati , ali nisam takav, radimo na tome, te će servis sigurno biti opet u funkciji kroz par mjeseci , odnosno biti će spreman za sezonu, sa kvalitetnim ljudima i uslugom kakva treba biti ( kvalitetno i relativno brzo ).


 
Pinta 001 JA said:
Sekol, Moto Sekol zna posel ziher (Vrapče), a i Markez, Moto Markez (Sveta Nedelja):wink: :mrgreen:

Imaš i Unikomerc na Rudešu, nekoliko fredova je tamo uvijek bilo jako zadovoljno.

Inače osobno idem kod Sekola.

od kad to se Sekol bavi  vulkanizacijom :misli:... bil sam nedugo kod njega pa nisam baš primjetil da ima aparaturu za to!!
 
šteta za MOTO BOX da više Dario tam ne radiali vjerujem da če Bimbo nač kvalitetnu zamjenu (y)