Motoexpert - Split

Boa je bolja od ocekivane. Nesta ala renault clio, cila se presijava
 
pitanje za expert,
sa kojeg tržišta uvoze motore ?
btw,imaju li išta modela u salonu za pogledati ?
nešta me češe portafoj  :mrgreen:
 
DA-IM said:
pitanje za expert,
sa kojeg tržišta uvoze motore ?
btw,imaju li išta modela u salonu za pogledati ?
nešta me češe portafoj  :mrgreen:

Imas internet stranicu koliko sam vidija imaju nesto lagera
 
DA-IM said:
pitanje za expert,
sa kojeg tržišta uvoze motore ?
btw,imaju li išta modela u salonu za pogledati ?
nešta me češe portafoj  :mrgreen:
Njemacka
Ima u salonu 10/15 motora......
A imas i na web stranici
Uglvnom Ante tj Motoexpert je odlican....
Sta kaze to i napravi.....izrovat ce cilu Njemacku
I covik radi samo sa provjerenim partnerima
Jedino ako ti bas oces taj i taj motor on ti rece sta misli o tome a na tebi je da odlucis.
Ako ga pustis da ti on sam nabavi motor covik stoji iza toga......
Iden sutra ujutro kod njega nesto pa se javi ako ti se ide


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ja bia maloprije do salona trenutno 23 motora.... Lipa ponudica...Malo pročakula sa Antom..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
seki22 said:
Njemacka
Ima u salonu 10/15 motora......
A imas i na web stranici
Uglvnom Ante tj Motoexpert je odlican....
Sta kaze to i napravi.....izrovat ce cilu Njemacku
I covik radi samo sa provjerenim partnerima
Jedino ako ti bas oces taj i taj motor on ti rece sta misli o tome a na tebi je da odlucis.
Ako ga pustis da ti on sam nabavi motor covik stoji iza toga......
Iden sutra ujutro kod njega nesto pa se javi ako ti se ide


Sent from my iPhone using Tapatalk

znam za web stranicu nego neman pojma koliko je ažuran u smislu dolazaka/prodanih,
zanima me x-adv i čisto da pogledan ponudu
sutra jesan slobodan ali bojin se ništa prije podne,ako buden moga izjutra javin ti se  (y)
 
DA-IM said:
znam za web stranicu nego neman pojma koliko je ažuran u smislu dolazaka/prodanih,
zanima me x-adv i čisto da pogledan ponudu
sutra jesan slobodan ali bojin se ništa prije podne,ako buden moga izjutra javin ti se  (y)
Ima mislin 2 ili 3 X-adv-a
Jucer je proda jednu i to fenomenalnu
e2d0148c1a157ce1903e2110331d4cb0.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako bih uzimao polovni motor od ovakvih firmi, onda bi to kupio od Ante. Ozbiljan covjek, daje garamciju od 6 miseci i nije otvorija firmu/ducan, da bi sutra uteka. Poznanik sam odavno s njim, i mogu samo rec sve najbolje.

Fala k da se pojavija netko ok, gdje mozes kupit polovni motor , a da ne mislis, koliko je skinija km, jel me zafrka itd. Znaci sta kupija da kupija u cijeni ti je garancija od 6 miseci, plus mos i nadoplatit za dodatnu.

I najvaznija stavka je kad pricas s Antom, pricas sa ozbiljnim i normalnim covjekom, a ne u vecini slucajeva kad dodes u te auto/moto pol.ducane,ti je osjecaj da pricas sa kokosarom koji bi te za 10 kuna zafrka, a ima u guzici 4-5 banki, a ponasa se i govori ka mulac. Ante je sve suprotno od toga.

Pa dodes kod ovih sta nova vozila drze, pa se ponasaju ka kokosari. Ante  (y)


Ps: poznanik je netko koga sretnes svako xy vrimena. Evo ja ga nisam sreo par g, al znam da je ok covjek.
 
Ante je tako dobar da postaje suludo kupovat novi motor kad mozes godinu dvi star za 30/40% manju cijenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Ante je tako dobar da postaje suludo kupovat novi motor kad mozes godinu dvi star za 30/40% manju cijenu


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je stvar izbora. Sta zelis. Pa nisu bas cijene toliko razlicite, kazem do covjeka je sta zeli, hoce i moze platit.

Ps: ispada da si ti Ante, kad tako pises :LOL:
 
Nike11 said:
To je stvar izbora. Sta zelis. Pa nisu bas cijene toliko razlicite, kazem do covjeka je sta zeli, hoce i moze platit.

Ps: ispada da si ti Ante, kad tako pises :LOL:
Nisan svatia tvoj post
A ja govorin iz iskustva
Mislin da san bia kristalno jasan
Dakle usteda po motoru 30-40% od novog u ducanu a motor godinu dvi star bez tragova koristenja.
Ali naravno ko voli nek izvoli....ja navise volin kuoit nesto jeftino a odlicno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Nisan svatia tvoj post
A ja govorin iz iskustva
Mislin da san bia kristalno jasan
Dakle usteda po motoru 30-40% od novog u ducanu a motor godinu dvi star bez tragova koristenja.
Ali naravno ko voli nek izvoli....ja navise volin kuoit nesto jeftino a odlicno


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo npr.
Prodaje se fazer 8, 2013g. Znaci star 7god.
Trazi 6500e, novi je dosa mod. Sa ABS om 10 000e. Znaci 35% jeftiniji od novog.

E sad il si dobar prodavac, il ti matematika ne ide dobro  :mrgreen:
 
Dragon Racing said:
Evo npr.
Prodaje se fazer 8, 2013g. Znaci star 7god.
Trazi 6500e, novi je dosa mod. Sa ABS om 10 000e. Znaci 35% jeftiniji od novog.

E sad il si dobar prodavac, il ti matematika ne ide dobro  :mrgreen:

Fazer 8 Race Blue ,ABS,2014. s Akrapom i 10tkm sam i ja masno platija lani. 1000e više nego što on traži za tog. Jednostavo nema ih jeftinih a dobrih Fazera... Ja prije 6 godina proda Fazera 600 S2 s 18tkm u stanju ko iz salona za 4500e a i dan danas drže cijenu oko 4000-4500e s ca 30tkm.
 
Fz8 sam uzea za primjer, jel odredene motore pratim. Al evo drago mi je da si potega tu temu.
Mislim da bas danas i je isplatljivije kupit novi motor, nego recimo 5-6god. star.
Na njuski je fazer 8 isto kao i tvoj tj. 2014.g. 7000e. Na to dodaj porez i odlazak po njega cca 500e i dodes na 7500e motor star 6god. koji je 2014 kostao 10 000e
Za samo 2000e kupis novi iz ducana, motor tipa, z 900 ili mt 09.
Motori tipa tracer 900 i sl. Po meni isto precjenjeno u odnosu na novo, drugo ni ne pratim al mislim da je sve to isto, ali jbg. Trziste je takvo kakvo je.
 
Dragon Racing said:
Fz8 sam uzea za primjer, jel odredene motore pratim. Al evo drago mi je da si potega tu temu.
Mislim da bas danas i je isplatljivije kupit novi motor, nego recimo 5-6god. star.
Na njuski je fazer 8 isto kao i tvoj tj. 2014.g. 7000e. Na to dodaj porez i odlazak po njega cca 500e i dodes na 7500e motor star 6god. koji je 2014 kostao 10 000e
Za samo 2000e kupis novi iz ducana, motor tipa, z 900 ili mt 09.
Motori tipa tracer 900 i sl. Po meni isto precjenjeno u odnosu na novo, drugo ni ne pratim al mislim da je sve to isto, ali jbg. Trziste je takvo kakvo je.

Slazem se s tobom, ali nazalost premalo se novih motora prodaje, pa je trziste rabljenih takvo kakvo je. Najgore u biti prodju prvi vlasnici kad prodaju, jer je najveci gubitak na vrijednosti. 
 
Dragon Racing said:
Fz8 sam uzea za primjer, jel odredene motore pratim. Al evo drago mi je da si potega tu temu.
Mislim da bas danas i je isplatljivije kupit novi motor, nego recimo 5-6god. star.
Na njuski je fazer 8 isto kao i tvoj tj. 2014.g. 7000e. Na to dodaj porez i odlazak po njega cca 500e i dodes na 7500e motor star 6god. koji je 2014 kostao 10 000e
Za samo 2000e kupis novi iz ducana, motor tipa, z 900 ili mt 09.
Motori tipa tracer 900 i sl. Po meni isto precjenjeno u odnosu na novo, drugo ni ne pratim al mislim da je sve to isto, ali jbg. Trziste je takvo kakvo je.
Pratis odredene modele i nezadovoljan si
Kao sta je receno odi najvise gube prvi vlasnici tj u prve 2 godine
A pogotovo skuplji motori.tako da motor koji dode 130,140,160 iljada kn ka novi ako je star 2 godine ili eto i 3 a takorec nov motor mozes dobit za 30,40,50 iljada kn manje
Npr GS 1200 koji je dosa 150 iljada uredno mozes nac za 115.....a nov motor.druga je stvar kvaliteta Benvea ali necu u to ulazit
Uglavnom skuplji japanski motori tipa Africa,Crosstourer,Super Tenera polovni stari 2,3 godine idu ispod cijene novog 30,40 iljada kn



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovisi o modelima najvise. Evo Africe i dalje u nas i vani uredno drze cijenu 13-14-15k eura bez obzita na godinu dvije starosti i novi model

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Švabo said:
Ovisi o modelima najvise. Evo Africe i dalje u nas i vani uredno drze cijenu 13-14-15k eura bez obzita na godinu dvije starosti i novi model

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Zato se ovratis strucnjaku pa ti nade ka ispod cekica za 11 ipo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svratili Cosmic i ja neki dan do moto experta provat i vidit hondu x-adv.
Sve pohvale Anti, usluznost i profesionalnost na nivou, jako dobar izbor motora.
Odusevljeni hondom tako da smo je priveli  na kraju x-adv. :) :) :)
038ed083d5a76b7ec1a89b492d6214e8.jpg
ae21f40fb50d61e00dc1a8ac5a11b87c.jpg