MotoGP Motegi

Sad ga neces banirat za ovo bogohuljenje a jadnog karbonca si sutnio ko kera...

Go deda go

:mrgreen:
 
mate said:
Naporan si i pocinjes mi ici na zivce a to nije dobar znak... :jesus:

Dugo ti je i trebalo  :mrgreen:
 
cosmic said:
85c323ab2bb36dd0a2bae68c35d02411.jpg

..jbt ovi su točno kopirali Yamahina krila koji su ovi iz Yamahe napravili gledajući Ducatijeva krila.....viš' šta ti je evolucija tehnike : )
 
joke said:
..jbt ovi su točno kopirali Yamahina krila koji su ovi iz Yamahe napravili gledajući Ducatijeva krila.....viš' šta ti je evolucija tehnike : )
Svaka cas toj tisucinki al majcice mila  :shock:
Kaj si i na kacigu ne stave..
I opet idu vremena od prosle godine sa starim bikeom  :misli:
 
rio said:
Svaka cas toj tisucinki al majcice mila  :shock:
Kaj si i na kacigu ne stave..
I opet idu vremena od prosle godine sa starim bikeom  :misli:

i bia san jučer u pravu, s onin prvim duplim ovo su treća....dakle Crveni baron trokrilac je Dux sad  :LOL:
 
Musashi said:
Jel na kraju sutra moto GP utrka u 6.00  ili 7.00 h ?

Za sve vas koji nikad neznate kad je trka, procedura je jednostavnija nego kaj mislite  :mrgreen: .

http://www.motogp.com/ , schedule and results -> race -> your time.

A evo i u 2 tisuće riječi...možda bude tak lakše. E da, i to vrijedi za svaku utrku u kalendaru  :mrgreen:
 
Evo zašto je zabranjeno fotografiranje Nakasugine M1......testira se rezervar u repu, prilagođen gripu Michelina

350x236-images-ARCHIVIO-2015-Foto-MOTOGP-15_MOTEGI-motegi513.jpg
 
Fino fino. makar... svaka čast njima dvojici, ali kao da je yamaha (i to sve uvjerljivije kroz sezonu), ipak za blago koplje ispred ostalih.
Rossi ko rossi - najkomotnije se osjeća kad je iza a ne ispred. Jedino bi mu mark mogao zakomplicirat trku.
 
Cuj.
Niti koga vrijedjam, niti pogrdne rijeci koristim. Iznosim situaciju iz moga kuta vidjenja. Jokina slika sve potvrdjuje.
Te dominacije pojedinaca nisu nikad bile dobre za motosport, moje misljenje, iz preko 20 godina pracenja.
 
mate said:
Naporan si i pocinjes mi ici na zivce a to nije dobar znak... :jesus:

Već neko vrijeme čekamo da pukneš i spasiš nas daljnjih muka  :mrgreen:
 
Znaci free Che, ostali svi odjebaus iz vrtica  :misli:
 
Svi sprdaju malog šupka  :mrgreen:

https://www.facebook.com/MotoGP/videos/10153903435190769/