Motocikl pregazio staricu

cobRRa

New member
jucer ujutro u 8:50 na aleji bologne stvorila se guzva u smjeru grada te su obadvije trake bile pune. sjedim u autu stotinjak metara prije bile i cekam da se pomaknemo. kad, cujem grmljavinu motora i pomislim kako dolazi neki rr. pogledam i vidim crni rr kako prolazi pored mene po duploj punoj traci. nakon sto je prosao pored mene i jos dva auta zatetura mu zadnji kraj te odma skrene na kontra rinzol, skoci sa motora uzme mobitel i pocne zvat. izasao sam iz auta, dosao tamo a na asfaltu je lezala starica koja je krvarila iz glave te dizala ruku prema ljudima trazeci pomoc, nije se mogla ustat.

ona (70-75god.) je prelazila izmedju auti koji su stajali da predje aleju, iz smjera grada niko nije dolazio i mislila je da je sigurna. on (22-25) je isao 25-30kmh, onak u kocenju bez gasa i mislio je da je siguran.


izvucite pouku i pamet u glavu kolko mozete.
 
Di baba u jutarnjim satim pretrcava cestu :palacdolje:
 
nepravilno prelazenje ceste izvan pjesackog prijelaza,misliti je ...... znati, sa teskim posljedicama

a sto se motorista tice,kolko nas prolazi izmedju auti,a preticanje prek duple pune treba najstroze sankcionirati



Discovery
 
mislim da će biti podijeljena odgovornost  :misli: :misli:
 
mr.mee said:
mislim da će biti podijeljena odgovornost  :misli: :misli:

Ako baba kojim cudom ne umre, onda, a ako umre :?
 
mr.mee said:
mislim da će biti podijeljena odgovornost  :misli: :misli:

nedo bog da bakica umre, onda bi decko dobil odgovornost... pranja poda i cucavca u svojoj celiji.

... i ovak je negdje grozno stanje, pogotovo u tim godinama.
 
bilo jucer i na Vukovarskoj, samo ovaj put auto i motor (custom),
fleka ulja na asfaltu, vozilo hitne,
motoristu nisam vidio
 
Napiso sam u Dobro jutro, vozim se jučer autom iz Lučkog oko 16,00, stajem u koloni na semaforu kod benze Zovko i pratim situaciju u retrovizorima jer sam zadnji u koloni, vidim crvenu Favoritku kak izlazi iz benze Zovko skrečući lijevo prema Lučkom i Horneticu iz smjera Lučkog kak udara u prednji lijevi čošak auta, vozač se pokotural prek haube i par puta po asfaltu, izlazim van i pitam za pomoć, srečom nije se ozljedio, jedino je skršil prednji kraj motora, još viknem ženi netom prije "Jbt. ovi se bu puknuli" kolko je bilo očito! :(
 
a meni danas kod maksimira motorista potrgao ljevi retrovizor na autu.u da mi ga bilo ulovit nahebo bi mu se mame.pola metra u mojoj traci :angry: :angry:
 
mr.mee said:
mislim da će biti podijeljena odgovornost  :misli: :misli:
ma najmanje je zbog odgovornosti u ovakvim slučajevima momka če uvik grist činjenica da je udrija babu,a ovakve ili slične situacije prolazimo svakodnevno ili kao pješaci ili kao motoristi,jebi ga zla kob
 
ronny said:
a meni danas kod maksimira motorista potrgao ljevi retrovizor na autu.u da mi ga bilo ulovit nahebo bi mu se mame.pola metra u mojoj traci :angry: :angry:

Mogu samo zamisliti kako ti je  :(

Ja ne znam, i sama vozim, ali malo si motoristi uzimaju previse slobode...
Sad vi mozete drvlje i kamenje, al kad si u autu, samo se odjednom stvore, izmedu auti...
Stari moj, ako ih boli kukac, ako nekom kao tebi odvale retrovizor, kako ih ne boli kukac za vlastito zdravlje, samo mali trzaj autom, i motorista je u vjecnim lovistima...
Mozda to sad sve izgleda grubo, ali nije, ionako nitko u prometu ne pazi na nas s motorima/skuterima, ali pazite se bar vi ljudi sami :wink: :wink:
 
cobRRa said:
jucer ujutro u 8:50 na aleji bologne stvorila se guzva u smjeru grada te su obadvije trake bile pune. sjedim u autu stotinjak metara prije bile i cekam da se pomaknemo. kad, cujem grmljavinu motora i pomislim kako dolazi neki rr. pogledam i vidim crni rr kako prolazi pored mene po duploj punoj traci. nakon sto je prosao pored mene i jos dva auta zatetura mu zadnji kraj te odma skrene na kontra rinzol, skoci sa motora uzme mobitel i pocne zvat. izasao sam iz auta, dosao tamo a na asfaltu je lezala starica koja je krvarila iz glave te dizala ruku prema ljudima trazeci pomoc, nije se mogla ustat.

ona (70-75god.) je prelazila izmedju auti koji su stajali da predje aleju, iz smjera grada niko nije dolazio i mislila je da je sigurna. on (22-25) je isao 25-30kmh, onak u kocenju bez gasa i mislio je da je siguran.


izvucite pouku i pamet u glavu kolko mozete.

Obzirom da vozi po traci za suprotni smjer (jer teško da baš može voziti po crti u vrijeme kad su trake pune), mislim da će dobiti dobru kaznu.
Ukoliko se kod bakice ustanove teške tjelesne ozljede, ne gine mu i kaznena prijava za izazivanje istih.
Dosta ih je već najebalo na toj Bologni, što vozeći u kontra smjeru, što u pravom.
Prošle godine je policija lovila ove koje voze ujutro u kontra smjeru, uz kolonu koja stoji...bilo je dosta mukija koji su platili kaznu :mrgreen:
 
mladen59 said:
Napiso sam u Dobro jutro, vozim se jučer autom iz Lučkog oko 16,00, stajem u koloni na semaforu kod benze Zovko i pratim situaciju u retrovizorima jer sam zadnji u koloni, vidim crvenu Favoritku kak izlazi iz benze Zovko skrečući lijevo prema Lučkom i Horneticu iz smjera Lučkog kak udara u prednji lijevi čošak auta, vozač se pokotural prek haube i par puta po asfaltu, izlazim van i pitam za pomoć, srečom nije se ozljedio, jedino je skršil prednji kraj motora, još viknem ženi netom prije "Jbt. ovi se bu puknuli" kolko je bilo očito! :(

ja sam pa bio malo dalje otraga. Favoritka je skretala prema Lučkom a to NE smije, obavezan smjer joj je desno za ZG...

Po moje je favoritka kriva...
 
Skoro RIP :shock:
 
ronny said:
a meni danas kod maksimira motorista potrgao ljevi retrovizor na autu.u da mi ga bilo ulovit nahebo bi mu se mame.pola metra u mojoj traci :angry: :angry:

imaš ovdje u cca 90% tema po forumu ekipu kako se kurči da lome retrovizore i ostalo :misli: bolje da nije on tebe uhvatio :mrgreen:
 
tutankamon said:
imaš ovdje u cca 90% tema po forumu ekipu kako se kurči da lome retrovizore i ostalo :misli: bolje da nije on tebe uhvatio :mrgreen:
Namjerno lomljenje retrovizora je puki izraz nezadovoljstva činom nesmotrenog (često i bahatog) oduzimanja prednosti od strane vozača auta.

Slučajno lomljenje retrovizora zbog nepažljivog provlačenja izmedju kolona je u kurcu, i red je stat, ispričat se čoviku i platit štetu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
baš to.isprika bi bila ok.nije neki skupi špigl i nije ga skinul namjerno neg se je provlačio i sa governalom zapeo u moj i u špigl na kediju od cityex al njemu je samo skrenuo a meni je pukao vanjski dio plastike.neki enduro srebrni. brijem da je tenerka il nekaj takvo.ja da sam to napravil stao bi i platio čovjeku jer ne želim ostavljat loš utisak kao vozač motora jer smo ionak posrani svud i svakud a vidi se da ima i razloga za to.