Motocikl pregazio staricu

Ja sam jednom taxistu s nogom odvalio retrovizor, jer mi je prije toga oduzeo prednost i  namjerno me zgurao na rizol (jedva sam se uspio zadržati da ne padnem), kad sam ga pitao što to radi, poslao me u kur..., nije mi žao i opet bi, nekada na silu moraš odgovoriti silom. Samo da je rekao sorry, bilo bi O.K.
 
ronny said:
baš to.isprika bi bila ok.nije neki skupi špigl i nije ga skinul namjerno neg se je provlačio i sa governalom zapeo u moj i u špigl na kediju od cityex al njemu je samo skrenuo a meni je pukao vanjski dio plastike.neki enduro srebrni. brijem da je tenerka il nekaj takvo.ja da sam to napravil stao bi i platio čovjeku jer ne želim ostavljat loš utisak kao vozač motora jer smo ionak posrani svud i svakud a vidi se da ima i razloga za to.

Malo glupo pitanje, motor nije imao tablicu?
 
cobRRa said:
... i vrlo neugodan cijeli moj dan.
..prošetaj cucka i bićeš mirniji,vidimo se.

huskybucka said:
Malo glupo pitanje, motor nije imao tablicu?
Uopće nije glupo pitanje nego interesantno tvoje zapažanje.
 
Kaj nije dosta kaj nas policajci imaju na streljani od pocetka sezone jos i svakodnevne pizdarije posvuda  :pandur:
 
PacicLittle said:
Kaj nije dosta kaj nas policajci imaju na streljani od pocetka sezone jos i svakodnevne pizdarije posvuda  :pandur:

I to bez razloga, ma sram ih bilo.
  :mrgreen:
 
zwer_1982 said:
ja sam pa bio malo dalje otraga. Favoritka je skretala prema Lučkom a to NE smije, obavezan smjer joj je desno za ZG...

Po moje je favoritka kriva...
(y) Točno, Škoda je kriva kak got okreneš, pa da je baš išla i desno, nisam htio prije niš komentirat ali nesretnik na Hornetu mi nije jasan, kak ju nije vidio i skužil stvarno ne kužim jer se nije brzo vozio i bez frke je mogo stat, valjda ni njemu nije jasno a i dobro je prošo jer je imo samo kacigu i majicu s kratkim rukavima! :misli: :(
 
mladen59 said:
(y) Točno, Škoda je kriva kak got okreneš, pa da je baš išla i desno, nisam htio prije niš komentirat ali nesretnik na Hornetu mi nije jasan, kak ju nije vidio i skužil stvarno ne kužim jer se nije brzo vozio i bez frke je mogo stat, valjda ni njemu nije jasno a i dobro je prošo jer je imo samo kacigu i majicu s kratkim rukavima! :misli: :(

a vjerojatno je mislio na pi*ku, znas kak je kad zatopli :mrgreen:


Srki
 
sid said:
I to bez razloga, ma sram ih bilo.
  :mrgreen:
Znam jednog što ih mlati samo zbog tog što ne voze uber Honde,sram ga bilo  :LOL: :mrgreen:
 
crni konjanik said:
Ja sam jednom taxistu s nogom odvalio retrovizor, jer mi je prije toga oduzeo prednost i  namjerno me zgurao na rizol (jedva sam se uspio zadržati da ne padnem), kad sam ga pitao što to radi, poslao me u kur..., nije mi žao i opet bi, nekada na silu moraš odgovoriti silom. Samo da je rekao sorry, bilo bi O.K.
kaj je stim taksistima, bahati su bezobrazni i namjerno se guraju s autima, imao sam u jednom danu dva susreta snjima (bil sam u autu) i potrubim frajeru kao kaj se gura, kaj je bezobrazan i frajer otovri prozor i pocne urlat na mene, dobro da nije stal pa da vidi kak izgledam kad se ustanem :)
 
DacMan said:
kaj je stim taksistima, bahati su bezobrazni i namjerno se guraju s autima, imao sam u jednom danu dva susreta snjima (bil sam u autu) i potrubim frajeru kao kaj se gura, kaj je bezobrazan i frajer otovri prozor i pocne urlat na mene, dobro da nije stal pa da vidi kak izgledam kad se ustanem :)

fakat ne volim taksiste i j..... mi idu na k, još od nekad davno, dok sam radio u pošti, ali treba imat i malo razumijevanja. probaj ovako razmišljat: tebe jebe promet na posao i s posla, on je u tome cijeli dan. da je bio najbolji na svijetu, popizdio bi...

nije opravdanje za njih, ali ih razumijem, jedino što ja to ne želim raditi, po tome mislim da sam pametniji  8)
 
huskybucka said:
Mogu samo zamisliti kako ti je  :(

Ja ne znam, i sama vozim, ali malo si motoristi uzimaju previse slobode...
Sad vi mozete drvlje i kamenje, al kad si u autu, samo se odjednom stvore, izmedu auti...
Stari moj, ako ih boli kukac, ako nekom kao tebi odvale retrovizor, kako ih ne boli kukac za vlastito zdravlje, samo mali trzaj autom, i motorista je u vjecnim lovistima...
Mozda to sad sve izgleda grubo, ali nije, ionako nitko u prometu ne pazi na nas s motorima/skuterima, ali pazite se bar vi ljudi sami :wink: :wink:
zavisi u koliko usko se provlace,valjda    :mrgreen:
 
cobRRa said:
jucer ujutro u 8:50 na aleji bologne stvorila se guzva u smjeru grada te su obadvije trake bile pune. sjedim u autu stotinjak metara prije bile i cekam da se pomaknemo. kad, cujem grmljavinu motora i pomislim kako dolazi neki rr. pogledam i vidim crni rr kako prolazi pored mene po duploj punoj traci. nakon sto je prosao pored mene i jos dva auta zatetura mu zadnji kraj te odma skrene na kontra rinzol, skoci sa motora uzme mobitel i pocne zvat. izasao sam iz auta, dosao tamo a na asfaltu je lezala starica koja je krvarila iz glave te dizala ruku prema ljudima trazeci pomoc, nije se mogla ustat.

ona (70-75god.) je prelazila izmedju auti koji su stajali da predje aleju, iz smjera grada niko nije dolazio i mislila je da je sigurna. on (22-25) je isao 25-30kmh, onak u kocenju bez gasa i mislio je da je siguran.


izvucite pouku i pamet u glavu kolko mozete.

zalim tu staricu ali sta je ona tu radila....kako sve ljudi prelaze cestu nekad nemos vjerovat....ako se sta toj zeni dogodi mali ce najebat...
trebao bi dobit kaznu za voznju u kontra smjeru a staru kad se oporavi kaznit za nesrecu .... koliko su izgubili glave na motorima zbog takvih koji prelaze cestu gdje im padne napamet ....
 
Sječam se još dok sam polagao za auto da mi je instruktor par puta naglasio da se pazim pješaka jer i da se namjerno bace pod auto da sam najebo  :mrgreen:
 
huskybucka said:
Malo glupo pitanje, motor nije imao tablicu?
nisam uopče vidio tablicu jer sam skretal desno na parking kod stadiona a on je zapizdio ravno prema bukovačkoj ispred kombija koji je bio u ljevoj traci te nisam ni mogao taj čas vidjeti.
 
papillon said:
..prošetaj cucka i bićeš mirniji,vidimo se.

prosetal sam ja do sanka... jbg. nije moglo drugacije.

iskreno, vidjel sam jednu pogiblju kad sam se vracao sa zadnjeg gp grobnika... izdahnuo je na moje oci, biker iz zg. no, bio sam "klinac" pa sam zaboravio.
pao sam masu puta, sto yebeno sa trajnim posljedicama sto nesmotrenost pa ode koji zmigavac i retrac. nikad mi nije dosao strah od motora. ovu staricu kad sam vidio jaukao sam u autu. poslije po gradu samo mi je zaigralo u zelucu kad bi cuo ili vidio motor ali ne onaj lijepi osjecaj vec strah... evo i to dodje!
da, i bio sam sretan kaj mi se u zivotu tak nekaj nije dogodilo. ja se po duploj vise nikad necu vozit, ako cu ponovo vozit. mada, danas sam odvozio 108 km na bicikletu, masa bikera je prolazila i uopce mi nije bilo tesko a bojao sam se kad pocne sezona kak ce mi bit. vjerovatno je jadna starica utjecala na te moje osjecaje.

sretno ljudi i cuvaj te se! na kraju sezone nazalost bit ce jedna crna brojka... nemojte da vas broje!
 
cobRRa said:
prosetal sam ja do sanka... jbg. nije moglo drugacije.

iskreno, vidjel sam jednu pogiblju kad sam se vracao sa zadnjeg gp grobnika... izdahnuo je na moje oci, biker iz zg. no, bio sam "klinac" pa sam zaboravio.
pao sam masu puta, sto yebeno sa trajnim posljedicama sto nesmotrenost pa ode koji zmigavac i retrac. nikad mi nije dosao strah od motora. ovu staricu kad sam vidio jaukao sam u autu. poslije po gradu samo mi je zaigralo u zelucu kad bi cuo ili vidio motor ali ne onaj lijepi osjecaj vec strah... evo i to dodje!
da, i bio sam sretan kaj mi se u zivotu tak nekaj nije dogodilo. ja se po duploj vise nikad necu vozit, ako cu ponovo vozit. mada, danas sam odvozio 108 km na bicikletu, masa bikera je prolazila i uopce mi nije bilo tesko a bojao sam se kad pocne sezona kak ce mi bit. vjerovatno je jadna starica utjecala na te moje osjecaje.

sretno ljudi i cuvaj te se! na kraju sezone nazalost bit ce jedna crna brojka... nemojte da vas broje!

(y)

cobRRa, nije to sam radi bakice, to je normalna reakcija,
samo kaj čovek kak je stariji postaje mekši i emotivniji,
ali neda mi se sad pisat, lakše ti to uz gemišt objasnim ;) :mrgreen:
 
Prošle godine sam skoro lupio, pokosio jebenog dedeka koji je prelazio Zagrebačku aveniju a zebra i semafor 30 metara dalje...a da jesam rastepao bih se  na sitne dijelove, moš si mislit kak bi uspio nadoknaditi troškove ili nedaj Bože gorega...svaki fuckin dan gledam kak starkelje prelaze preko ceste gdje nema obilježja za pješake i to još da sporije ne mogu ići a podhodnici i semafori    desetaka metara dalje... :punk: najbolji primjer av. Dubrovnik...

A da sam ga pogodio, ja bi bio onaj koji je brzo vozio, koji je uvjetovao nesreći...

A najbolji su mi komentari onih koji "nisu nikada" prešli preko duple crte,vozili "na rubu" ,vozili iznad ograničenja...

Da se baba nije gurala međju automobile, ne bi se ništa dogodilo...hebo žensku percepciju, iznimke će to potvrditi... (y)
Da se frajer španao fest, ne bi ništa rekao...

 
SPARTANIUS-ZG said:
.... najbolji primjer av. Dubrovnik...

Baš sam to htio navest kao primjer. Ne znam šta ti mora bit u glavi da sa štakama prelaziš preko av. Dubrovnik i da te boli qrac oće li te vozači vidjet ili ne, i oće li te lupit ili ne.

Nisam jednom takve primjere vidio.
 
baxy said:
zalim tu staricu ali sta je ona tu radila....kako sve ljudi prelaze cestu nekad nemos vjerovat....ako se sta toj zeni dogodi mali ce najebat...
trebao bi dobit kaznu za voznju u kontra smjeru a staru kad se oporavi kaznit za nesrecu .... koliko su izgubili glave na motorima zbog takvih koji prelaze cestu gdje im padne napamet ....
Jedno je gotovo sigurno, a naslušao sam se toga...dakle starica je prelazila cestu, pješački je bil više od 100 metara udaljen (pretpostavka, jer ne znam gdi se to točno desilo). Ona prelazi cestu kad kolona u jednom smjeru stoji, uvjeri se da iz drugog smjera nema vozila i kreče...no, iz kontra smjera dolazi motociklist.
Da je motociklist poštovao prometne propise i vozio sukladno ZOSPC, do nezgode ne bi došlo. Ovo sam čuo ne jednom...i kad tako postaviš stvari, jasno je tko je kriv. Nema tu kaj.
Pitanje je samo koliko je starica imala do zebre. Tu se situacija može malo promijeniti, ali nanošenje tjelesnih ozljeda nikako ne zvuči dobro.
Ovo kaj ti pišem, pišem iz prakse kao mogući razvoj situacije, tek toliko da vidite kako je lako najebati.

SPARTANIUS-ZG said:
Prošle godine sam skoro lupio, pokosio jebenog dedeka koji je prelazio Zagrebačku aveniju a zebra i semafor 30 metara dalje...a da jesam rastepao bih se  na sitne dijelove, moš si mislit kak bi uspio nadoknaditi troškove ili nedaj Bože gorega...svaki fuckin dan gledam kak starkelje prelaze preko ceste gdje nema obilježja za pješake i to još da sporije ne mogu ići a podhodnici i semafori    desetaka metara dalje... :punk: najbolji primjer av. Dubrovnik...

A da sam ga pogodio, ja bi bio onaj koji je brzo vozio, koji je uvjetovao nesreći...

A najbolji su mi komentari onih koji "nisu nikada" prešli preko duple crte,vozili "na rubu" ,vozili iznad ograničenja...

Da se baba nije gurala međju automobile, ne bi se ništa dogodilo...hebo žensku percepciju, iznimke će to potvrditi... (y)
Da se frajer španao fest, ne bi ništa rekao...
U ovom predmetnom slučaju, koliko ja poznam taj dio ceste, tam nema pothodnika, samo zebra tu i tamo.
Nitko tu ne krivi momka koji je vozio u suprotnom smjeru, nego se piše o posljedicama.
Možda netko nešto nauči.
A kaj se tiče babe, nadam se da buš i ti jednog dana bil tak star, pa buš onda videl kaj znači kad si skratiš put za 200-300 metri.
Malo tolerancije prema drugima, i svi bi lepše živeli.