MotoGP Motegi

oće Horhe kupit HAARP ?  :misli:

:mrgreen:
 
lunjo said:
oće Horhe kupit HAARP ?  :misli:

:mrgreen:

Pošalji Crunku PM, on ti je u tome  :mrgreen:
 
strah me  :mrgreen:

i deda je naučio startat  :LOL:
 
A je ih opra Dani... sreća da je stari lisac Vale skužia da treba pratit Danievu trajektoriu pa vozit po mokrom djelu i hladit gume. Dobra i zanimljiva utrka.  (y)
 
start dobar..dosadno, dosadno,dosadno,dosadno..eh nesto se desava..malo akcije ..fino se zavrsi :mrgreen: za nekog fino za nekog i nije bas..ko sto neko rece Lorenzo-najkiseliji osmjeh ikad zabiljezen kamerom :mrgreen:..mozda su Lorenza sjebala krila previse pritiska na prednji tocak :mrgreen:
 
Riker said:
XqkhPkf.jpg


Ovo je skandal. Ovo su one gumetine šta talijani na Grobniku bacaju na onu hrpu kod parkinga, i to neko iz Jamahe ode uzet i podvali Horgeu?

Kakvi kriminalci. Horor.

Drž se Horge boli te kurac najbolji si imaš najjače čore
(op. a. ovo nije sponzorirani članak, http://www.skullriderinc.com).

Točno to  :grin:
Masovno smo ih grabili s njihovog smeća - nama su bile skroz dobre :)

Sasvim solidna trka. Mislim da je loša samo ovim Lorenzo ultra fanovima. Ispao je amater, ali aj - barem je to nakon trke i priznao. Ima sreće što je završio.

Hrvatski komentatori na sportklubu. Što reći .. *? Ajme meni.  :rolleyes: :0648: :cry:
 
Sprdaju ga na sve strane...

http://m.moto.it/magazine/MotoGP/motogp-motegi-2015-lorenzo-sono-il-piu-veloce-ma-il-piu-sfortunato


"Brži sam, bolji sam, koncentriraniji, ali nemam sreće "...

Moto.it:" Ponavlja to jednu 200, 300 puta...možda da sam sebe uvjeri "
 
cosmic said:
Sprdaju ga na sve strane...

http://m.moto.it/magazine/MotoGP/motogp-motegi-2015-lorenzo-sono-il-piu-veloce-ma-il-piu-sfortunato


"Brži sam, bolji sam, koncentriraniji, ali nemam sreće "...

Moto.it:" Ponavlja to jednu 200, 300 puta...možda da sam sebe uvjeri "

Realno, to sve i je istina. Bez sumnje je trenutno najbrži.
 
Pobjedu odnosi onaj sa više bodova. Lore je brži, ali nije bolji. Da je bolji, sad bi ima više bodova.
 
Odličan komentar sa jednog foruma...

crash.net: " Lorenzo: I'm the fastest, bad luck is costing me  "

Well yeah, Lorenzo is right of course. I have made the same point: if it wasn't for bad luck I'd be showing Rossi the way round myself.
 
Pukla ljubav??

http://m.moto.it/magazine/MotoGP/motogp-motegi-2015-rossi-lui-sfortunato-irrispettoso-nei-miei-confronti

Rossi:"Blame it all on bad luck seems disrespectful towards me... "
 
Lorenzo ima problem što se prvenstvo ne vozi na play stationu gdje si može namjestiti savršene uvjete.
 
sreca je kurva..sto se Lore nije zalio kad je deda nogu lomio ili Pedrosa kad je pado i gubio-uostalom o kakvoj nesreci on prica-sve je to sitno a i moze se drukcije tumacit, npr nije da nisi imo srece nego neznas cuvat gume :mrgreen:...nije ni Rossi imo srece 2006 pa evo ga jos je ziv :mrgreen:
 
Lorenzo je plačipizda bio i ostao.

Ali je u pravu, definitivno je u boljoj formi od Rossija. Pa i Pedrosa je  :LOL: .

Deda je osvojio svega 3-4 utrke od 15. Ali dok je Rossi skupljao bodove, on se zajebavao i prosuo ih tamo di ne treba. Zato je sad tu di je.
 
jure83 said:
ma kakva karma. Covik sve sta napravi napravi na silu. U njegovom slavlju je teska arogancija i lik je supak zesci. Kod rossia je sve prirodno i cini mi se svi ovi sta nsvijaju za lorenza jednostavno navija za njega jer ne mogu rosija vidit nacrtana tj.pere ih zavist. Placljivac nikad nece moc u istu recenicu za starim i to je to


Sent from my iPhone using Tapatalk

svaka čast na izjavi  (y) (y)
 
Meni je samo žao što ovo nije bila suha utrka... Pakleno bi bilo...
 
Stvarno neznam od kuda vise Rossi crpi motivaciju za novu titulu posto je vidljivo da mu je važna i da se ne misli opustit......nakon svega sto je ostvario u motosportu do sada.

Voljeli ga mi ili ne činjenica je da je najaci u glavi i to ce mu donijeti 10-tu titulu.Vratite vrijeme malo u natrag i pročitajte postove koje ste pisali o njemu i kraju njegove karijere i doći ce te do spoznaje da je jedini on vjerovao u sebe dok mi vise nismo, i to je karakteristika šampiona.

Pobjedi li Lorenzo neće biti ne zasluženo.....u ovoj sezoni sve je bolje od Marqezove totalne dominacije i neizvjesne borbe za prvaka.  :closed: