Motoexpert - Split

Lik je odvozio ironbutt 1000 sa ovakvim skiterom, bas je bio na pozornici na omiskom partiju prosle godine. Onda sigurno nije za bacit taj skuter.
 
Cosmo pazarija Xa2?  :shock:

Dobar izbor. Baš me zanima šta će reć.

(y)
 
Vozili smo ga on i ja prije kupnje i odusevljeni bili on i ja.
Od zvuka, snage, voznosti, polozaja, sve je vise kao motor nego skuter, jedino sta nema kumplug. Kvaliteta izrade je top, puno bolja i na vecem nivou nego kod konkurencije.
Mjenjac ludilo salta, svakako bi volija provati ovaj mjenjac npr na arfici.
Uglavnom velika promjena nakon skutera tipa tmax i ostali.
Uglavnom jako zadovoljan, da ga Duje nije uzea vjerojatno bi ga ja privea u garazu, ovako nema smisla, ko da je moj :) :) :).
 
massa.st said:
Bome je samo ne znam za sta da ga zaminim :) :) :)
Africu sine africu.....
Premium motor a ne tracere ili klepetala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Das Anti da ti proda Tracera i donese Africu
Jer ja sve moran mislit za tebe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SpoRRi said:
Lik je odvozio ironbutt 1000 sa ovakvim skiterom, bas je bio na pozornici na omiskom partiju prosle godine. Onda sigurno nije za bacit taj skuter.

:LOL:

samo za sminku I nista vise
 
Baš sam ga gledao sinoć na stranici, odličan je. Puno ti sretnih kilometara želim kolega!

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk

 
https://advrider.com/what-honda-x-adv-scooter-wins-2019-gibraltar-rally/

mislim da je ovaj pojeo konkurenciju
 
massa.st said:
Vozili smo ga on i ja prije kupnje i odusevljeni bili on i ja.
Od zvuka, snage, voznosti, polozaja, sve je vise kao motor nego skuter, jedino sta nema kumplug. Kvaliteta izrade je top, puno bolja i na vecem nivou nego kod konkurencije.
Mjenjac ludilo salta, svakako bi volija provati ovaj mjenjac npr na arfici.
Uglavnom velika promjena nakon skutera tipa tmax i ostali.
Uglavnom jako zadovoljan, da ga Duje nije uzea vjerojatno bi ga ja privea u garazu, ovako nema smisla, ko da je moj :) :) :).


moran i ja brzo u taj klub,
ja san doslovno bacio đir od 2 km samo neman pojma po čemu je to skuter a ne motor,
šta ga razlikuje npr od africe sa tim istim dct-om,
btw,slažem se,kvaliteta je level up  (y)
 
DA-IM said:
moran i ja brzo u taj klub,
ja san doslovno bacio đir od 2 km samo neman pojma po čemu je to skuter a ne motor,
šta ga razlikuje npr od africe sa tim istim dct-om,
btw,slažem se,kvaliteta je level up  (y)
X-adv je slicniji Integri
Neznan kakva je situacija sa Crosstourerom
Africa Twin je najnovija i ima najpogodeniji DCT mada ni ostali nisu losi



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Branko-ST said:
:LOL:

samo za sminku I nista vise

Zašto misliš da je samo za šminku?  Jesi li ga vozio pa govoriš iz iskustva ili si ga samo gledao?  Za odvozit 1600km u 24 sata motor ipak treba bit i udoban a ne samo "za šminku i ništa više".
jesi li pročitao ovo :  https://advrider.com/what-honda-x-adv-scooter-wins-2019-gibraltar-rally/ 
 
SpoRRi said:
Lik je odvozio ironbutt 1000 sa ovakvim skiterom, bas je bio na pozornici na omiskom partiju prosle godine. Onda sigurno nije za bacit taj skuter.
]

oceangoing said:
Zašto misliš da je samo za šminku?  Jesi li ga vozio pa govoriš iz iskustva ili si ga samo gledao?  Za odvozit 1600km u 24 sata motor ipak treba bit i udoban a ne samo "za šminku i ništa više".
jesi li pročitao ovo :  https://advrider.com/what-honda-x-adv-scooter-wins-2019-gibraltar-rally/

Bio je cak i na televiziji cini mi se lik. Nije lijep kao tmax ali mi se zaista cini jebeni komad skutera koji moze svukud. Svakako se ne vidim na skuteru iducih 10-15 godina al nikad ne zna.
 
SpoRRi said:
]

Bio je cak i na televiziji cini mi se lik. Nije lijep kao tmax ali mi se zaista cini jebeni komad skutera koji moze svukud. Svakako se ne vidim na skuteru iducih 10-15 godina al nikad ne zna.

  Mada sam sebi  obećao da ću skuter počet vozit tek iza 60e godine nisam odolio pa sam ga probao (baš ovog koji je odradio ironbutt 1600) i rekao sam sebi :
ako mora bit skuter onda je to ovaj. 
Od kad sam ga probao sve nešto razmišljam da bi možda i mogao malo prekršiti obećanje o u mojoj glavi zacrtanoj minimalnoj starosti potrebnoj za vožnju skutera pa ga nabaviti i ranije....  :wink: 
 
 
 
A gle po tvome voznom parku na profilu sigurno ne bi bio problem da imas jedan motor i taj skuter. Ma jebe ti se ako ti je gust onda si priusti. Ja sam govorio da nikad na choppera ne bi sjeo da to voze samo babci dol nisam probao i vidio da je to zapravo  vrhunska igracka koju bi itekako volio imat. Al majku mu njegovu od svih mi se svidio hd road king a zato nemam love. XD a i brutalna zelja mi je uzeti FZ1 i vjerujem da ce mi to biti zadnji sport touring pa onda idemo na kakvu choppericu.