Motocikl pregazio staricu

Bandit said:
Ali ako napraviš nekaj di si kriv, ondaa treba snosit posljedice na  isti način naa koji odvrčemo ručicu gasa - bez razmišljanja.

    ...ovo si 100% u pravu. A osobno, prečesto sam kriv, pedesetak puta dnevno, jer dost toga po gradu obavljam na skuteru, pa moš mislit da u kokoni čućim i čekam svoj red. Čak mi ni murja ništ ne veli. Valjda dok ne dođe do sranja. 
 
Bandit said:
Nije samo išlo bakice iz priče nego općenito.
Kaj se tiče prelaženja preko ceste gdje nema obilježenog pješačkog prijelaza bliže od 100 metara, pročitaj zakon o sigurnosti prommeta na cestama.
Onda ponovno komentiraj.
Isto i za tvoje pitanje:Motorist je primjerice mogao ići brže...
Mogao je, i opet bi bio u prekršaju - u ovom slučaju. A možda i u nekom drugom, ukoliko vozi brže od dopuštenoga.
Ne mogu svi odrediti brzinu kojom se vozila kreču...mala djeca i starci npr.
No ne treba ih zbog toga isključiti iz prometa.


Da  se sad ne jave lokalni dušebriznici...boli me kurac ko se kak vozi, i kojom brzinom. Ali ako napraviš nekaj di si kriv, ondaa treba snosit posljedice na  isti način naa koji odvrčemo ručicu gasa - bez razmišljanja.

Stoji, slažem se s tobom... (y) 

Ma dobar prijatelj mi je stradao, naveo sam to u ranijem postu pa me malo "štrecne" pa se ja zaletim s komentarom, dva... (y)
 
SPARTANIUS-ZG said:
Stoji, slažem se s tobom... (y) 

Ma dobar prijatelj mi je stradao, naveo sam to u ranijem postu pa me malo "štrecne" pa se ja zaletim s komentarom, dva... (y)

Nema ljutnje, glavno da se mi razumijemo.
Mislim da nema onoga kome netko nije stradao. I velika većina nas je bila na podu...I naravno da smo svi mali na "našoj" strani.
Ali kad pogledam realno, dosta puta smo si i sami krivi. Jbg, bez toga nejde.