MotoGP Motegi

joke said:
Brko

motegi-ducati-motogp-qualifiche-73.jpg
Neki smatraju da oni donji služe za izvlačenje potlakom toplog zraka iza kilera i na taj način bolje hlade motor (veća učinkovitost).
Onda bi ova replika Yaminih tribali bit za aerodinamiku, odn. spuštanje prednjeg kraja na pravcu.
:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Sve su promijenili na motoru i jos uvijek mijenjaju a jedino sto nisu promijenili je ono sto ih najvise yebe  :mrgreen:
 
O tome pisem, posto u zadnje vrijeme je pljuvanje rossijevih protivnika dobrodoslo. Uvijek su to neki bahati i nekultirni ljudi. Ja kazem to su djeca kojoj je gurnuta guvernala u ruke otkad znaju za sebe i koja ne znaju nista drugo radit. Riskiraju svoj zivot vozeci, pogrijese ponekad, definitivno, ali su definitivno i u stresu, od njih se traze uspjesi, sto od strane sefova ekipa, tako i od sponzora.

Koliko je maltretiranja od sefova ekipa, neka se pogleda dokumentacija o BMW S 1000RR i pocetcima u SBK koje se torture prolazili Melandri i Xaus, od tada ni jedan ni drugi nemaju uspjeha. Kada je BMW gurao onu kramu da osvoji nesto ne bi li se bolje prodavala.

Honda nije uvijek najbolja, ali najvise ulaze i uvijek je prisutna, cak je u stanju i podnijeti vece troskove ne bi li se MotoGP odrzao, ne ide putem Kawe ili Suzukija, koji jednostavno kazu, nama je to skupo. Nije im skupo nego se ne renta, nemaju profit, jer ne mogu ni sa privatnim timovima zapet, pa im sponzorstvo otkazuje.
Da nije najbolja, vidjelo se iz pojedinih bliceva Ducatija, kada ih je Honda tuzakala da ugradju u motor nedozvoljenih komponenata, a u stvari trik je bio u prisilnom zatvaranju ventila kod dezma, sto je omogucavalo vecu snagu motora.
 
jure83 said:
neznam kako netko moze onog arogantnog lorenza volit :palacdolje:

Meni Lorenzo najljepse sjedi na motoru, drzi onu Yamahu sigurno i na limitu, okrece krugove kao svicarska ura. Danasnja snimka kako kod njega svijetle diskovi prije 11og zavoja nije slucajnost.
Da bi znao zbog cega nekoga okruzuje takva karma i o tome davati komentar, moras covjeka poblize poznavati.

 
Sredju said:
Meni Lorenzo najljepse sjedi na motoru, drzi onu Yamahu sigurno i na limitu, okrece krugove kao svicarska ura. Danasnja snimka kako kod njega svijetle diskovi prije 11og zavoja nije slucajnost.
Da bi znao zbog cega nekoga okruzuje takva karma i o tome davati komentar, moras covjeka poblize poznavati.
+1  (y)
Nije uopće bahat, ima je malu pauzu prošle godine i odma je visija na ogradi prateći trku WSBK, ćovac živi za motorizam... :azn:
 
Sredju said:
Meni Lorenzo najljepse sjedi na motoru, drzi onu Yamahu sigurno i na limitu, okrece krugove kao svicarska ura. Danasnja snimka kako kod njega svijetle diskovi prije 11og zavoja nije slucajnost.
Da bi znao zbog cega nekoga okruzuje takva karma i o tome davati komentar, moras covjeka poblize poznavati.
ma kakva karma. Covik sve sta napravi napravi na silu. U njegovom slavlju je teska arogancija i lik je supak zesci. Kod rossia je sve prirodno i cini mi se svi ovi sta nsvijaju za lorenza jednostavno navija za njega jer ne mogu rosija vidit nacrtana tj.pere ih zavist. Placljivac nikad nece moc u istu recenicu za starim i to je to


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
najljepse je biti sportas..jos ako si uspjesan, onda je to 500x bolje nego sjediti u banci ili raditi u rudniku..znaci, ne riskiraju oni svoj zivot, nego im je to posao, i jos vise, gust..sve ostalo dolazi uz to..od kog se ne trazi uspjeh, i koji to posao nije pod stresom? otprilike znam sto je odricanje, sto je treniranje 6h dnevno, tako da poprilicno razumijem pricu..ali bahatost je nesto drugo..mozda je rossi 3x gori od lorenza, ali on ima soli u glavi pa zna kada moze i treba napravit glupost..dode to i s godinama naravno, ali nekome ne dode nikad..vozio motor, sjedio u uredu ili radio u rudniku..kad smo vec kod toga lorenza i marqueza sam upoznao..mali marquez se smijao i kad je imao 14g, a smije se i dan danas..pedrosa se nikad nije smijao, a lorenzo se prestao s vremenom..
 
jure83 said:
ma kakva karma. Covik sve sta napravi napravi na silu. U njegovom slavlju je teska arogancija i lik je supak zesci. Kod rossia je sve prirodno i cini mi se svi ovi sta nsvijaju za lorenza jednostavno navija za njega jer ne mogu rosija vidit nacrtana tj.pere ih zavist. Placljivac nikad nece moc u istu recenicu za starim i to je to


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije istina, evo meni je potpuno svejedno ko će dobiti 46 ili đej.lo glavno da nije konkurcencija... :shocked:
 
jure83 said:
ma kakva karma. Covik sve sta napravi napravi na silu. U njegovom slavlju je teska arogancija i lik je supak zesci. Kod rossia je sve prirodno i cini mi se svi ovi sta nsvijaju za lorenza jednostavno navija za njega jer ne mogu rosija vidit nacrtana tj.pere ih zavist. Placljivac nikad nece moc u istu recenicu za starim i to je to


Sent from my iPhone using Tapatalk
Osobno mi je draži rossi (iako mi je lorenzo bio jako zanimljiv, pogotovo u prvim trkama), ali ovo jednostavno nije istina. Lorenzo je puno prirodniji. Baš zato što je sretan kad je sretan, ljut kad je ljut, zavistan kad je zavistan. I to je prirodno.
Rossi uvijek glumi super sreću. I to zato jer im je svima tata mata, proveo je cijeli život u vrhu i već zna sve fore, kako se TREBA ponašati. Ali to je... velikim djelom sigurno.. gluma. Moš mislit kako je sretan kad ga pedrosa ili neko prestigne da će ga grliti od sreće. Što je izgubio. "Far play za publiku".
I Lorenzo je to dobro opisao u onom dokumentarcu iz... 2011. mislim.
 
Rossi je hladni poslovni covjek. Toliko poslovan da je presao iz Honde u Yamahu, a poslije i u Ducati gdje je ispusio.
A da mu je upalilo, krunisao bi se sampionom u sve tri tima. Ako mu ovu sezonu ne popusi , sljedeca ce biti grka.
 
Vale je tata-mata. 8)

P.S. A jeste se raspisali (7str.), a utrka još nije ni bila. Šta će tek bit sutra?  :mrgreen:
 
Sredju said:
Rossi je hladni poslovni covjek. Toliko poslovan da je presao iz Honde u Yamahu, a poslije i u Ducati gdje je ispusio.
A da mu je upalilo, krunisao bi se sampionom u sve tri tima. Ako mu ovu sezonu ne popusi , sljedeca ce biti grka.

e bas ga je sa dukcem ispusio..do jaja..20mil ojra..ja bi ga izglabo do jaja za 20 puta manje :mrgreen:..i jos se vozio 2g dzabe na dukcu..pa ko to more platit :mrgreen:,a Honda je toliko dobra da je nije vise htjeo vozit..znaci nevalja :mrgreen: